19 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


Strana 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 29
  1. #1
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Baruni - Tekstovi Pesama

    A tebe molim vrati se


    Od kako živim ne pamtim da sam tebe volio
    Od kako živim ne pamtim nisam te prebolio
    Od kako živim ne pamtim da sam tako volio
    Od kako volim ne pamtim da sam nekog molio

    A tebe molim vrati se, učini pravu stvar
    A tebe molim vrati se, jer mi smo dobar par
    A tebe molim vrati se, učini pravu stvar
    A tebe molim vrati se, za jedan život bar


    Na ovom svijetu tražim put to malo mira za sebe
    Al gdje god dođem stigneš me ne mogu bez tebe
    Od kako živim ne pamtim da sam tako volio
    Od kako volim ne pamtim da sam nekog volio

    A tebe molim vrati se
    A tebe molim vrati se
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  2. #2
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Ako odeš


    Nemoj nikada otići,
    a da se ne vratiš
    sunca će nestati
    ako me ostaviš

    Ovaj život me uvara
    ništa mi nedaje
    srcu si utijeha
    tebi se predaje.

    A ti kažeš da odlaziš
    Ako odeš, ako odeš,
    ako odeš, sam ću ostati
    Ja bez tebe, ja bez tebe,
    ja bez tebe, neću živjeti.


    Ovaj život me uvara
    ništa mi nedaje
    srcu si utijeha
    tebi se predaje.
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  3. #3
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Balada o vrancu


    Kao oluja kad Dunav stigne
    Na valu svaki čamac kad digne
    Tako je stigla do našeg sela
    Priča o vrancu starome neznancu

    Al' 'ajmo redom što kažu ljudi
    Imali mi smo konja i ždrijebe
    I u po posla znali smo stati
    Kada potrči samo za sebe

    Putuju i oblaci kao teški koraci
    A sve moje radosti vrijeme odnosi


    Skidali oka nismo ni poslije
    Jahat je samo smio samo ko znade
    Bio je vranac sa dvije duše
    Jedan od onih što cigan krade

    Još pamtim kad bi prošli kroz selo
    Zadivljen pogled voljene žene
    I tugu kad je otišla s drugim
    Bio je stvoren za uspomene

    Putuju i oblaci kao teški koraci
    A sve moje radosti vrijeme odnosi


    A život gazi korakom svojim
    Sve stigne lako lijepo i ružno
    Dođoše jednom od nekud stranci
    Da vode vranca bilo je tužno

    Al ko da tuge nikada dosta
    Znao je dobro kuda su pošli
    I kao gromom pokošen pao
    Oblaci crni tuda su prošli

    Putuju i oblaci kao teški koraci
    A sve moje radosti vrijeme odnosi


    A otac kad je čuo o tome
    Pustio suzu za vrancem šta će
    Pogleda u nas i samo kaže
    Nemoj da vidim da netko plače

    Ponekad nebom proleti sjena
    I ko da čujem njega u kasu
    Viknem mu samo polako mali
    Znam da me i sad pozna po glasu
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  4. #4
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Bila si moja ljubav


    Noćas me fura samo sentiš
    Noćas me fura tužan film
    Noćas mi srce hoće
    Puknuti od samoće
    Znam da si noćas bila s njim

    Noćas me stiglo ono moje
    Prokleto kao svaki put
    Kada se zvijezde roje
    Ko nekad za nas dvoje
    A znam da sve je uzalud

    Bila si moja ljubav
    Sve si moje bila ti
    Bila si moja ljubav
    Za sve moje ljubavi


    Noćas me prati samo kiša
    Za vrat mi pada hladna kap
    A tek me par koraka
    Dijeli do tvojih vrata
    I snaga da ti oprostim

    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  5. #5
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Bilo bi dobro da si kraj mene


    Ne volim blijeda zimska jutra
    Perone malih stanica
    Tamo gdje sreća neće sići
    A tuga nema granica

    Ne volim kad se tebe sjetim
    U takvo vrijeme sumorno
    Sve mi je tada beskrajno pusto
    I srce mi je umorno

    A kad smo bili zajedno
    To ne bih ni primjetio

    Bilo bi dobro da si kraj mene
    Al' ona ista ona od prije
    Koja me prati nježno ljubi
    Bilo bi dobro al' eto nije

    Bilo bi dobro da si kraj mene
    I ovo jutro da me pratiš
    Al' ne bih nikad pa makar umro
    Sad poslije svega da mi se vratiš
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  6. #6
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Blago onom tko rano poludi


    Dobro veče ljubavi, sjedi bliže kako si
    Reci tko te ljubio ove duge jeseni, kad se nismo vidjeli
    Reci tko te ljubio da li ovaj kraj tebe
    Jesi li mu dala ti, da ti usne poljubi, da se s tobom probudi

    Blago onom, blago onom, tko rano poludi
    Pa mu život pa mu život u veselju prođe
    Kad te gledam kad te gledam, dok te drugi ljubi
    Tad i meni tad i meni, da poludim dođe


    Dobro veče ljubavi, ajde bar me pozdravi
    Svi su mene izdali, izdala si me i ti, teško je to gledati

    Blago onom, blago onom
    Tad i meni, tad i meni da poludim dođe
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  7. #7
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Cirkus

    U našoj kući vlada red
    Po četiri stranke na nas pet
    I svi nam opet nude sve
    Ko jednom davno HDZ

    Dolje na cesti zna se sve
    Neki već viču SDP
    HSLS i ostali
    Jedna su stranka postali

    Ima li ovdje pauza
    Jer ja bih van iz cirkusa
    Umrijet ću od aplauza
    Ima li ovdje pauza


    I tko zna tko će biti vlast
    Al' koštat će nas i ta čast
    Ništa mi nismo dobili
    Što nismo skupo platili

    Ima li ovdje pauza
    Jer ja bih van iz cirkusa
    Umrijet ću od aplauza
    Ima li ovdje pauza


    Gladan sam ljudi, sveg sam sit
    Vratite lovu pa smo kvit
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  8. #8
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Dobila si što si tražila


    Sve je tebi bilo premalo
    Ja sam znao da je propalo
    Sve je tuđe bilo bolje
    Bio sam ti preko volje
    I na kraju ti si otišla

    Sad mi kažeš daj oprosti mi
    Ma ne mogu to zaboravit
    Nisam ni ja baš od jučer
    Moje srce nemoguće
    Dobro pamti ne zaboravlja

    Dobila si što si tražila
    Samo mene si izgubila
    Proći će i ta ljepota
    Morat ćeš na kraj života
    Al bez mene moja jedina


    Sad mi kažeš daj oprosti mi
    Ma ne mogu to zaboravit
    Nisam ni ja baš od jučer
    Moje srce nemoguće
    Dobro pamti ne zaboravlja

    Dobila si što si tražila
    Samo mene si izgubila
    Proći će i ta ljepota
    Morat ćeš na kraj života
    Al bez mene moja jedina

    Al bez mene moja jedina
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  9. #9
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Dobro mi došla stara ljubavi


    Ljubio sam i sad je još ljubim
    ljubio sam i sad je još ljubim
    škripi đeram, škripi đeram
    tko je na bunaru, tko je na bunaru
    škripi đeram, ej, škripi đeram

    Dobro mi došla stara ljubavi
    dobro mi došla sa mnom ostani

    nema mi sreće, nema bez tebe
    kada te nema srce umire, bez tebe


    Nisam odavno tebe ljubio
    nisam se dušo s tobom budio

    nisu me zore sretne gledale
    sve su se moje želje predale, bez tebe


    Lomi se srce kao žica
    u mojoj duši ranjena ptica
    ja i ne letim kad vidim nju
    kada se sjetim da nisi tu

    Dobro mi došla stara ljubavi
    dobro mi došla sa mnom ostani

    nema mi sreće, nema bez tebe
    kada te nema srce umire, bez tebe
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



  10. #10
    vessna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,807
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4792

    Odg: Baruni - Tekstovi Pesama

    Hajde me ljubi


    Ne čitam pjesme ljubavne
    Teške su dušo bez tebe
    Ni one što sam tebi dao
    Ne bih nikada da sam ovo znao

    Ljubav je zamka duboka
    Sam lovac u nju upada
    Kad misliš da je tvoje sve
    K' o udar groma stigne jedno ne

    Hajde me ljubi hajde me zagrli
    Stisni me jako i tako nastavi
    Jer nemam vremena
    Sad ili nikada


    Hajde me ljubi hajde me zagrli
    Stisni me jako i tako nastavi
    Požuri mala molim te
    Dok vrijeme je ...
    Bivši prijatelj je gori nego neprijatelj!



Slične Teme

  1. 4 Asa - Tekstovi Pesama
    By vessna in forum Tekstovi Zabavnih Pesama
    Odgovori: 1
    Zadnji Post: 10.12.2016, 23:48
  2. MVP - Tekstovi Pesama
    By vessna in forum Tekstovi Zabavnih Pesama
    Odgovori: 2
    Zadnji Post: 12.08.2016, 22:47
  3. Baruni - Najbolje od najboljeg
    By sokac91 in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 30.01.2016, 10:35
  4. Svi na pod! -- Tekstovi Pesama
    By vessna in forum Tekstovi Zabavnih Pesama
    Odgovori: 9
    Zadnji Post: 11.11.2012, 09:40
  5. Ruz -- Tekstovi Pesama
    By vessna in forum Tekstovi Zabavnih Pesama
    Odgovori: 7
    Zadnji Post: 23.06.2012, 20:26

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: