16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 2 od 2
  1. #1
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,219
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4607

    Question Novak Djokovic osvojio Rolan Garos

    Novak Djokovic osvojio Rolan Garos

    Novak Đoković je šampion Rolan Garosa!!! Pobedom nad Endijem Marejem 3:6, 6:1, 6:2, 6:4 osvojio je 12. grend slem trofej u karijeri i sada u kolekciji ima bar jedan sa sva četiri najprestižnija teniska takmičenja


    Đoković je trijumfom u Parizu dobio kartu za probrano društvo od osam tenisera koji su osvojili sva četiri grend slem trofeja: Australijan open, Rolan Garos, Vimbldon i Ju Es open, a tek je treći igrač koji je trijumfovao na četiri najveća trofeja u nizu. Serija je počela prošle sezone na Vimbldonu, potom je osvojen Njujork, pa Melburn i Pariz.

    Bilo je teško izdržati pritisak koji je ogroman od starta sezone. Videlo se i po Novaku na terenu, nervozniji je tokom sezone bio nego inače, a posle poraza u Monte Karlu i Rimu odjednom su mu volšebno šanse smanjenje. E, pa nisu! Prerano su sveznalice pokušale da mu uskrate na važnosti. I dalje je to onaj Novak Đoković iz 2015. godine, najbolji, nesalomivi, mentalna gromada, od koje se pritivnici odbijaju...

    istina, loše je prvi teniser sveta počeo finalni meč, pritisak je očigledno učinio svoje. Ali, iako je dao protivniku set prednosti brzo se vratio u meč i sa tri vezana seta trijumfovao posle tri sata igre.

    Novak je posle brejka bez izgubljenog poena u prvom setu izgubio dva servis gema, dozvolio Mareju vođstvo od 4:1 i tada je za njega set bio izgubljen. Ali, žestoko je uzvratio u drugom delu igre. Podigao je nivo tenisa, manje grešio, još bolje servirao, diktirao tempo na terenu, pa je Britanac uspeo da osvoji samo gem u drugom setu.

    Ništa se po pitanju odnosa snaga nije promenilo ni tokom trećeg seta. Đoković je vezao dva brejka i poveo sa 4:1, potom je spasao četiri brejk lopte, a onda treću set loptu realizovao za preokret od 2:1.

    Treći set trajao je najdruže, 56 minuta, a kriv je prvi teniser sveta. Napravio je dva brejka, poveo 5:2, ali greškama vratio Mareja u meč, dozvolio mu da vrati jedan servis gem. Međutim, posle sat i pet minuta igre realizovao je treću meč loptu i slavlje je moglo da počne.

    Da ne zaboravimo! Gospodine Vilanderu, Rolan Garos ima istu težinu pobedio Novak Rafu u Parizu ili ne!

    informer.rs
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  2. Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    sokac91 (07.06.2016)

  3. #2
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,219
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4607
    ĐOKOVIĆ POSLE ULASKA U ISTORIJU: Najvažniji trenutak u mojoj karijeri!


    Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije mogao da zadrži suze posle osvajanja Rolan Garosa i poručio je da mu je ovo najvažniji trenutak u karijeri

    - Ovo je poseban trenutak, možda i najveći u mojoj karijeri, i hvala svima. Hvala publici i nadam se da je uživala u ovom meču danas - rekao je Novak odmah posle pobede.

    On je po završetku meča na pariskoj šljaci reketom nacrtao srce.

    - Za mene je najvažnije što sam osetio nešto što do sada nisam na Rolan Garosu. Iscrtao sam srce na šljaci, dobio sam dozvolu od Guge (Gustavo Kuerten, prim.aut). Za mene je najvažnije što sam imao mogućnost da iscrtam srca - poručio je Novak.

    informer.rs
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  4. Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    sokac91 (07.06.2016)

Slične Teme

  1. Odgovori: 0
    Zadnji Post: 03.06.2016, 17:06
  2. Odgovori: 0
    Zadnji Post: 22.05.2016, 16:07
  3. Pocinje Rolan Garos, nova Djokoviceva sansa
    By Dj.Vesna in forum Sport
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 22.05.2016, 15:58
  4. Odgovori: 0
    Zadnji Post: 20.05.2016, 18:46
  5. Federer zbog povrede otkazao Rolan Garos
    By Dj.Vesna in forum Sport
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 17.05.2016, 23:49

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: