16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Strana 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 21
  1. #1
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599

    Prorocanstva - by Dj.Vesna

    Prorocanstva


    Predvidjanja za 2016 Skota Levija



    Ако је веровати речима шкотског видовњака Левија, ова 2016. година ће бити година за памћење. У својим тумачењима он је предвидео пад берлинског зида, економску кризу 2008. године, разорни земљотрес од 9 степени који погодио Јапан, такође је прогнозирао климатске промене којима сведочимо. На почетку свог излагања, он наводи да ће ова година бити година метежа. Ево на шта је он хтео да нас упозори.

    Леви најављује појаву куге, за коју се мислило да је потпуно искорењена, што ће збунити светске лекаре и научнике.

    • Људи ће бити у страху јер ће у промет бити пуштене вакцине које нису тестиране и које би могле да нашкоде масама људи.

    • Сасвим је могуће да ће се 2016. године десити још разорних земљотреса, који ће донети смрт великом броју људи, те разорити инфраструктуру многих земаља.

    • Сеизмична активност ће бити јака, подрхтавање тла ће бити учестало.

    • Нажалост, Леви прогнозира још један разорни земљотрес од 9 степени по Рихтеру који ће погодити Јапан, тачније Токијо.

    • Широм света имаћемо прилику да сведочимо вулканским ерупцијама, избацивању огромних количина пепела и лаве.

    • Температура ће на глобалу бити у порасту, што ће створити многе климатске промене.

    • Соларне олује ће се наставити и ове године, стварајући много проблема становницима Земље.

    • Калифорнија ће се суочити са већим сушама него икада до сада. Редукције воде биће учестале, као и стални нестанци снадбевања овом за живот неопходном течношћу.

    • Временске прилике ће постати екстремне, за шта ће многи кривити познати временски феномен Ел Нињо.

    • У години која је пред нама, дешаваће се нестанци авиона, по сценарију малезијског авиона који је напросто ишчезао.

    • Незапосленост ће да буде у порасту, а то ће донети много проблема и демонстрација.

    • На небу ће се појављивати чудне светлости, за које нико неће имати објашњење одакле потичу. Такође, наставиће се прича о метеорима који би могли да уђу у земљину атмосферу и да падну на земљу.

    • Интернет широм света биће под строжом контролом, па чак и цензуром. Протести против тих мера ће бити огромни, људи ће бити огорчени тим санкцијама и немогућношћу па бар тим путем искажу свој бунт и мишљење.

    • Америчка влада ће бити пред распадом, распирујући приче о распаду те земље и њеном потпуном колапсу. Амерички долар ће на све начине покушавати да се одупре утицају кинеског јуана и доминације коју та валута претендује да заузме.

    • Леви предвиђа и финансијски крах многих акција и безранских тржишта водећих светских земаља. Курс евра биће нестабилан и променљив.

    • Паника због финансијских турбуленција најпре ће се осетити у банкама, где ће људи по грчком сценарију одмах похрлити у банке како би подигли новац који имају. И док се богати буду још више богатили, сиромашни ће наставити да сиромаше.

    • Америка ће кренути у борбу против Русије због рата у Сирији и Ираку.

    • Ситуација са избеглицама и мигрантима са Блиског искока ће се погоршати, а Европа ће се суочити са најездом оних који ће желети да као своју крајњу дестинацију и уточиште пронађу у некој од европских земаља.

    • Деловање ИСИЛА ће се наставити, они ће својим нападима и тероростичким актима шокирати и унесрећити многе.

    • Војске држава источне Европе ће почети да се наоружавају и трудиће се да буду спремни на сваки одговор који би неко могао да упути ка њима.

    • Европска Унија ће почети да се распада.

    На крају овог предвиђања овај видовњак наводи да се ми налазимо на крају једног великог циклуса те да сасвим нови циклус почиње. Тренутно сведочимо сукобу добрих и лоших сила, након чега ће свет изгледати потпуно другачији. Глобална предвиђања за 2016. годину


    Извор: rebelmoon.net

    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  2. #2
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Kosovkina predskazanja vizije


    Glava prva

    Cesto Bog da svojim slugama dar da mogu da prate svet kroz vreme iako to crkva osporava i proglasava za sablazan. Kad jedan covek iz crkve prica o svojim videlima onda je to Bozije otkrovenje ali kad to isto prica neko ko je samo verni sluga Boziji, takvi se gone i izlucuju iz crkve.
    U ovoj temi cu pisati upravo o slednjima. Meni pripada cast da razgalim istinite vizije osoba koje nisu u stanju da obelodanjuju sta im je pokazano i kazano iz straha da ih ne razapnu i izoblice iz zajednice i drustva crkvenog.
    Svi znate da hodze obavljaju pored religijskih poslova i prorocke isceliteljske poslove ali njih niko ne goni. Dali je to sto cine od Boga ili vraga, to oni najbolje znaju i ko im daje dar i snagu, ko ih vodi ko ce im suditi.
    Ja se njima necu baviti jer nemam pravo da komentarisem druge.

    Ovu temu posvecujem prorockoj dusi poreklom sa Kosova i Metohije, zato i nosi naziv Kosovsko Metohijska predskazanja.
    Rec je devojci sa natrprirodnim darom koji je dobila na rodjenju kao sluga Boziji poslata je da opominje i budi narod da se okrene Bogu da se privedu u spasenje.
    Mnogo je dobrog ucinila i mnoge spasila od prelesti i pogiblji, od bolesti a ipak je ostala vrlo skromna prizemljena svoja.
    Njeno ime ce jos neko vreme ostati tajna ja cu je nazvati onim imenom kojim je zovem inace, Petra.

    Prvi put Petra se sa vizijama susrela kao devojcica od desetak godina kada su joj u predvecerje u susret dosle 3 zene obucene kao monahinje. Nije se uplasila samo se osenjavala Krstom osecajuci da nema potrebe da se boji.
    Samo su stale pored puta kojim je Petra prolazila svaki dan nekoliko puta. U blizini je bio orah a sobe strane grmlje. One su stajale i posmatrale malu Petru koja je nista ne razmisljajuci prolazeci pored njih u sebi molila Oce nas.
    Tek mnogo godina kasnije bice joj pokazano i kazano ko su bile te tri osobe i zastu se bile tada tamo.


    Petra je uvek bila vesela puna optimizma i kad nije imala dinar u dzepu ni hleba da jede, niko nije to mogao znati po njenom ponasanju. Bila je ponosna imala je svoju harizmu a ipak tako jednostavna tajanstvena dobrodusna, poslusna, bila je vrlo pobozna, postila je vise od svestenika jer je pored zapovedjenih postova sebi dodatno u kasnijim godinama odredjivala post.
    Posebno je postila kad bi neko njen oboleo, kad su naisle velike katastrofe kad se zahuktavao rat na balkanu. Govorila je svima oko sebe kako ce samo post i molitva ublaziti gnev Svevisnjeg a gnevan je jer se stado njegovo rasipa i predaje razvratu.
    Ucila je ljude oko sebe i mlade i starije o postu, veri, ispovesti, govorila je da je to najvaznije u zivotu svakog coveka, da je to jedini nacin da se spasemo. Post i molitva.
    Dobrocinstva, pomoc nemocnijima ugrozenima, umela je da kaze kako je i to molitva kad gladnog nahranis, zednog napojis. Da je sve to ljubav, molitva, vera.

    Iako je kasno pocela da izucava bibliju znala je skoro sve zakone i zapovesti Bozije.
    Znala je mnoge tajne ali bi uvek kroz pricu ljudima stavila do znanja da nista nije tako veliko, svemocno, jako kao post i molitva jer se kroz post i molitvu covek sjedinjuje sa Gospodom, dozvoljava da Gospod bude car u srcu isposnika.
    Pred sam rat 1991 govorila je cesto da ide vreme bratoubilackog rata, da dolazi vreme kad ce balkan po krvi mirasati kad ce se brat na brata podici i da je nas posao da se postom i molitvom borimo da stradanje bude sto manje.
    Tad joj je pokazano zasto je balkan izabran za sveopsto krvoprolice. O toj njenoj viziji cu pisati kad za to dodje vreme, jos nije vreme da se sve tajne otkrivaju. Mnogo njenih vizija su odavno ostvarene ali najbitnije jos nije.

    Petra kaze da se zrtve moraju podneti ali da se djavo moze podmiriti i sa mnogo manje zrtava, da su upravo post i molitva oruzje od kojeg djavo drhtii i bezi.

    Kad se desava neka nepravda ne pogorsavaj vec mudro strpljivo moli i cekaj da to vreme prodje. Videla je gde se nalazi ulaz u pakao i gde se tacno nalazi pakao. Videla je i treci svetski rat koji samo sto nije, videla je da ce Kosovo i Metohija biti jedan period okupirani kako joj je pokazano videla je tada zastavu NATO sila zato je predpostavila da ce NATO biti okupator. Uz njih tu su i albanci iz Albanije koji ustvari i nisu autohtoni albanci, videla je da ce ti ljudi izlaziti iz zemlje i kad prodje njihovo vreme opet ce nestati kao da su u zemlju propali. Kaze da su poput jazavaca izlazili cinili zlocine i da su onako okrvavljeni odlazili na obalu mora gde su imali svoju tvrdjavu pokusavajuci u moru saprati krv zrtava svojih sa sebe.
    Siptari i albanci nisu isti narod, to joj je objasnjeno cinjenicom da Albanaca ima samo jos jedno pleme i oni zive na krajnjem jugoistoku Albanije dok severozapadno od Tirane zive siptari koji su nastali u vreme otomanske imperije. Siptari poticu od rumuna, bugara, vlaha i srba. Njih su turci islamizirali i podjarmili.
    Petra je tad videla i jedno naselje na obali Crnog mora koje je bilo sazidano od crvene cigle i to sa vrlo uskim ulicama da jedva jedan covek moze proci medju neboderima. Tad joj je receno da je to postojbina albanaca. Celom zajednicom upravljala je starija zena obucena u odecu poput nasih muslimanki sa umotanom glavom koja je drzala vlast nad svim albancima ali nad siptarima nije uspevala oni nisu imali veru ni u sta niti su bili od poverenja.

    Petra je u viziji posetila tu zenu koja nije okrenula glavu vec je sa Petrom razgovarala okrenuta i sagnuta nad kamenom,. Dala je Petri papiric i rekla da ga dobro cuva dok ne prodje kroz naselje koje drze siptari da ce samo sa tim papiricem proci netaknuta. Razgovor njih dve je za sada tajna o kojoj Petra jos ne govori ali je utesna cinjenica sto se blizi kraj onima koji pecat zweri primise.
    Ta starica koja bdi nad albanskim narodom po Petrinoj prici nije imala lice vec bezdan nesto kao crnu rupu.

    Istu takvu zenu Petra je vidjala u vizijama kad je poceo rat u Hrvatskoj. Petra je videla da ta zena drzi pod vlascu sve hrvatske politicare i vojskovodje i da je cak u svojoj vlasti imala 7 generala i majora JNA.
    Nakon rata ispostavilo se da je vizija bila tacna i da su upravo sedmorica izdajnika zasluzna za mnoga stradanja. Kako spavaju i zive buduci da su ogroman novac primili za izdaju, to neka oni kazu.

    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  3. #3
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Pre nego ce izbiti bratoubilacki i medjunacionalni rat na balkanu Petra je konstantno primala poruke neba.

    Sve su upucivale na molitvu i post da stradanja budu minimalna, pokazano je Petri sta ce biti i ko ce biti najveci krivci a ko zrtve. Znala je Petra cesto da kaze kako treci Rajh jos nije mrtav.
    Da su ljudi bili svesni o cemu im prica verovatno je nebi ismejavali i pljuvali kao sto jesu. Proglasavali su je ludakinjom, cudakinjom, vesticom, paranoicnom ali se na kraju i jako postideli kad je poceo okrsaj u Sloveniji pa se rasirilo dalje na Hrvatsku, BiH itd...
    Niko vise nije pricao o SFRJ kao drzavi, zajednici naroda i republika o JNA kao o vojsci SFRJ, odjednom je SFRJ postala bojno polje i nasilno stvorena tvorevina razlicitih a JNA paravojna jedinica Srpskog naroda iako su kljucni ljudi znali da to nije tako.

    Propaganda je bila antisrpska, cilj niko nije znao, razlog jos manje i nikoga nije bilo ni briga, svi su bili kao drogirani, puni sebe jurisali jedni na druge da vise izgleda ni Sv.Petar nije znao kako je sve pocelo, ko je sa kim a ko protiv koga i cemu sve to.

    Nije Petra htela puno da otkriva ali je uoci Slovenackih napada na nenaoruzane vojnike rekla; ,,Pogledajte nebo, mesec pun krvav, bice krvi, bice rata!,,. Rekla je to pred svedocima u vecernje sate a oni su je ismejali da bi se vec sledeci dan postideli.

    Tad je Petri pokazano sta ima da bude i da je Slovenacki narod imao priliku koju je zbog svoje pohase i prepotentnosti izgubio ali je receno da rat tu nece biti strasan jer je Bog zbog svojih slugu koji se nalaze na tom delu sveta ublazio stradanje.

    Petra se povukla u post i molitvu opominjala mnoge na reci pojedinih slovenackih vidovnjaka koji su upozoravali i crkveni kler i politicke elite da je od njih ovisno dali ce Slovenija biti spasena i narodi njeni ili ne.

    Tad su mnogi pisali da se Sveti Gral nalazi u Sloveniji, trazili su ga mnogi cak su i radiostezisti poceli da zajedno sa vidovnjacima i bioenergeticarima nagadjaju gde se nalazi zakopan Sveti Gral.

    Istovremeno su mnogi tonuli u greh, mrznu, zlo je izjedalo ljude a magijasi koristili naivnost da se cela drzava zavije u maglu raznih magijasa.
    Kako je drzava proglasila samostalnost tako su kao pecurke posle kise nicali bioenergeticari, travari, vidovnjaci, spasioci raznih boja i obicaja samo nikom nije palo na pamet da nista nema bez posta i molitve, bez Boga.

    Nikom nije palo na pamet da se zivi ne traze u zemlji i medju mrtvima i da Sveti Gral nije knjiga, pehar, kamen vec krv Hristova. Nisu znali nista o tom Gralu ali su svojim delima ucinili da je Bog Gral uzeo Sloveniji i njenim narodima i sakrio od svih.

    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  4. #4
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Negde pred kraj rata Petra je imala vrlo upecatljive vizije.

    Bese joj pokazan svaki deo sveta i sta ima da bude. Petra je videla da ce mrtvi lezati po gradovima, cestama da svestenici nece stici da ih ukopaju, da ce jak potres sravniti neke gradove na balkanu a more odneti deo priobalnih naselja. Videla je Indoneziju i strasan uzas smrt, vodu koja nosi sve.
    -Ta vizija se ostvarila vrlo brzo kad je potres izazvao cunami gde je bilo preko 300 mrtvih.

    Bi joj pokazan napad na ljude iz vazduha nekim cudnim cesticama od cega su ljudi masovno umirali. Nakon toga ubrzo su pocele sa neba da padaju vatrene lopte koje su spaljivale sume, rastljine, naselja.
    Ljudi su i dalje nastavljali zivot u razvratu idopoklonicki gresan. Nista im nije bilo sveto.
    Usledile su jos strasnije kazne;potresi, poplave, ratovi i neizleciva bolest koja je dosla kao kazna.
    Bog je sa Noem nakon potopa sklopio savez da nece vise zemlju i ljude kaznjavati potopom zato je pustio potrese, ratove, bolest.
    Na Kosmetu se nalazi pakao, duhovni zatvor gde djavo zatvara porobljene duse pokojne zato na tom tlu nema mira, zatu su tu ubistva, razvrat, opijanja, droga najrasireniji.
    Cela juzna pokrajina Srbije i sve do Nisa je jedan ogroman pakao a ulaz u taj pakao nalazi se u Hrvtskoj blizu Karlovca grada. Upravo je to razlog svih desavanja u Hrvatskoj i juznoj pokrajini Srbije. Petri je objasnjeno i pokazano da ce omraza i stradanja trajati sve dok se narodi ne odreknu idolopoklonstva i ne pokaju se iskreno za svoje grehe.

    Pred sam kraj rata 1995, Petri se javio Nostradamus u viziji i poveo je da joj pokaze evropu. Stajali su u Bukuresti ispred katedrale. U jednom trenutku tu se skupilo mnogo sveta i svi su gledali vrh katedrale gde se nalazio ogroman Krst a na Krstu sat poput kompasa. Na satu je stajalo vreme 15, minuta do 12 sati. Nostrodamus mi rece ,,vidi, tvoj ucitelj pratio je svet i vreme dovde a ti ces nastaviti dok se kazaljke ne poklope. Dok se vreme ne napuni. I upamti, kod Boga je jedan minut ko godina.

    Gledam zabrinuto odjednom se zacu vriska ljudi i svi pocese da beze pokusavajuci rukama i odecom pokriti glavu. Podignem pogled sa vrha katedrale padaju kapi vode kao kisa i taj sat, poceo je da se vrti kao ringispil. Bi mi drago sto to vidim, pocnem se osenjavati krstom vicuci ,,Slava Tebje, Gospodi, Slava Tebje, pravedan je sud Tvoj!.

    Tad me Nostodamus povede na alpe i pokaza celu evropu kao na karti. Sve je bilo jedna velika pustinja, nigde nebodera, cele ceste, nigde kuca, nigde ljudi, tu i tamo po koja bara koje jezerce obrslo siprazjem i samo su se zabe nasle u barama.
    Uzas!
    Nostrodamus tad rece da to ceka evropu ako se narod ne pokaje za zlocine, razvrat i grehe.

    Dade mi tad moj pratilac sedi patuljast starac sa sedom bradom dugom u urednom 3 velike svece kakve se pale u pravoslavnim crkvama u oltaru. Rece mi molitvu koju treba da molim i kako da upalim te svece da bi Bog bio milostiv i blag u sudovima svojim.
    Tu se i vizija u kojoj me slavni prorok poveo i preneo mi deo svojih saznanja.
    Ja doista pre nikad nisam cula za tog proroka jer nisam ni catala prorocke knjige predvidjanja i nije me zanimalo uopste takvo sto uplasila sam se svega toga. Sledeceg dana odem u centralnu biblioteku i potrazim knjigu Nostrodamusova prorocanstva, gde sam odmah prepoznala coveka sa slike.
    Po tome sam znala da je moj pratilac doista bio slavni prorok ali jos uvek nisam bila sigurna dali ga je Bog poslao da me poduci opomene ili djavo da me prevare.

    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  5. #5
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Normalno je da se pitam, zasto bas ja da budem spona izmedju neba i zemlje.

    To pitanje sam tih godina stalno sebi postavljala. Tad me tetka podseti na jedan dogadjaj iz 1968 godine. Bilo je jako, jako vrelo leto, Avgust toliko suv i vreo da je zemlja pucala, potoci, izvori i manje reke skoro su presahli.

    Dana 4. Avgusta na praznik Sv.Marije Magdalene izasli smo u popodnevnim satima da zgrnemo nekakvu detelinu. Bila je takva vrelina da je treperio vazduh, nigde oblaka. Bila sam negde prema kraju njive sa drvenim grabuljama sam grabila suvu detelinu koja se osipala sa naviljaka i plastova. Tad smo deca uvek ucestvovala u poslovima na selu, radili sa roditeljima sve sto je trebalo.

    Bilo je oko 16 sati kad je iz vedra neba udario grom tacno pored mene. Sve cega se secam bio je vrisak ostalih i mrak.
    Secam se da sam se nasla u nekom zlatnom dvorcu gde je bila milina tolika i toliko lepote da sam se osecala kao u raju. No ja pretpostavljam da to i jeste bio raj, sve je bilo kao od zlata pa i ljudi zene osobe koje su se tu nasle.

    Sledece sto mi je ostalo u secanju jeste slika od sledeceg dana kad sam se iz kome i bunila probudila u svom krevetu. Stolica pored na kojoj je gorela sveca, miris tamjana, tanjir sa ustipcima, lavor sa ladnom vodom i peskir mokar na mojoj glavi. Tu okolo decurlija i tetka koja se nasmejala i onako ljutito rekla, ,,Opet si medju nama iako ti nije drago!,,.

    Nakon mnogo godina mi je ispricala kako sam se desetak minuta bunila, odupirala necemu i vikala, necu nazad, necu medju onu gamad.

    Ko zna zasto sam se tad vratila, to je bio moj drugi povratak nazad iz kome, prvi je bio nakon rodjena kad me po predanju od ocuha majka spasila od smrti.

    Samo Bog i nebo znaju koju su mi ulogu namenili, sto sam se vise upirala vise sam padala i bolovala, kad sam se konacno pomirila sa sobom i Bogom i odlucila da cu slediti put koji mi je nebo namenilo, moj zivot dobio je smisao ali se takodje menjao iz korena.
    Sve je to bilo nesto novo svetu nepoznato i tesko dokazivo dok se vizije ne pretvore u stvarnost.
    Bezbroj puta su me ismejali i popljuvali u pocetku ali se i gorko pokajali kad su se obistinile reci moje i kad ih je stigla zasluzena kazna.

    Sto me svet vise mrzeo moja dusa je bila sve veca a srce sve punije ljubavi Bozije.

    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  6. #6
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Nije uvek lako protumaciti poruke cak sto vise, za mnoge poruke tumacenje dodje tek kad se obistini vizija.

    Tako je bilo sa jednom zenom koja je nakon osam godina braka jos uvek bila nerotkinja.

    Molila je za pomoc savet sta god. Petra je cinila mnogo da ljude osvesti okrene veri zivotu u Gospodu po Jevandjelju iako su mnoga svestena lica nju i njen trud cesto ismejavali i omalovazavali. Bilo je to uzasno vreme znati da nisi nista lose ucinio a ipak biti gonjen, pljuvan kamenovan, trpeti da te nazivaju vracarom, vesticom i svasta nesto.

    Cutke i dostojanstveno prolazeci sav taj put sadisfakciju sam uvek imala u ozdravljenju bolesnih u radjanju dece od strane majki kojima ni medicina nije mogla pomoci.
    Upravo kod gore pomenute zene sa inicijalma D.G. problem je bio sto joj je pupak bio uvezan.
    Pokazano mi i kazano kako se to resava i pokazane bese 2 kolevke.
    Nisam razumela viziju sve dok D. G. nije rodila blizance.
    Tad mi je sama rekla da je znala da ce sve biti dobro kad sam joj desnicu stavila na pupak par puta osetila je uzasnu toplinu i milinu celim telom.

    Sta se tad desavalo neznam, ali sam srecna sto su na svet dosla dva divna bica, radost ocu, majci, meni a najvise nebesima.

    Bilo je i onih koji su mi dolazili iz ciste radoznalosti, pakosti oni koje je sam djavo slao da me osujete, zbunjuju ismeju.
    Takve sam brzo prepoznala i stvila na sporedni tir. Nisam ih odmah otkacila vec sam iskoristila da kroz njih dodjem do onog koji ih salje i vidim sta i gde cini,, smera i priprema.
    Cesto puta su informacije bile zamagljene i bilo je tesko uvek protumaciti sva dok se delovi ne sklope i dok se vizije ne ostvare.

    Meni je uvek bilo bitno da ja ne sablaznjavam nikog i nikom ne naudim, zato sam cesto puta umela reci da se isposte pa jave nakon nekog perioda,
    Kasnije mi je pokazano da mnoge osobe obilaze razne boljare, vracare, travare, bioenergeticare puni su nekih amajlija i kad dodju meni, djavoli pokasavaju da me poklope unerede da mi daju lazne informacije da sakriju da su te osobe sluge podzemlja odnosno pakla.

    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  7. #7
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Negde pred kraj 1994 godine bi mi pokazan treci svetski rat.

    Stajala sam na planini gledala svet kao na dlanu a okolo i okolo su padale bombe, tuklo se sa neba, mora, kopna nije se znalo ko protiv koga ratuje. Gledam avione i na krilima Japansku zastavu pitam protiv koga oni ratuju i glas mi odgovori; ,,Ne znaju ni oni vidis da svi udaraju po svima!,,. Pravi uzas, zemlja je gorela nisi moga nikud, gde se ko nasao tu se ususkao i cutao u nadi da ce da ga zaobidju i avioni i bombe i vojske.
    Ceo svet je bukvalo goreo, ratovalo se svi protiv svih iz svih oruzja i orudja.

    Ta vizije se ponavlja svako toliko i sve je upecatljivija. Sudeci po intezitetu taj rat je vrlo blizu.

    Isto tako pocetkom 1995 vizije su bile zive i upecatljive.

    Bilo je vreme posle Bozica i ja sam cinila sve da se nekao izvucem iz toga da se sakrijem od svih ali neka sila nije dala da se iz toga izvucem. Bila sam u crkvi na liturgiji povodom velikog praznika. Kupim Akatist i sledeci dan uzmem da citam. Bila sam sama, tisina samo miris tamjana i sveca koja je svaki dan gorela na stolu ispred ikona.
    U jednom momentu sam pocela da placem, sednem i placem iz sve snage. Ponavljam u sebi pitanje, ,,Boze sta se desava, zasto ja ovo dozivljavam, sta ja ovo cinim, odakle meni da ljudima pricam sve ovo kad nikad nisam ni bibliju procitala.
    Boze ne dozvoli da sablaznjavam ljude.,,

    U tom plakanju zadremam, odjednom se iznad mene pojavi ogromna svetlost, iz te svetlosti izlazio je zlatan lanac na kojem je viselo zlatno srce. Srce je padalo pravo na moje grudi u predelu srca, veoma sam se uplasila pokusala sam da otvorim oci, da se podignem, da rukom zaustavim to zlano srce ali uzalud.
    Bila sam kao paralisana. Srce je zajedno sa lancicem palo u moje srce, vidim da mi se srce otvara i prihvata to zlatno srce i nazad se zatvara, nigde kapi krvi niceg sto bi potvrdilo sta se desilo.

    Nisam tu viziju u potpunosti shvatila sve dok nakon nesto vise od cetiri godine meni nije zazvonio telefon. Sa druge strane zice culo se jaukanje, ridanje, plac i povremeni uplasen zenski glas; ,,Halo gospodjo!,, i opet nekoliko puta tako.
    Sacekala sam da se zena isplace smiri i kaze odakle zove i koji problem ima.

    Rekla je da je od zene u crkvi dobila moj broj telefona u jednom gradu u Nemackoj, da ona tu zivi sa suprugom, da im se rodila devojcica pre deset dana koja je u bolnici u inkubatoru i da je pitanje hoce li ziveti posto se rodila sa otvorenim srcem.

    Utesim je istovremeno mi se vizija zlatnog srca javi u secanju. Hm, pitam se sta bi to sad?
    Neznam koliko smo dugo pricale niti se secam sta sam tada savetovala toj zeni, znam da sam nakon razgovora upalila svecu bebi u mislima prizvala onu svetlost i zlatno srce da se priblize bebi i da joj Gospod zaceli ranu srca njenog nevinog decijeg.

    Drugi dan me majka bebe ponovo pozvala i tad sam joj zapovedila 40 dana strogi post molitve i pokajanje. Savetovala sam da ona i muz daju milostinju siromasnima i namene za spas svoje bebe.

    Nakon 20 dana od naseg prvog razgovora zove majka sva u soku pita sta da cini, zvao ih sef klinike gde joj bebica lezi, nece nista da kaze samo ih zamolio da oboje dodju kod njega.
    Utesim je govoreci da ponese i opremu za bebu da je beba dobro i da ce kuci, sto ona nije verovala, nije mogla da shvati samo je ponavljala da na zadnjem nalazu srce jos nije bilo sraslo vise od pola otvoreno jos.

    Ipak sam je ubedila i ucinila je kako joj rekoh. Sef i lececi kardiolog decije klinike su sa nestrpljenjem ocekivali njih dvoje. Bili su ushiceni, naravno imali su divnu vest.

    Nakon sto su stigli kuci nazvali su da mi kazu kako je lekar rekao da medicina sa tim nema nista da samo Bogu mogu da zahvale da se srce skoro sraslo ostalo vrlo malo sto nije prepreka da svoju bebu nose kuci. Sef decije klinike i lececi kardiolog su tad roditeljima bukvalno rekli da je Bog taj koji je ucinio cudo i da njmu ima da se zahvaljuju do kraja zivota.
    Naravno oni su u zahvalnost iscelenja bebe podarili crkvi jedno zvono kad su obnavljali crkvu u tom Nemackom gradu, oboje su pravoslavci pa su nastavili da zive po Jevandjelju. Dobili su jos dve devojcice, kupili kucu, mladi su ostvarili svoje snove, zahvaljujuci svojoj veri upornosti i Bozijoj milosti, danas su uzor srecne porodice u cijoj se kuci posti post, slavi svaki praznik.
    Vizija o zlatnom srcu ispunila sa iscelenjem bebice koja se rodila otvorenog srca. Poruka te vizije glasi; ,,SVE STO CINIS SRCEM, VEROM I LJUBAVLJU, URODICE PLODOM!,,.
    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  8. #8
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Glava druga

    Bilo je to vreme raspada jedne drzave vreme kada su se kao pecurke posle kise pojavljivali razni vidovnjaci, proroci, boljari, travari, iscelitelji, spasitelji.....Kazu da je to vreme pocetka demokratije, slobode, vreme kad su ljudi poceli otvoreno i javno da o svemu pricaju, kritikuju, hvale da se oglasavaju u medijima astrolozi, iscelitelji, boljari, magijasi svih boja.
    Rascvat razvrata, idolopoklonstva maloverja, sodomizacije, homesuksualizma, sekti.

    Ako mislite da je kraj dvadesetog veka doneo slobodu, grdno se varate. To je tek bio pocetak intezivnog unistenja svega sto je slavilo Hrista Boga, drzalo post i molitvu, liturgiju. Udar na ljubav, veru, porodicu. To je bio pocetak nasilnog unistavanja porodicnih i religijskih vrednosti. Javno se pocelo napadati pravoslavlje kao jedina prepreka stvaranju nekog novog svetskog poretka u kojem je trebalo ustoliciti rogatog jarca, ubiti ljubav u ljudima svest o dobrom i lepom, decu koristiti za svoje naslade, stvarati homoseksualce pedofile, zoofile i zavisnike od narkotika, alkohola, kocke i razvrata. Vreme Sodome i Gomore kraj dvadesetog i pocetak dvadestprvog veka. Od raspeca Hristovog tako masnovnog maloverja i idolopoklonstva nije bilo. Niti je bilo takvog rata kakav ce biti treci svetski rat, niti takve bolesti kakva ce biti epidemija pocetkom dvadesetprvog veka. U jednoj viziji tad pokazano mi da su ljudi nekadasnjoj SFRJ odlazili raznim nadrilekarima isceliteljima, posebno je tad bila rasirena muslimanska magija. Skoro da je svaka kuca imala nekog svog hodzu, svoje amajlije svoje vidovnjke kome su se obracali kad dete place, kad se stoka razboli, kad kravama presusi mleko, kad se neko razboli.
    Za sve su nalazili lek kod raznih laznih iscelitelja i proroka koji su u krug vrteli i pod kontrolom drzali cele porodice, sela, gradove.
    Pokazane mi bese amajlije, neki smotuljci, lutke, slike, lanci, nozevi, vretena i za cudo Bozije pasulj, bosiljak rakija, neke vrste cveca. Iz svih tih amajlija nocu bi izlazile sicusne crne zmije. Tad mi pokazase sta znaci ono gasenje uglja i olova, sta cine zene koje to bacaju na raskrscima gde svako ko naidje tud pre izlaska sunca pokupi na sebe ono sto su kao skunule nekom dan ranije.
    Znaci da bi jednom olaksali glavobolju moraju to baciti na nekog drugog i tako u krug pacijenti se sire a one lepo trljaju ruke jer ce im svako doneti po neki dinar poklon, niko ne dolazi praznih ruku.
    Kazu on nema cenu pomaze, ali mu ljudi daju vise i ostave nego nekom ko ima cenu i koji kaze, ja vredim jak sam moje je vreme skupo. Koliko vise platis toliko pre ce ti biti bolje.
    Sve su to licemerni ljudi koji koriste naivne i nesrecne da bogate.

    Videla sam da ce mnoge crkve goreti jer su se svestenici pokondirili, pohasili, omilje im novac, zlato srebro, slava.

    Nisam razumela sta je sve to znacilo pa sam dugo molila i trazila objasnjenje o cemu je rec.
    Pokazano mi je tada da je ceo svet duboko uspavan omadjijan, da su dve trecine covecanstva potpuno u grehu a jedna trecina spava jer ih je Bog uspavao da ne vide sta satan cini.
    Tad je bilo veoma riskantno pricati o svemu jer si odmah etiketiran kao ludak i zatvaran na psihijatriji.
    I tamo sam boravila u par vizija i videla da su psihijatri i psiholozi od satane stvoreni da zaludjuju svet i od pametnih Bogoljubivih prave ludake samo da se nebi propovedalo o postanju Bozijem.
    Tad mi je bilo vrlo tesko jer su se i svestenici i vladike sablaznjavali kad bi im neko rekao da sam ih poslala u crkvu na pricest, molitvu da traze molitve od njih za zdravlje, bolesnu decu.
    Poceli su i oni da me progone gledali bi me kao da sam sa marsa kad bi dosla na liturgiju, ispovest pricest.
    Iako sam oduvek postila i pricescivala se cesto sam bila izbacena iz crkve pa sam morala da putujem i preko 300 kilometara da bi nasla crkvu ili manastir gde cu obaviti pricest, gde cu ciniti pomen u vreme zadusnica.
    Ni to mi nije tesko bilo ali sam uvek i svuda najpre svecu upalila crkvenom kleru i molila da ih Gospod pogleda i opomene. Molila sam za sve da im Bog prosvetli srce i dusu, da narod svoj od antihrista i vradzbina sacuva i spase.

    Tako mi bi pokazana jedna porodica iz jednog grada u slovenackom primorju koja ce placuci doci do mene u potrazi za spasom ali da budem oprezna. To su oni koji idu gde god cuju a neko nesto zna, vidi.
    I dosli su bas placuci kako nikom nije tesko kao njima. Kad su mislili da su uspeli desi se nesto sto ih je povelo u bezdan.

    Tako jedan dan odmaram i odjednom mi se kroz prozor uvuce ogromna svetlost koja me je bukvalno zgrabila i ponela. Okrenem se, vidim moje telo lezi nepomicno na krevetu ja letim u svetlosti. Spustise me u dvoristu kuce u primorskom gradu slovenackom odakle su mi dolazili bas kako mi kazase, placuci moleci. Najpre pitam domacicu jeli sama, rece da jeste i udjem. Molim je da me sakrije na koji dan da me jure neki popovi i vladike zbog straha da cu narodu reci istinu o njihovim gresima, uverili su se da ja govorim istinu.
    Ona me uvede u spavacu sobu pravi se radosna smeska se a ja osecam da nece biti dobro. I stvarno samo sto sam otvorila prozor da malo vazduha udje idu putem tri svestena lica, dva svestenika i vladika. Jedan svestenik nosi kadionicu mase njome i kadi cestom ova dvojica trce sa njim traze nekoga.
    Vidim dace me ova zena odati te krisom iskocim kroz prozor kuhinje i pobegnem u jednu drugu kucu gde me zena kuce sklonila u neku kolibu u sumi.
    U toj kolibi bilo je od vatre ugljevlja neke pocepane muske odece.
    Ugljem natrljam lice i ruke, skinem haljine i obucem onu pocepanu prljavu odecu krenem ka Savi ali reka se toliko razlila plavila je sve. Cujem jedan nezan glas iza oblaka koji mi kaze, ,,Idi desno kroz sumu izacices na drum pa ka reci tamo ces naci camac da predjes preko. Idi prema Petrinji kad prodjes taj deo na slobodi si!,,. I vidim u viziji od granice koja je nakad davno znacila granicu Vojne Krajine sve je zeleno rodno a do te granice poplave poruseni mostovi i progon.

    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  9. #9
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Negde pred pocetak raspada SFRJ jedna vizija se stalno ponavljala.

    Mesto dogadjaja rodni kraj u kojem sam provela detinjstvo. U tim porukama stalno mi je pokazana beba, musko dete oko mesec dana starosti koje nosim u narucju umotano i pokusavam ga sakriti od raznih vojski. Sa svih strana sam bila okruzena vojskom poput one nemacke vojske iz drugog svetskog rata, cak mi je neko rekao da bezim sa detetom jer su svabe blizu.
    Nisam imala kud udjem u malu seosku recicu i tokom reke gazeci vodu koja nije bila previse duboka pokusavam doci do sliva u veliku reku gde se nalazio stari vodenicki mlin. Vec sam u mislima imala plan da se sa detetom sakrijem ispod onog drvenog korita kojim se voda dovodila na mlinski kamen. U jednom trenutku negde pred kraj toka recice neko me je ispod obale i korenja drveca jako uhvatio za misicu desne ruke i povukao u nekakav tunel. Pokazao mi je da cutim i da pazim da dete ne zaplace, bio je to muskarac mog uzrasta mozda malo visi nezan kostunjav aristokratskog oblika lica.
    Kad smo krenuli tunelom za nama se ulaz cudom zatvorio navukla su se neka vrata kao od zemlje.

    Taj muskarac je tada spasao bebu i mene od tih svaba a vizija se ponovila jos mnogo puta i tokom rata u SFRJ.

    Tako se desilo jedan dan dok sam radila neki obracun za firmu, sedim u kancelariji i pred ocima mi se otvara kao platno u kinotekama . Krecu slike kao na filmu upecatljivo skoro da neznas dali je san ili java.

    Ja gledam sebe kako idem kroz sumu u dronjcima lice ugljem namazala i presrecu me konjenici, njih osam vitezova a konji vrani visoki ogromni. Konji prekriveni crvenim svilenim prekrivacem za konje a na prekrivacima izvezeni pravoslavni krstovi u zlatu. Iste krstove su konji imali na celima svojim a svaki konj je bio toliko velik da sam ja bila manja od prednjih nogu.
    Konjenici, njih osam ogromnih vitezova u oklopima sa zlatnim krstovima na oklopima spreda i odzada.

    Jedan od njih je sjahao sa konja bio je kao vodja njima stao ispred mene rekao; ,,Tebe trazimo, dzaba si se presvukla u te dronjke znamo ko si. Ti ces nas voditi dalje, ti jedina znas put,,.

    Pocela sam da se opravdavam da ja stvarno neznam sta prica da sam siroce koje zivi u sumskoj kolibi al nije vredelo. Morala sam da im se pridruzim.

    Krenuli smo prema reci koja je delila sumu od mog rodnog mesta. Odjednom vidim preko reke velika je to jasa, njive nekakve i puno onih nakaza, ljudi smrt crni sa belim licem lobanje kao iz filma strave, svi su nosili kose preko ramena bas kao na kartama gde je smrt nacrtana.

    Pitam viteza sta oni tu traze. Odgovorio je da ih je poslala moja mati da traze mene, da oni moraju da me ubiju.

    Zasto?

    Odgovor sam dobila mnogo godina kasnije.

    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  10. #10
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Kad god je trebalo da vidim nesto iz proslosti uvek sam izlazila kroz vrata a buducnost mi je pokazivana kroz prozor. Jednostavno u momentu bi se desilo kao da me neko lupi po glavi i koma. Istog momenta sila poput svetlosti ponela bi moju dusu da vidi sta je bilo ili sta ce biti.

    Bog nadje nacina da te opomene

    Cesto puta se desavalo nocu da cujem cvrkut ptica ogromno jato i probudim se ali ptica nema samo tisina da bi mi bilo objasnjeno da su to signali koji se desavaju kad mi djavoli pletu mrezu i da je jedini spas u to doba biti budan. Tako sam noci uglavnom provodila u bdenju i molitvi u vreme velikih mena i praznika posebno vreme duhovno.

    Desavalo se takodje da mi kroz san pokojnici koji su bili meni dragi koji su me voleli, dodju tako u san i povedu me kazu mi i pokazu sta mi ljudi na javi spremaju, zasto se desavaju neke stvari obicnom coveku neshvatljive i slicno.

    Tako je meni bezbroj puta u san dolazio moj deda iako nije bio moj krvni rod bio je moj deda koji bi me u snu poveo na put ili do reke i pokazao gde se vestice i vracare najvise zadrzavaju i zasto.

    Pokazao mi je zene iz komsiluka, familije kolegice sa posla sta cine kako to cine i da sve to po raskrscima bacaju ili na putevima kud trebam proci ja ili neka druga zrtva njihova.

    Tako me deda jedne prilike povede i pokaza kako mi moja familija sprema otrovan rucak u kuhinji su bile neke sestre ne rodjene koje su pravile pohovanu piletinu.

    Jedna je u jaja sipala nekakav prasak, smejale su se do suza i uzivale razgovarajuci kako cu posle toga samo da dozivim kolaps umrem i niko nece moci dokazati da sam otrovana jer to navodno ne ostavlja trag to je gropsko.

    Jedna od njih se uozbiljila i rece,;- A STA AKO ONA NAS PROVALI?.

    Sve su se opet nasmejale te su pocele pricu kao pa ako i sazna oprostice kao i do sada, ona je toliko dobra i naivna ne brinite, vidite da svima sve prasta.

    Pitam dedu jesu li one normalne i zar stvarno misle posle ovog da cu ih uopste vise pogledati. Deda me tad povede kod vracarice od koje su one taj prasak nabavljale.

    Kaze cuti i gledaj, gledali smo kroz prozor dok je ona nad nekim stvarima nesto mlatila pa bi to potresla necim pa bi opet mlatila preko da bi na kraju sve stavila u nekakvu staru posudu poput tave i na sporetu to preprzila onda je to mlela u mlinu za kavu.

    Tu se naslo ostataka sveca sa groblja, neka suva trava, neke krpice i zanimljivo voda i bosiljak. Deda mi je objasnio da je rec o mrtvackoj vodi onoj kojom kupaju mrtvace.

    Ne mozete ni zamisliti koliko sam tih dana povracala od uzasa od same pomisli da ti neko sve to dodaje u hranu, kafu, sokice. Ali upravo to rade.

    Odmah tih dana pozove me jedna od tih sestara (polusestara) na veceru, kao sprema specijalitet polozila neki ispit casti.

    Setim se te vizije, dede i svih peripetija popijem malo osvecene vodice i ponesem u flasici sa sobom malo, osolim obucu i dzepove i odem. Zaista sam dozivela sok, spremala se pohovana piletina sve je bilo kao u onoj viziji.

    Podelim decici ponude pogledam ih bile su do bola licemerne i pretvarale se da su mi se veoma obradovale. Stave posebno ispred mene tanjir koji je stajao na cosku sporeta vec sve bilo spremno a ostalo ispred sebe i sednu, gledaju jedna drugu gledaju mene.
    Ja se prekrstim ustanem i zahvalim, kazem lepo ste to spremile uzmem tanjur ispred sebe i ponudim im da uzmu po komad da jedu iz mog tanjura. Probledele su kao pa sto sve je isto.
    Tad sam ih redom dobro pogledala ustala i otisla. Na izlazu sam se okrenula i rekla ,,Ja nikom ne prastam, da vam bude kako ste meni cinile!,,.

    Sta je bilo sa njima necu sad jer su ih stigla dela pre nego sto sam ocekivala.'

    Zato sam shvatila, naucila i odlucila pratiti sve sto mi se u zivotu javi desi i pamtiti, nisam od tada nikad vise nikom oprostila ni jednu glupost.

    Samo Bog ima pravo da sudi i prasta zato ja to pravo sebi ne uzimam.

    V.Kosovka
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

Strana 1 od 3 123 ZadnjaZadnja

Slične Teme

  1. Vicoteka - by Dj.Vesna
    By Dj.Vesna in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 186
    Zadnji Post: 01.03.2024, 21:02
  2. Aforizmi - by DJ.Vesna
    By Dj.Vesna in forum Delta Kafic
    Odgovori: 86
    Zadnji Post: 20.11.2016, 02:35
  3. Vesna Zmijanac 1990
    By aramisBL in forum Rip by aramisBL 320 kbps
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 12.07.2015, 11:17
  4. Vesna Rivas
    By Dj.Vesna in forum Tekstovi Narodnih Pesama
    Odgovori: 1
    Zadnji Post: 06.12.2011, 07:51
  5. Vesna Zmijanac
    By goxykv in forum Tekstovi Narodnih Pesama
    Odgovori: 97
    Zadnji Post: 26.04.2011, 20:41

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: