Zvezda folk muzike Svetlana Ceca Ražnatović uskoro će u Beogradu otvoriti svoj studio "Ceca mjuzik", a poručuje da cene kod nje neće biti više nego u drugim studijima.

"Studio je u finalnoj fazi, pred otvaranje, ali sam želela da budem zadovoljna svakim detaljem u studiju 'Ceca mjuzik'. Biće otvoren za sve moje kolege. Verujem da će biti dobar odziv, jer je reč o savremenoj opremi i odličnim uslovima za rad", rekla je Ceca za "Večernje novosti" i dodaje da kod nje neće biti skupo snimanje albuma.

Ceca "uveliko razmišlja" o novom albumu i o saradnicima. "Raspoložena sam da okupim dobar tim saradnika i da početkom leta naredne godine obradujem svoju publiku novim pesmama. A svakako da bi mi bilo drago da među saradnicima bude i Futa (Aleksandar Radulović)".

Za sada ne razmišlja o koncertu u Beogradu, već da će to biti plan po izlasku novog albuma.

Lepa Brena je nedavno izdala novi album i opšte je mišljenje da njene pesme podsećaju na Cecine. Upitana šta misli o tome i da li joj to imponuje, Ceca je rekla da je pročitala neke komentare, ali da ne razmiščja o tome tako. "Brena i ja smo potpuno različite osobe".

(MONDO)