C 21 - Biografija


C21- iz svlačionice na top listama i centra pažnje
Debi album od čvrstog live pop grupe

Šta može biti primamljivo nego je ukucana " još jedan poliran Boiband ' nalepnicu na C21 ?

Oni su zgodni , oni pevaju lepo sastavljen vokalne harmonije kao prirodno kao mi ostali pranje zuba svakodnevno , a njihovi tekstovi i muzika spadaju u najosetljiviji kraju pop spektra .
Ipak , tri dečaka C21 zapravo napisao na većini svojih pesama - i takođe igraju gitare sami kada idu na sceni , u pratnji mnogo aplauzom . Šta više, trojka poreklom zajedno daleko od zloglasne koncept benda šablona za snimanje industriji .

Pa boiband ? Moglo bi se reći da . Pop grupa ? Da gospodine , definitivno - uz povremeno dodirom stene . Dobar pop ? Debi singl " Stuck In Mi Heart ' treba odgovoriti dovoljno - dobro sastavljen , hvatanje , a na međunarodnom nivou u pogledu svoje proizvodne i izvršenje .

Kada je pušten u Danskoj prošlog septembra , ' Stuck In Mi Heart ' dostigla Top 10 na tabeli zvanični singlova i na taj način uspostavljena C21 kao Denmark's prvi uspješan Boiband . Do trenutka drugi singl je da bude pušten u januaru 2003. godine , C21 imao toliko posvećene obožavaoce da singl pod nazivom " Iou Are The One " je trenutni hit koji kuje direktno u Top 3 na zvaničnom danske samohrani prodaje grafikonu . Kasnije tog meseca došao na C21 debi album i još više uspeha , jer to je ušao u zvaničnu danski prodaje grafikon na Top 10 , i dostigla 5 cifri prodaje figura u kratkom vremenu . A onda ostatak ove priče leži u budućnosti ...

Bend karakterišu svoje inspiraciju da istomišljenika zvezde u inostranstvu - prisustvo kao Robbie Villiams definitivno sija kroz na visoko energetski guitarfrenzied ' She Cries ' , dok ' Iou Are The One " , moglo da prođe za američku top proizvodnju - lepa i čvrsto proizvedeno .

' Ponovo sa vama " je vrsta optimista pop melodije koje odmah drži do mozga . Na veliko oduševljenje publici , ova pesma se Bouncing praktično postala stalnu na kraju C21 je živim nastupima . Silan gitara rad i vokalne harmonije koji šalju jeza do kičmu su stilski služio u pesmama " Samo čekaj i vidi " i " Could Iou Ever ' .

Jedan od numera momci su igrali uživo od samog početka je živahna " Hanging On A String " , koja se već dokazanom na saundtreku za 'Uhvati That Girl ' u kino i ' Tzatziki 2 ' . Pesma je već imala svoj live acoustic debi u januaru 2002. godine .

Još jedna pesma koja naglašava široki spektar C21's albuma je ' Deep Dovn ' , gde C21 se otkrivaju u drugačijem svetlu bacanjem nekoliko šačice R & B ekstrakta u proizvodnju . Album je definisan Classic Pop pesmama vrlo visokog kvaliteta , a put zajedno u C21 sopstvenoj stilu . Sa bois' karakterističnim tri - izrazio vokala , album je solidan i prepoznatljiv zvuk C21 .


Soren Bregendal , koji je u teškoj kategoriji u procesu pisanje pesama na trio , objašnjava : " Mi se pod uticajem stilu muzike čuli na radiju . Mi ne stvaraju bezveznim na najviše melodičan kraju opsega - ali mi više volimo da dodate rockish ivicu našu muziku kad god možemo " Soren takođe ima svoju jasnu definiciju od kojih etikete da važe za C21 . . Boiband ili pop grupa ? On kaže : "Mi ne smeta da se povezuje sa briljantnim muzičarima kao što su * NSINC ili Vestlife . Mi smo posvećeni dobrim melodija , a su dobile priliku da razviju sopstveni zvuk na svoj način - kao što smo uključeni u pisanoj formi i proizvodnju našeg muzike .

Dejvid , Soren i Esben vreme provode na približavanje njihovog stalnog rasta broja fanova . Već zaokružili uživo svira do ukupne publici od preko 50.000 ljudi u Danskoj , a taj broj je u stalnom porastu -ne samo zbog sadašnjih međunarodnih activitites grupe . Sasvim je očigledno da tri - zalagao chorus linije benda neće biti zaboravljeno odmah ...

Preko 10.000 fanmails su poslati C21 homepage , a linija za autograme više liči na pretprodaji linije za veliku filmsku premijeru nego što zaista jeste : šansa da ima kratak razgovor a možda zagrljaj jednog od tri momci , koji su već postavljeni mnoge devojke srce u plamenu .

" Još nismo uradili nikakve vokale za reprodukciju kod svih naših živih svirki , i dokazati publici da smo zaista ume da peva , uvek izvucite naše akustične gitare i obavljaju nekoliko melodija unplugged " , kaže Soren o benda dobra iskustva na turneji .

Priča počinje C21 u svlačionici na fudbalskom klubu ; vrsta mesta gde potentan miris laddishness normalno takmiči sa onim znojavi fudbalske opreme i Memljive fudbalskih čizmama ; vrsta mesta gde najjače emocije doživeli je kada meč su izgubili jadno . Ovo nije vrsta mesta na kojima se obično čujete zvuk svilenkasta - glatkih pop nota . Ipak , 16 -godišnji Soren gazio van norme , dopuštajući mu glasom ReSound širom svlačionici . Jedan od tate njegove ekipe , Lars Kuang , čuo Soren peva jedan dan i odmah ga pozvao da testiraju svoje vokale u studiju koji je vlasnik . Bilo je zvučno potencijal u njegovim naporima , a kada Soren doveo svoju srodnu ( Esben ) iz svoje skole bend sa njim da studio sednici , Kuang počeo da pomislite šta talenat je doživljava . Nedugo posle , Soren i Esben radili zagrevanje svirku u stranci prijatelja gde su još upoznala drugog talentovanog pevača - David . C21 videli prvu svetlost dana kada je David uzeo gitaru i igrali se pravo u Soren i Esben muzičkoj univerzuma .

Šta više, Soren rekao zbogom svom snu igranja fudbala Superlige jer je želeo da umesto pridruže pop Superlige . Dakle, on odložen svoje kopačke , bez obzira na činjenicu da je upravo izabrana za danski reprezentaciju mladih . Dejvid napravila pomak iz sveta mjuzikla u svet muzike , i Esben je zaista samo ostao na istom tragu Počeo je na , igrajući u svoje skole benda sa Soren.

Sada , posle tri godine , dobar deo krvi , znoja , suza i odbačenih pesama , momci se kajati u vezi izbore oni jedni made - Njih trojica su način u tu da ispune svoje snove od toga što su uspešni u svojoj muzici . U Danskoj i brojnim drugim zemljama je sada jasno da C21 ima ono što je potrebno jer je jasno da su njihovi navijači jednostavno ne mogu dobiti dovoljno od guis' sublime vokal i earbending Hits ...

C21 su:
Dejvid Pepke (vokal , hor , gitara , tekst )
Soren Bregendal (vokal , hor , klavijature , tekstovi )
Esben Duus (vokal , hor , gitara , tekst )

C21 javnost :
Stuck In Mi Heart , singl
Iou Are The One , singl
C21 , debi album
Ona plače, singl

Zahvaljujemo Vong Su Kun / vongsukun@za biografiju .