16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 2 od 2
  1. #1
    OMER67's Avatar
    Registrovan
    Sep 2010
    Lokacija
    Vicenza, Italia
    Age
    57
    Postovi
    36
    Thanked: 349

    novo delta Domaci Filmovi u kvalitetu (DVD)

    Svako ima neku želju za neki naslov filma, i svako bi hteo da mu odmah postavim film da skida, dobijam razne poruke za postavljanje filmova, a samo par dečaka me pitalo šta mene interesuje od DVD-ija i dal mi treba tako da sam s'njima razmenio po 15-tak dvd-ija i hvala im za to!, ja imam ogromnu kolekciju što domaćih tako i stranih DVD-ija, a takođe i naše narodne muzike i većini izlazim u susret za razmenu tipa ako već nešto dajem, nešto i ja da skinem od nekog...
    Nadao sam se da ako otvorim ovde stranicu za domaće DVD filmove da će za kratko vreme da se skupi poprilično naših domaćih filmova na jednom mestu kad ono ništa niko ne postavlja a svi bi hteli nešto....Ovo što sam postavio je većina filmova koje su tražili pojedinci za razmenu.Siguran sam da svako kod kuće ima bar nekoliko dvd-ija naših domaćih filmova...ja sam uvek spreman za razmenu, a ovo što postavljam to je moja dobra volja.Bilo bi lepo da ako neko ima nešto od ovih naslova neka postavlja u ovoj temi ja neću da se ljutim.
    Doktor Mladen (1975)
    Dorotej (1981)
    Gluvi Barut (1990)
    Granica (1990),
    Gypsy Magic (1997) - Ciganska Magija
    Košava (1974)
    Lov U Mutnom (1981),
    Mala (1991)
    Miris Dunja (1982)
    Nešto Izmedju (1983)
    Noc U Kuci Moje Majke (1991)
    O Pokojniku Sve Najlepše (1984)
    Radopolje (1963)
    To Kad Uvati Ne Pusta (1987)
    Trener (1978)
    Više Od Igre (1976)
    Zadah Tela (1983)
    Zivot Sa Stricem (1988)
    Sok Od Šljiva (1981)

  2. Članovi koji su se zahvalili OMER67 za ovaj post:

    dino.44 (01.11.2017)

  3. #2
    Webmaster ★KOVAC★'s Avatar
    Registrovan
    Dec 2010
    Lokacija
    Užice
    Age
    35
    Postovi
    3,028
    Country: Serbia
    Thanked: 18517
    Pozdrav drug, sve sto imam od filmova ja sam postavio na forum, ali su to uglavnom ripovi slabijeg kvaliteta, a od dvd kvaliteta nemam nista, jel zbog prostora na hard disku imam iskljucivo te filmove slabijeg kvaliteta samim tim i manje velicine,


    Drug, pogledaj koliko sam ja domacih filmova postavio i zamisli sta bi ja tek trebalo da kazem ??? Tom logikom, bi davno trebalo da zatvorim forum ili da zabranim svima koji samo skidaju a 90 posto su takvi, sve je ovde na dobrovoljnoj bazi a na vecini foruma je tako svi skidaju a niko nece da postavi, ima i onih koji ne umeju ali vecina je bezobrazna..... Odgovor na citat: OMER67 Nadao sam se da ako otvorim ovde stranicu za domaće DVD filmove da će za kratko vreme da se skupi poprilično naših domaćih filmova na jednom mestu kad ono ništa niko ne postavlja a svi bi hteli nešto...

    Od trazenih filmova kao sto rekoh postavio sam neke sto trazis ali slabijeg kvaliteta DVD kvalitet nemam....


    A zamisli tek serije sto sam postavio od po 200 epizoda i vise koliko mi je vremena trebalo ali tako je drug, forum je za druzenje i razmenu ali niko nikoga ne moze naterati najrealnije bi bilo daj da bi uzeo ali na svim forumima je, pa i ovde uglavnom suprotno....
    VODITELJ I DJ KOVAČ

  4. Ukupan broj zahvalnica za ovaj post:2
    Članovi koji su se zahvalili ★KOVAC★ za ovaj post:

    dino.44 (01.11.2017), OMER67 (06.02.2017)

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: