Poslednja vizija

Pokazano mi bi sta dolazi. Uskoro, ljudi nece znati gde da se sklanjaju. Beograd pun zmija i stakora zavladalo sivilo i glad. Moj Andjeo me povede i pokaza mi kolone ljudi, dece staro, mlado bolesni i gladni idu iz Beograda a ni sami ne znaju gde ce.
Vidim, svet tone, zakuvava se, pokazano mi bi da je veliki rat na jugu evrope izmedju dve NATO zemlje, gori zemlja i nebo. Nad Evropom se biju razne vojske, avioni raznih zemalja, neznas ko protiv koga ratuje. Nestace ciste pitke vode, hrane ce biti sve manje a zemlja zatrovana. Nestace interneta, struje i svetlost ce se ugasiti, svet ce biti u totalnom mraku. Samo oni koji budu imali istinsku veru, post i molitvu drzali spasi ce se.
Ovo su poslednja vremena, Bog je ljut na nas zbog odmetnistva i zato ce dopustiti ovaj najstrasniji rat u istoriji covecanstva.

Takodje mi je receno da ce preziveti oni koji se sakriju pod jednu od tri svete Gore. Strasna bolest ce udariti na trecinu covecanstva. Ljudi ce biti kao gubavi u ranama i svi ce od njih bezati. Bice strasnije od Ebole.
Ljudi nisu svesni da se djavoliji duh uvukao u njih, pokojne duse nas odavno opominju, dolaze nam u san da nam kazu da se pokajemo i spasimo ali mi ovako oholi ne shvatamo njihove poruke, mislimo da je to samo san i nastavljamo da gresimo jos vise.

Ako bi se zaustavili i osluskivali prirodu shvatili bi da zemlja konstantno podrhtava, da ptice imaju cudan zvuk kad se jave, kao da slute da ide zlo vreme. Da covek zna koliko svojim zlim delima sebi cini, nikad nokom nebi kamen u dvoriste bacio a kamo nesto gore.

- U skoroj buducnosti nam nece biti potrebni telefoni, internet, komuniciracemo telepatijom kao sto sada jedan deo nas komunicira sa bicima koje obican covek ne vidi. Telepatiju vec odavno koriste mnoge obavestajne sluzbe sveta, cak u ratne svrhe.

Mi smo civilizacija u zatonu, dotakli smo dno iako mnogi misle da smo dostigli tehnoloski napredak, bum, letimo na mesec itd...
Stanovnici potopljene Atlantide su gradili piramide poput egipcanskih, imamo i na balkanskom poluostrvu njihove gradjevine, gradili letece objekte slicne NLO a komunicirali su sa svim bicima van zemaljske sfere uz pomoc uma, duha ili telepatije.
Mozda ste culi za crnu sumu Swarcvald u Nemackoj. Tamo je leglo demonskih sila, tamo se nalaze skrivene baze zmajeva sunca koji nemaju veze sa istinskim zmajevima sunca vec su to demoni tame koji deluju kroz ljudski um, sposobni su izazvati srcani ili mozdani udar. Od drugog svetskog rata mnoge obavestajne i spijunske sluzbe kotiste vrhunske telepate da dodju do svojih ciljeva. Engleska kruna koristi arapske telepate kao savetnike ali nisu ni americke i ruske telepate nista slabije. Jos uvek su izrailjske telepate u prednosti posebno grupe koje izucavaju Kebalu i praktikuju meditaciju konstantno.
Zadnje dane trosi ovaj svet ako znamo da je kod Boga dan godina onda smo dosli do samog kraja. Samo jos vrata pakla da se otvore da se izlije gnev bozji na nas i oganj sa neba.
Treci svet je vec stvoren i crkva Hristova u nebesima i treca biblija je napisana, blago onom ko doceka to novo vreme puno ljubavi i mira gde za ljubomoru, pakost i ratove nece biti mesta.
Gospod Isus Hrist ce ispuniti svoje obecanje, docice ponovo kao lopov u punoc i niko ga nece prepoznati sem onih kojima se sam ukaze.
Znam da ovo vecini zvuci kao fantazija, zapitajte se odakle smo dosli i gde idemo. Dali nam je preci otac zemaljski ili nebeski, ko nam daje neizmernu ljubav, moc, snagu, ko nam daje sve sto imamo. Nista ne biva samo od sebe sve je delo ruku Tvorca nebeskog.
Lomite koplja oko Juzne pokrajine a ona pripada Bogu, na Kosovu i Metohiji se nalazi srpskom krvlju ispisan i potpisan savez sa Bogom i Bog odlucuje cije je Kosovo i Metohija.
Ne moze nam niko oteti ono sto nam Bog cuva ako malo vere u Boga imamo. Svaki greh Bog duplo kazni, svaki dug duplo naplati.
Kad nekoga kunemo onda ce ta kletva biti ispunjena ali ce u nekom pokoljenu placati i nas potomak, zavisi dali kunete pravednika ili lopova, ubicu. Ako je kletva u smislu silne zelje da nekom naudite onda i sami sebe bacate u kletvu, ako je samo zelja da vam se kroz neko desavanje potvrdi sumnja onda ce biti uslisana bez posledica.
Zavisi o cemu se radi ali je bolje izbeci svaki oblik prizivanja zla.

Molite se Gospodu Bogu jer sav zivot i spas i smrt zavisi od Njegove milosti.

Mir bozji sa svima vama i duhovima vasim!

Vesna Kosovka

Zabranjeno kopiranje i postavljanje na druge sajtove i Forume. Sve moje vizije su autenticne, objavljene na mojim forumima a predhodno kopirane na disk.