16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 1 od 1
  1. #1
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599

    Question Radmila Misic - Biografija

    Radmila Misic - Biografija

    Datum rođenja: 10. Avgust 1966.
    Mjesto rođenja: Beograd
    Država: Srbija
    Zanimanje: Pevačica
    Žanr: Folk

    Radmila Misić je srpska pop-folk pevačica rođena 10.8.1966. godine u Beogradu. Završila je srednju muzičku školu “Dr Vojislav Vučković”. Na estradi je bila aktivna od 1993. do 2002. godine nakon čega je otišla u Ameriku. Tamo je tri i po godine, na nagovor kolege Zorana Kalezića, pokušavala da dobije “zelenu kartu”, ali je na kraju ipak odbijena.

    Njenu karijeru su obeležila 6 albuma sa hitovima kao što su: Merak mi je, Umire noć, umire dan, Prokleta ljubav oteta, i drugi. 2010. godine se pojavila na “Moravskim biserima” sa pesmom Ćuprija na Drini. U tom periodu je optužila supruga za nasilje u porodici jer ju je tokom vožnje na ovaj festival fizički maltretirao.

    Jedna je od učesnika rijaliti programa “Farma 6” pomoću kojeg bi želela da povrati staru slavu.

    Diskografija:

    – 1991. godine je izdala album “Zar su reči važne” na kome je objavila pesme: Ti i ja, Milo mi je, Izdaju te oči, Samoća, Ključ na prozoru, Zar su reči važne, Ti mi kradeš snove, Moj golube;
    – 1993. godine album “Ti si moja varalica” sa pesmama: Ti si moja varalica, Ostani sam, Vreme je da te zaboravim, Plaši me tvoje ćutanje, Veruj ženi kad plače, Lažeš me, ljubavi moja, Prokleta ljubav oteta, Ne verujem da me ne voliš;
    – 1995. godine album “Milovanje moje” sa pesmama: Milovanje moje, Ne pitaj me šta me boli, Videla sam te sa njom, Balada za Radmilu M, Varala sam život, Ili ona, ili ja, Baš me briga kako ti je, Prevari me ljubav, Šta bi hteo, Sede kose;
    – 1996. godine je izdala svoj najuspešniji i najprodavanije album “Merak mi je” sa pesmama: Merak mi je, Ti si mi porok, Anđeli, braćo, Pomrači sunce, Vozovi sreće, Ne vredi, Oprosti im, Bože, Šta ću ja, Nismo ni vodili ljubav, Idi;
    – 1998. godine album “Ne sanjaj o meni” sa pesmama: Ne sanjaj o meni, Samo se ti ženi, Hiljadu dana, Žedna, Oprosti mu, dragi Bože, Kad te srce boli, I od zlata da si ceo, Selo moje kraj Morave, Godinama druga, Ako te noćas ne vidim, Plači, srce moje;
    – 2000. godine album “Ljubavne čarolije” sa pesmama: Idi, samo idi, Ljubavne čarolije, Na zapadu ništa novo, Nisi jači od mog srca, Prodao si dušu, Kome mogu ja, Ti, samo ti, Varaj me, nesrećo (Lažni čarobnjaci), Po pepelu ljubavi, Mladoženja, Hej, ljubavi, Žena bez roda, Instrumental za Jelenu;
    – 2002. godine je izdala album sa najvećim hitovima: Godinama opija me tuga, Sad se kunem u tu ljubav, Ti i ja, Samoća, Pružite mi ruku, prijatelji, Ključ na prozoru, Moj golube, Zar su reči važne, Milo mi je, Izdaju te oči, Čeka me on, Ne daj, suzo, da te vide, U tebi ima, Ti mi kradeš snove.
    Najpopularnija pesma

    Prema portalu YouTube najpopularnija Radmilina pesma Lažeš me ljubavi moja sa 183 529 pregleda na datum 31.10.2015.

    Sadržaj ovog članka je vlasništvo sajta biografija.org.
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  2. Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    sokac91 (30.09.2016)

Slične Teme

  1. Radmila Misic - Tekstualna Diskografija
    By Dj.Vesna in forum Narodne
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 13.09.2016, 23:14
  2. Radmila Misic - Diskografija
    By ★KOVAC★ in forum Diskografije / Kolekcije Narodne Muzike
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 13.09.2016, 21:20
  3. Radmila Bakocevic - Biografija
    By Dj.Vesna in forum Biografije
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 19.05.2016, 16:05
  4. Biserka Misic - Kolekcija
    By ★KOVAC★ in forum Diskografije / Kolekcije Narodne Muzike
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 28.10.2014, 01:28
  5. Radmila Dimic - Biografija
    By Dj.Vesna in forum Biog. Izvodjaca Narodne Muzike
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 24.02.2014, 20:49

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: