16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Strana 2 od 48 PrvaPrva 123412 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 472

Tema: vicevi

  1. #11
    doris's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009
    Age
    51
    Postovi
    134
    Thanked: 73
    Ja, Penis, ovim putem zahtjevam povišicu, iz slijedećih razloga:
    1.Radim fizički posao.
    2.Radim na velikim dubinama, bez ventilacije.
    3.Uvijek mi glava srlja prva.
    4.Nemam prava na vikende, praznike i godišnje odmore.
    5.Radim u vlažnim uvjetima, na povišenoj temperaturi.
    6.Ne plaćaju mi prekovremeno.
    7.Moj posao me izlaže zaraznim bolestima.
    S poštovanjem,
    Penis.

    Odgovor uprave:
    :
    Poštovani g. Penisu,
    Nakon pažljivog pregleda vašeg pisma, uprava je odbacila vaš zahtjev za povišicom, iz sljedećih razloga:
    1.Ne radite ni 8 sati dnevno.
    2.Umorite se i zaspite nakon kratkih perioda rada.
    3.Često ne slušate naređenja uprave.
    4.Ne ostajete na naznačenim pozicijama i često posjećujete druge oblasti.
    5.Ne preuzimate inicijativu - treba vas dodatno stimulirati da bi počeli raditi.
    6
    Radno mjesto je, kad vi odete, uvijek u kaosu.
    7.Često ne poštujete neophodna sigurnosna pravila (nošenje zaštitne odjeće i sl.).
    8.Otići ćete u penziju mnogo prije nego što napunite 65 godina.
    9.Stalno dolazite i odlazite sa radnog mjesta, noseći dvije sumnjive vreće.
    S poštovanjem,
    Uprava

  2. #12
    doris's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009
    Age
    51
    Postovi
    134
    Thanked: 73
    Došao kamiondžija u javnu kuću nakon 15 dana provedenih za volanom i tresne 500 eura glavnoj dami :
    -Dajte mi najružniju djevojku i hladne špagete od jučer !
    -Ali gospodine, za ove pare možete dobiti najljepšu djevojku i toplu sočnu šniclu.
    -Draga gospođo, nije meni do seksa već sam se zaželio kuće

    Gatara gleda Muji u dlan:
    - Mmmm... stoji vam neki put...
    - Jes' vala, neki put mi stoji, a neki put ne!

  3. #13
    doris's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009
    Age
    51
    Postovi
    134
    Thanked: 73
    Politika
    "Tata, što je to politika?", pita mali Perica.

    "Sine, ovako ću ti objasniti: evo ja sam hranitelj obitelji, pa možemo reći da sam ja vlast. Tvoja majka brine o novcu i ona bi bila vlada. Nas dvoje zajednički se brinemo o tebi i tvojim potrebama, tako da si ti narod. Tvoja dadilja je, recimo, radnička klasa, a tvoj braco naša budućnost. Eto sad lijepo razmisli o tome i bit će ti jasno što je politika!"

    Te večeri Perica ode na spavanje razmišljajući o onome što mu je otac objašnjavao. Negdje u pola noći probudi ga plač mlađeg brata, pa ustane kako bi provjerio što se događa. Kad je vidio da se beba uneredila u pelene, krene do roditeljske sobe.

    Ondje zatekne majku kako čvrsto spava, a oca nema u krevetu. Produži do dadiljine sobe, ali nailazi na zatvorena vrata. Kad je provirio kroz ključanicu, ugledao je šokantni prizor. Perica odustane od svoje nakane i vrati se u krevet.

    Sutradan kaže ocu:

    "Tata, mislim da sam shvatio što je politika!"

    "Odlično, sine! Kaži mi lijepo, svojim riječima, što si zaključio!"

    "Pa, evo... Dok vlast jebe radničku klasu, vlada čvrsto spava, za narod nikoga nije briga, a budućnost je u teškim govnima!"

  4. #14
    doris's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009
    Age
    51
    Postovi
    134
    Thanked: 73
    Naranče
    U jednom gradu policija uhvatila sve prostitutke, i kako nije bilo dovoljno mjesta u postaji, stavilo ih u kojonu ispred ulaza. Prolazi baba i pita jednu curu iz kolone šta se događa. Ona će na to "Hm, ... ovaj, dijele se naranče." I stane baka u red. Kad je došla na red, inspektor, sav zgrožen pita: "Gospođo, zar i vi?", a ona će "Je, je, sinko, ja skinem zube pa cuclam!"

  5. #15
    doris's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009
    Age
    51
    Postovi
    134
    Thanked: 73
    Nakon dugog nagovaranja, muž je odveo ženu na prvu partiju golfa u njezinom životu, i što je bilo očekivano njezin prvi udarac je završio u prozoru predivne kuće u blizini golf igrališta. Muž je poludio: "Upozorio sam te da budeš oprezna, sad ćemo morati otići tamo, ispričati se i platiti štetu na prozoru". I tako je par otišao do kuće i pokucao na vrata. Iznutra se začuo ugodan glas: "Uđite." Kad su ušli imali su što vidjeti, ne samo da je prozor bio razbijen, i staklo posvuda po podu, nego se razbila i prekrasna antikna vaza. Na naslonjaču je ležao mlađi muškarac: "Da li ste vi par koji je razbio prozor?" "Da, gospodine, strašno nam je žao" "Oh, nije se potrebno ispričavati, Zapravo, ja sam Vam vrlo zahvalan. Vidite, ja sam duh i bio sam zarobljen u toj vazi više od 1000 godina. Sad kad ste me oslobodili, mogu Vam ispuniti tri želje. Ako vam ne smeta svakome bih ispunio po jednu želju, a zadnju bih ostavio za sebe. "Oh, to je odlično." kaže muž. Razmislio je na trenutak i rekao: "Želim milijun dolara svake godine do kraja moga života." "Nema problema" rekao je duh. "To je najmanje što mogu učiniti, uz to garantiram Vam dug i zdrav život. A sad vi gospođo, sto vi želite?". "Želim ogromnu kuću sa slugama u svakoj državi na svijetu," kaže ona. "Računajte da je sređeno" kaže duh. "I ne samo to, vaš dom će uvijek biti siguran od požara, provalnika i drugih prirodnih katastrofa." "A sada," kažu muž i žena zajedno, "koja je tvoja želja?" "Pa dobro, kako sam bio zarobljen vise od tisuću godina, moja želja je da imam sex sa Vašom ženom." Muž pogleda ženu i kaže, "Pa draga, znaš da smo oboje bogati, imamo sve te kuće i novce, što kažeš?" Ona je razmišljala trenutak i rekla, "Znaš, nije mi svejedno, ali s obzirom na sve, mogla bih to podnijeti, ali što je s tobom dragi?" "Draga, znaš da te volim," kaže suprug. "I tako duh i žena otiđu uz stepenice, gdje su proveli ostatak dana uživajući jedan u drugom. Duh je bio nezasitan. Nakon neka tri sata non-stop sexa, duh se okrene i pogleda ženu direktno u oči. "Koliko godina imate ti i tvoj muž?" – upita "Pa oboje imamo oko 35 godina" odgovori žena. "Bez zajebancije, 35 godina i još obadvoje vjerujete u duhove?"

  6. #16
    doris's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009
    Age
    51
    Postovi
    134
    Thanked: 73
    Uzrok i posljedica

    Lijepa žena žali se liječniku:
    - Doktore, čim legnem, odmah zaspim. Je l’ to nešto ozbiljno?
    - Ne, samo trebate promijeniti muža.

    Tko se bode s rogatim...

    Vozi se bračni par u autu i prepire.
    Napokon stigne na neko seosko gospodarstvo, gdje ugleda nekoliko debelih svinja kako se valjaju u blatu.
    - Tvoji rođaci? - pita žena.
    - Da - odgovori muž i i doda.
    - Tast i punica.

    Debljina

    Zašto su udane žene deblje od neudanih?
    Neudane, kada dođu doma, vide što ima u hladnjaku pa u krevet, a udane vide što ima u krevetu, pa u hladnjak.

    Mahanje

    Dosao mujo kod doktora da mu se pozali..
    „Dragi doktore ,pomozi mi,moja Fata uopće ne uživa kad je guzim“
    -Moj Mujo,probaj napraviti malo atmosfere…evo,na primjer,pokušaj da dovedeš jednog crnca i nek ti maše lepezom dok ti….“
    Mujo tako i uradi….maše crnac,mujo guzi,a Fata mrtva hladna.u neko doba ustane Mujo i kaze crncu:
    „Hajde ti guzi,a ja cu da mašem! I tako to bi…razvaljuje crnac Fatu,ona sva izludela od uzbudjenja,kad ce Mujo na to:
    „vidis kako se mase,nanu li ti tvoju“!!!

  7. #17
    Zvonce's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010
    Age
    56
    Postovi
    5
    Thanked: 0
    INFORMATICAR


    Informatičar doživeo brodolom i naskukao se na pustom ostrvu.

    On je tamo napravio sebi skromnu kolibu, u njoj još skromniji krevet. Kad je jednom išao da istražuje pusto ostrvo sreo je jednu plavušu koja je takodje preživela brodolom. On ode kod nje kad tamo krevet, frižider, u kupatilu kada, bojler itd.

    On se istušira i kad je izašao iz kupatila plavuša krene da se skida i kaže mu:
    - Sada ću ti dati ono sto si dugo čekao.

    A informatičar će na to:
    - Ne seri da imaš internet !!!
    Sve sto je tesko nije i nemoguce!

  8. #18
    Zvonce's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010
    Age
    56
    Postovi
    5
    Thanked: 0
    BANJA

    Doveo Ciga Ciganku lekaru, ovaj je pregledao, poslao u čekaonicu i zadržao Cigu.

    - Cigo, nema njoj života ni dva meseca. Nego da je vodiš da se odmara, da uživa.

    - Pa kud da je vodim?

    - Ne znam, eto - vodi je u banju!

    - A šta ima u tu banju?

    - Ima vode da se kupa, da se maže blatom i tako.

    Izasao Ciga, pa kaže Ciganki:

    - Reko doktor da t vodim u banju.

    - A šta ima u tu banju?

    - Ima voda da s kupaš, neko blato da s mažeš, valjda.

    - A što da s mažem sas blato?

    - Ne znam, valjda da s navikavaš!
    Sve sto je tesko nije i nemoguce!

  9. #19
    Zvonce's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010
    Age
    56
    Postovi
    5
    Thanked: 0
    SAFARI


    Došao Lala sa safarija, pa komšije odmah dotrčale da čuju kako je bilo...

    - Jel' Lalo, jesi l' štogod upuc'o ?
    - Ta, jesam, - odgovori Lala.- Imao sam par tigrova, lavova, NOPLIZOVA i tako ....
    - 'Ajde, znamo šta je lav i tigar, ali šta je NOPLIZOV ?
    - Jebem li ga, nešto malo, crno i viče : no pliz, no pliz....
    Sve sto je tesko nije i nemoguce!

  10. #20
    Zvonce's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010
    Age
    56
    Postovi
    5
    Thanked: 0
    ZEKA

    Otvorio meda piljarnicu.Jednog dana dodje zekan i pita:

    -Medo,imaš li jagoda?
    -Nemam,zeko,pa vidiš da je već uveliko jesen,gde sad da ih nabavim.

    Ali,zec se navrzao i sledećih dana stalno dolazi i pita jel ima jagoda.Prodje tako i nedelju dana kad i osmi dan zec dodje i pita:

    -Medo,imaš li jagoda?
    -Slušaj ti,mangupe! Ako me to još jednom upitaš, zakucaću te za zid!

    Kad sutradan dolazi opet zec i pita:

    -Medo,imas li eksera?
    -Nemam.
    -A imaš li jagoda?
    Sve sto je tesko nije i nemoguce!

Strana 2 od 48 PrvaPrva 123412 ... ZadnjaZadnja

Slične Teme

  1. Vicevi o zemuncima
    By Dj.Vesna in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 70
    Zadnji Post: 05.11.2020, 12:55
  2. Vicevi o Bosancima
    By Dj.Vesna in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 39
    Zadnji Post: 08.03.2020, 21:46
  3. Glupi vicevi
    By Dj.Vesna in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 21
    Zadnji Post: 08.03.2020, 21:30
  4. Vicevi Mix
    By MireP in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 179
    Zadnji Post: 29.07.2019, 10:44
  5. Vicevi o Plavusama
    By Milancmiki® in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 47
    Zadnji Post: 19.02.2009, 21:17

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: