16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 3 od 3
  1. #1
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599

    Aleksandar Aca Stepic - Biografija

    Aleksandar Aca Stepic - Biografija


    Aca rođen je 1932. godine u Velikom polju, kod Obrenovca. On je jedan od umetničkih stvaralaca u oblasti narodne muzike, koji je, kao kompozitor i rukovodilac afirmisanog estradnog ansambla, u periodu od 40 godina, ostvario rezultate koji će ostati zabeleženi u našoj savremenoj etnomuzikologiji.

    Aca Stepić pripada plejadi muzičkih stvaralaca koji stvaraju u duhu izvornog narodnog melosa kao što su: Miodrag Todorović-Krnjevac, Radojka Živković, Dragan Toković, Petar Tanasijević i dr.

    Stvaralaštvo Aleksandra Stepića nerazdvojno je vezano sa našom izvornom narodnom muzikom. Njegove kompozicije obogaćene su suptilnim osećanjima za lepotu zvuka, jer je ponikao u kraju gde svaki ton nove pesme ili kola podleže detaljnoj analizi naroda, koji je najbolji kritičar narodnog melosa.

    Po završetku srednje škole, ne odlazi na fakultet, već ostaje sa svojom harmonikom, koja ga uvodi u svet narodne muzike 1950. godine.

    U prvo vreme gostuje u poznatim restoranima i hotelima, tada vrlo cenjene muzičke scene u Beogradu.

    Zapaženo je njegovo gostovanje u Sarajevu, gde upoznaje i svoju usnešnu saradnicu, pevačicu Silvanu Armenulić. Posle Sarajeva prihvata angažman u Beogradu u hotelu "Grand", gde dovodi i Silvanu Armenulić da zajedno sa Darom Ružić nastupa svako veče sa njegovim orkestrom.

    Posle 'Grand"-a, Aca i Silvana prihvataju angažman u čuvenoj "Skadarliji", gde ostaju oko dve godine, a potom prihvataju angažman u restoranu "Zvezdara", gde i završavaju sa radom po restoranima, i 1964. godine potpisuju ugovor sa koncertnom agencijom "Beogradska estrada", koja je u to vreme vrlo profesionalno organizovala koncerte.

    Godine 1962. bio je angažovan da kao harmonikaš svira u našem najboljem narodnom orkestru Radio-Beograda, pod rukovodstvom Vlastimira Pavlovića- Carevca. Na tom poslu je ostao oko godinu dana.

    Posle ovog angažmana uspešno se bavi stvaralaštvom i reprodukcijom u narodnoj muzici koje traje neprekidno od 1965. do 1995. godine. Kao stalni saradnik učestvuje u brojnim emisijama i akcijama Radio-televizije Srbije, kao što su: Selo veselo, Subotom uveče, Veselo veče, Vrti se vreteno, Nedeljno popodne i dr. Učestvovao je i u mnogim kulturno-umetničkim manifestacijama i festivalima kao što su:

    - Septembar u Ivanjici 1967., kasnije se zvao Nušićijada u Ivanjici,

    - Beogradsko proleće 1970. godine,

    - Karavan smeha (putujući festival),

    - Ilidža 1970., 1971., 1974. (festival narodne muzike i pesme),

    - Pesma leta 1972. godine (putujući festival Jugoslavije),

    - Izbor mis Jugoslavije u Haludovu 1974. godine.

    Učestvovao je, takođe, na bezbroj besplatnih koncerata, kako za svoje Udruženje, tako i za bolesnike, za decu u obdaništima, za vojsku, za pomoć poplavljenima u Kragujevcu, za Crveni krst i dr.

    U sklopu kulturne razmene susednih zemalja gostovao je u Mađarskoj, Bugarskoj i SSSR-u. U SSSR-u je gostovao tri puta u organizaciji Jugokoncerta - Beograd, i to 1974., 1975. i 1976. godine sa našim najeminentnijim pevačima kao što su - Leo Martin, Radmila Mikić, Živan Saramandić, Zvonko Bogdan, Gordana Runjajić, Miša Marković, Sandra Kulijer i Vjekoslav Jut.

    U organizaciji Radio Beograda i Jugotursa, Stepić je učestvovao sa svojim ansamblom na koncertima pod nazivom "Večeras zajedno" za naše radnike u inostranstvu, i to od 1972. do 1980. godine. Nastupao je i za naše radnike u Kuvajtu i Iraku sa pevačima kao što su Silvana Armenulić, Cune Gojković, Beba Selimović Leo Martin, Majda Sepe, Gordana Runjajić.

    Za vreme svog plodonosnog umetničkog rada Aleksandar Stepić je komponovao oko 500 pesama i oko 20 kola u duhu narodnog melosa. Da je ova muzika bliska narodu svedoči veliki broj snimljenih, i u višemilionskom tiražu prodatih, ploča u produkciji mnogih diskografskih kuća u zemlji i inostranstvu, kao što su npr. "Pate Markoni" iz Francuske i "Filins" iz Holandije.

    Uspešna Acina saradnja sa mnogim solistima svrstala ga je među najangažovanije kompozitore i rukovodioce ansamla, koji stvaraju i rade u duhu narodnog melosa. Treba istaći da su započeli svoju karijeru sa Stepićevim kompozinijama, koje su postale hitovi, pevači:

    - Zoran Kalezić - MOJ ŽIVOT JE TUŽNA PRIČA,

    - Milena Plavšić - TI NE ZNAŠ A JA TE VOLIM,

    - Savo Radusinović - ŠESNAEST TI LETA BEŠE,

    - Silvana Armenulić - SAMO JEDNA KAP LJUBAVI,

    - Ljuba Aličić - NOSILA SI BURMU, MOJE MAJKE,

    - Vesna Zmijanac - TUGUJ, TUGUJ, OSTAVLJENA ŽENO,

    - Milanče Radosavljević - ZA LJUBAV SAM MLADOST DAO,

    - Snežana Đurišić - JA NOĆAS PLAKATI NEĆU,

    - Asim Brkan - JEDNOM SAM I JA VOLEO,

    - Mirjana Barjaktarević - ZAŠTO DA DUŠA PATI I BOLI,

    - Ljuba Đurović - JOŠ ME PEKU SUZE TVOJE.

    Za rad na muzičkom polju dobijao je razne pohvale i nagrade. Radio Beograd je 1971. godine organizovao konkurs za pesmu o izgradnji pruge Beograd - Bar na kojoj je Stepićeva kompozicija "Beograde, Bar te zove" pobedila i dobila I. nagradu radio slušalaca. Pesmu je pevala Lepa Lukić, koja se, zajedno sa Stepićem, odrekla novčane nagrade, kao i autorskih i izvođačkih tantijema u korist izgradnje pruge Beograd-Bar.

    Godine 1980., "EKSPRES POLITIKA", je raspisala konkurs za tekst pesme "JUGO, MOJA JUGO", radnice Milenije Radovanović koja je otišla u inostranstvo da radi da bi izdržavala bolesnog muža i dva sina na školovanju.

    Po završetku konkursa Stepićeva melodija je sa najviše glasova pobedila.

    Po želji Milenije, da Silvana Armenulić snimi tu pesmu, sa čim se složio i Aca Stepić, pesma je snimljena za produkcijsku kuću Jugoton u Zagrebu.

    Posle snimanja Stepić kao i Silvana odrekli su se izvođačkih i autorskih tantijema u korist radnice Milenije Radovanović. Zato Radio Beograd i Jugoturs, kao organizatori, dolaze na ideju da u emisijama "Večeras zajedno" koncerti ponesu naziv po pesmi "Jugo, moja jugo"

    Mnoge njegove pesme postale su hitovi i danas su često slušane na radio programima. Skoro pola estradnog staža Aleksandar Stepić je proveo u statusu umetnika i istaknutog estradnog umetnika.

    Nosilac je brojnih priznanja za svoj umetnički, društveni i humanitarni rad.

    Napisane su o njegovom radu mnoge stručne kritike, i prikazi u medijima, kao i knjiga "ŽIVOT SA MUZIKOM", Ace Stepića.

    Bio je u raznim organima i forumima u staleškim organizacijama.

    Značajne nagrade za umetničko stvaralaštvo su mu:

    - Estradna nagrada- Carevac -1974. godine,

    - Nagrada - Zlatna ptica Jugotona - za 3 miliona prodatih ploča,

    - Nagrada stručnog žirija - na XIV Beogradskom saboru za kolo "Šabački vez" -1977. godine,

    - Estradna nagrada -Jugoslavije -1977. godine,

    - Estradna nagrada -Srbije - 1986. godine,

    - Nagrada za životno delo-"Moravski biseri" - 2009. godine

    - Nagrada za životno delo-"Muzički oskar" - 2010. godine BN.

    Karijeru je završio u statusu istaknutog estradnog umetnika.

    Sada je u zasluženoj penziji istaknutog estradnog umetnika, ponosan na sve što je učinio za našu narodnu muziku.




    Izvor;Official Sajt Aca Stepic
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  2. #2
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    Aleksandar Aca Stepic - Diskografija


    Asim Brkan - Da si srecna pisala mi ne bi ( A. Stepic - A. Savic )


    Asim Brkan - Dve mladosti za ljubav smo dali ( A. Stepic - G. Urosevic )


    Asim Brkan - Il` se javi, il` me zaboravi ( A. Stepic - A. Savic )


    Asim Brkan - Jednom sam i ja voleo ( A. Stepic - Atanasije Savic )


    Asim Brkan - Ko je majko, onaj covek ( A. Stepic - Miki Jovicic )


    Asim Brkan - Ljubavi vladaju svijetom ( A. Stepic - R. Mudrinic )


    Asim Brkan - Ne rusi mi srecu, nepoznata zeno ( A. Stepic - G. Urosevic )




    Asim Brkan - Pogresnu sam zagrlio zenu ( A. Stepic - Mira Ilic )


    Asim Brkan - Reci majci da se rastajemo ( A. Stepic - G. Jovanovic )









    Zoran Kalezic - Cekaj me, cekaj me ( A. Stepic - Zoran Kalezic )


    Zoran Kalezic - Idi, idi drugome ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Zoran Kalezic - Moj jarane ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Zoran Kalezic - Moj zivot je tuzna prica ( A. Stepic - B. Cvetinovic )


    Zoran Kalezic - Rastanak ( A. Stepic - Zoran Kalezic )


    Zoran Kalezic - Tebe vise nema ( A. Stepic - R. Ivanovic )


    Zoran Kalezic - Uspomena ( A. Stepic - A. Stepic )


    Zoran Kalezic - Uzalud te trazim ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Zoran Kalezic - Zbogom voljena ( A. Stepic - Branko Cvetinovic )








    Silvana Armenulic - Jugo moja, Jugo ( A. Stepic - Milenija Radovanovic )


    Silvana Armenulic - Kad jednom odem ( A. Stepic - Dobrivoje Ivankovic )


    Silvana Armenulic - Kad se vratim u zavicaj ( A. Stepic - Bozidar Timotijevic )


    Silvana Armenulic - Karanfile cvece sareno ( A. Stepic - Mica Milutinovic )


    Silvana Armenulic - Ljubavi,vrati se ( A. Stepic - Slobodan Radovanovic )


    Silvana Armenulic - Najlepsa sam devojcica bila ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Silvana Armenulic - Otis`o si dragi ( A. Stepic - M. Milutinovic )


    Silvana Armenulic - Samo jedna kap ljubavi ( A. Stepic - Zivorad Milosavljevic )


    Silvana Armenulic - U suzama svi su dani ( A. Stepic - M. Milutinovic )


    Silvana Armenulic - U veceri kad se dan smiruje ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Silvana Armenulic - Volesmo se zlato moje ( A. Stepic - Mica Milutinovic )


    Silvana Armenulic - Za tebe pevam ovu pesmu ( A. Stepic - D. Ivankovic )



    Nihad Kantic - Sike - Da l` si s` drugim srecna ( A. Stepic - Sekib Kalaba - S. Nikolic ) - ork. A. Stepic


    Nihad Kantic - Sike - Daj mi grumen zemlje nase ( A. Stepic - V. Vlajkovic - arr. i ork. Dusko Jovanovic )


    Nihad Kantic - Sike - Danijela ( A. Stepic - O. Stojicic - arr. i ork. S. Spasojevic )


    Nihad Kantic - Sike - Dao sam ti cvet mladosti ( A. Stepic - Grada Jovanovic - S. Nikolic ) - ork. Aca Stepic


    Nihad Kantic - Sike - Dobro vece drustvo staro ( A. Stepic - Dz. Lemesevic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Gde je zena koju sam ljubio (A.Stepic - Mirjana Ilic - arr. i ork. A.Stepic)


    Nihad Kantic - Sike - Hej ljubavi, ljubavi (A.Stepic - Jasmin Jaganjac - arr. i ork. A.Stepic)


    Nihad Kantic - Sike - Hej mala, malena ( A. Stepic - V. Vlajkovic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Hocu nocas da te volim ( A. Stepic - Miki Jovicic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Izabela, Izabela ( A. Stepic - N. Mitrovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Ja i ti se ne vidjamo vise ( A. Stepic - Miki Jovicic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Ja sam prosjak ( A. Stepic - S. Pokrajac - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Ja volim, volim oci tvoje ( A. Stepic - J. Kojic - arr. i ork. Zoran Starcevic )


    Nihad Kantic - Sike - Jedina si u zivotu mome (A.Stepic - Goca Urosevic - arr. i ork. A.Stepic)


    Nihad Kantic - Sike - Ko te uze iz mog srca (A.Stepic - Mirjana Ilic - arr. i ork. A.Stepic)


    Nihad Kantic - Sike - Mala bi se mazila ( A. Stepic - B. Sacirovic - arr. i ork. Zoran Starcevic )


    Nihad Kantic - Sike - Mala moja kise se ne boji (A.Stepic - Mirjana Ilic - arr. i ork. A.Stepic)


    Nihad Kantic - Sike - Na dlanu mi kratka linija ( A. Stepic - V. Vlajkovic - arr. i ork. Dusko Jovanovic )


    Nihad Kantic - Sike - Necu tvoju ruku ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. Dusko Jovanovic )


    Nihad Kantic - Sike - Neka te toplo sunce greje ( A. Stepic - J. Kojic - arr. i ork. Zoran Starcevic )


    Nihad Kantic - Sike - Nista kao rastanak ne boli ( A. Stepic - S. Kalaba - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Ostani kraj mene ( A. Stepic - O. Stojicic - arr. i ork. Zoran Starcevic )


    Nihad Kantic - Sike - Pobedicu samog sebe (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Nihad Kantic - Sike - Poljubac za izvinjenje ( A. Stepic - M. Barjaktarevic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Potrazicu te opet ( A. Stepic - S. Kalaba - arr. i ork. Dusko Jovanovic )


    Nihad Kantic - Sike - Pozeli me ( A. Stepic - S. Kalaba - arr. i ork. S. Spasojevic )


    Nihad Kantic - Sike - Prodje nasa ljubav ( A. Stepic - M. Jovicic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Promeni stil ( A. Stepic - O. Stojicic - arr. i ork. Dusko Jovanovic )


    Nihad Kantic - Sike - Recite joj, volim je ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Sabah zora ( A. Stepic - M. Trivuncevic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Sta je zivot ( A. Stepic - V. Milosevic - arr. i ork. S. Spasojevic )


    Nihad Kantic - Sike - Sviraj za nju prijatelju ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. Dusko Jovanovic )


    Nihad Kantic - Sike - Ti si glavna premija ( A. Stepic - S. Kalaba - arr. i ork. Dusko Jovanovic )


    Nihad Kantic - Sike - Tvoja plava kosa ( A. Stepic - M. Kacarevic - arr. i ork. S. Spasojevic )


    Nihad Kantic - Sike - U tudjem svetu srece nema ( A. Stepic - V. Vlajkovic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Udala se moja ljubav ( A. Stepic - O. Stojicic - arr. i ork. Dusko Jovanovic )


    Nihad Kantic - Sike - Volela me jednom ( A. Stepic - D. Milenkovic - arr. i ork. Zoran Starcevic )


    Nihad Kantic - Sike - Volesmo se jedno leto ( A. Stepic - Enver Sadinlija - arr. i ork. Zoran Starcevic )


    Nihad Kantic - Sike - Volim te ja, volis me ti (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Nihad Kantic - Sike - Za tvoje oci zelene ( A. Stepic - R. Kacarevic - arr. i ork. Zoran Starcevic )


    Nihad Kantic - Sike - Zakuni se da me volis ( A. Stepic - Miki Jovicic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Zar ja nisam covek koga ljubis (A.Stepic - Mirjana Ilic - arr. i ork. A.Stepic)


    Nihad Kantic - Sike - Zar si mogla ( A. Stepic - Dz. Lemesevic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Nihad Kantic - Sike - Zasto si zelela kraj ( A. Stepic - Sekib Kalaba - arr. i ork. Zoran Starcevic )




    Milena Plavsic - Ako te izgubim ljubavi ( A. Stepic - M. Benes )


    Milena Plavsic - Da li cujes pesmu ( A. Stepic - Enver Sadinlija - S. Nikolic )


    Milena Plavsic - Dodji dok kasno nije ( A. Stepic - R. Kacarevic )


    Milena Plavsic - Dodji dok te srce zove ( A. Stepic - Olga Bosnjakov ) - Ilidza - 1977


    Milena Plavsic - Izvinjenje srce nece ( A. Stepic - Grada Jovanovic )


    Milena Plavsic - Ja sam mlada i vesela ( A. Stepic - M. Benes - D. Stojkovic - Bosanac )


    Milena Plavsic - Ja ti zelim srecu ( A. Stepic - M. Plavsic )


    Milena Plavsic - Jedina si moja ljubav bio ( A. Stepic - Marjan Benes )


    Milena Plavsic - Kajati se nikad necu ( A. Stepic - M. Benes )


    Milena Plavsic - Kazi mi da znam ( A. Stepic - M. Plavsic - S. Nikolic )


    Milena Plavsic - Kazi, kazi njoj ( A. Stepic - M. Bajraktarevic - S. Spasojevic )


    Milena Plavsic - Ko ce da me sakrije od kise ( A. Stepic - Enver Sadinlija )


    Milena Plavsic - Ko ce sad pesmom da te budi ( A. Stepic - Marjan Benes )


    Milena Plavsic - Milovane, Milovane ( A. Stepic - M. Plavsic )


    Milena Plavsic - Moze l` srce da ne pati ( A. Stepic - M. Plavsic )


    Milena Plavsic - Nek` mu moje srce sudi ( A. Stepic - R. Kacarevic - S. Nikolic )


    Milena Plavsic - Oprosti mi za male lazi ( A. Stepic - Radmila Mudrinic - S. Nikolic )


    Milena Plavsic - Ostajem sama ( A. Stepic - Grada Jovanovic - D. Stojkovic - Bosanac )


    Milena Plavsic - Povedi me gde muzika svira ( A. Stepic - Miki Jovicic )


    Milena Plavsic - Prava ljubav mora jednom doci ( A. Stepic - Milena Plavsic )


    Milena Plavsic - Prihvati me u svoj dom ( A. Stepic - Milena Plavsic )


    Milena Plavsic - Samo za tebe jedini moj ( A. Stepic - Enver Sadinlija )


    Milena Plavsic - Sanjala sam opet tebe ( A. Stepic - M. Benes - S. Nikolic )


    Milena Plavsic - Sta sudbini ja dugujem ( A. Stepic - M. Plavsic )


    Milena Plavsic - Ti ne znas, a ja te volim ( A. Stepic - M. Benes )


    Milena Plavsic - U zagrljaj tvoj necu da se vratim ( A. Stepic - Milena Plavsic )


    Milena Plavsic - Vrati se u prolece ( A. Stepic - M. Plavsic )


    Milena Plavsic - Zbog tebe sunce sija ( A. Stepic - M. Benes )


    Milena Plavsic - Zoro plava ( A. Stepic - Enver Sadinlija - D. Stojkovic - Bosanac )








    Ljuba Alicic - Ako me volis ti ces mi doci ( A. Stepic - Mladen Nikolic )


    Ljuba Alicic - Hocu ljubav, necu prijateljstvo ( A. Stepic - Mira ilic ) - Ilidza - 1979


    Ljuba Alicic - Hocu susret u cetri oka ( A. Stepic - G. Jovanovic )


    Ljuba Alicic - Miruj srce, ne luduj ( A. Stepic - Mladen Nikolic )


    Ljuba Alicic - Nikad ti oprostiti necu ( A. Stepic - G. Jovanovic )


    Ljuba Alicic - Nisi znala za bol srca moga ( A. Stepic - I. Adamovic )


    Ljuba Alicic - Nosila si burmu moje majke ( A. Stepic - A. Savic - A. Sisic )


    Ljuba Alicic - Otac je stari prodao kucu ( A. Stepic - R. Vuckovic )


    Ljuba Alicic - Seherezada ( A. Stepic - Rade Vuckovic )


    Ljuba Alicic - Tata vrati mamu ( A. Stepic - M. Ilic )


    Ljuba Alicic - Veceras mi ne donosi cvece ( A. Stepic - Ilija Adamovic )






    Milance Radosavljevic - Ako drugog volis ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Milance Radosavljevic - Kako je, tako je ( A. Stepic - Mladen Nikolic )


    Milance Radosavljevic - Plakale su plave oci ( A. Stepic - B. Cvetinovic )


    Milance Radosavljevic - Pozdravi draga sina ( A. Stepic - Branko Cvetinovic )


    Milance Radosavljevic - Ti ode zauvek ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Milance Radosavljevic - Za ljubav sam mladost dao ( A. Stepic - B. Cvetinovic )



    Petar Grubic - Divan san ( A. Stepic - D. Pantic )


    Petar Grubic - Dodji srce te zove ( A. Stepic - Rajko Ivanovic )


    Petar Grubic - Hajde curo za mene ( A. Stepic - Draga Pantic )


    Petar Grubic - Idi putem ljubavi svoje ( A. Stepic - Petar Grubic )


    Petar Grubic - Kad bih te opet sreo ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Petar Grubic - Kolubaro tiha reko ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Petar Grubic - Livade su procvetale ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Petar Grubic - Malo ja, malo ti ( A. Stepic - Mladen Nikolic )


    Petar Grubic - Momacke noci ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Petar Grubic - Ne trazi draga oprostaj moj ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Petar Grubic - Neverna si meni bila ( A. Stepic - A. Stepic )


    Petar Grubic - Odnela si moje snove ( A. Stepic - Rajko Ivanovic )


    Petar Grubic - Ostao sam bez Dragane ( A. Stepic - D. Pantic )


    Petar Grubic - Pokraj stare cesme ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Petar Grubic - Povedi kume sareno kolo ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Petar Grubic - Povratak iz Armije ( A. Stepic - Mladen Nikolic )


    Petar Grubic - Sinoc prodjoh kroz selo ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Petar Grubic - Zar smo sada samo znaci ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Petar Grubic - Dobio sam poziv za Armiju ( A. Stepic - Dobrivoje Ivankovic )




    Snezana Djurisic - Ja nocas plakati necu ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Snezana Djurisic - Jedno nas sunce grejalo dugo ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Snezana Djurisic - Kasno smo se u zivotu sreli ( A. Stepic - M. Ilic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Snezana Djurisic - Ljubav sam ti dragi dala ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Snezana Djurisic - Nemoj da me ljutis ( A. Stepic - Milic - Barjaktarevic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Snezana Djurisic - Zasto te toliko volim ( A. Stepic - M. Nikolic - arr. i ork. Aca Stepic )






    Zvezda Ceklic - Ceca - Djacki spomenar ( A. Stepic - Mica Zivojinovic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Gde si sad mama ( A. Stepic - Mica Zivojinovic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Ja sam mala vragolanka ( A. Stepic - D. Pantic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Jedna je majka na celom svetu ( A. Stepic - Mladen Nikolic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Majka bez srca ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Malo srce ( A. Stepic - Boza Timotijevic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Mene nema ko da voli ( A. Stepic - Mica Zivojinovic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Ne brani mi da ga volim ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Poruka roditeljima ( A. Stepic - Draga Pantic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Seja brata prati u Armiju ( A. Stepic - M. Zivojinovic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Sirocici pisma pisu ( A. Stepic - D. Pantic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Volim jedne plave oci ( A. Stepic - Branko Cvetinovic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Vratite se roditelji moji ( A. Stepic - Draga Pantic )


    Zvezda Ceklic - Ceca - Vredan djak ( A. Stepic - D. Milojkovic )





    Mira Bajraktarevic - Ljubavi, ljubavi (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mira Bajraktarevic - Zasto da budem rob ljubavi ( A. Stepic - M. Bajraktarevic )


    Mira Bajraktarevic - Zasto da dusa pati i boli ( A. Stepic - Zivanka Joksic )





    Dusica Tomasevic - Ako se zaljubim u tebe ( A. Stepic - F. Poljo )


    Dusica Tomasevic - Dva si cveta pustio da venu ( A. Stepic - Grada Jovanovic )


    Dusica Tomasevic - Imala sam srecne dane ( A. Stepic - Miki Jovicic )


    Dusica Tomasevic - Ja te volim casna rec ( A. Stepic - Gorica Urosevic )


    Dusica Tomasevic - Kani, kani suzo moja ( A. Stepic - Grada Jovanovic )


    Dusica Tomasevic - Nocas te zovem ( A. Stepic - Grada Jovanovic )


    Dusica Tomasevic - O, majko moja ( A. Stepic - Miki Jovicic )


    Dusica Tomasevic - Slusaj, slusaj ( A. Stepic - Mira Ilic )


    Dusica Tomasevic - Volecu te za oboje ( A. Stepic - Zorica Djudjic )


    Dusica Tomasevic - Zajedno smo blizi sreci ( A. Stepic - Grada Jovanovic )



    Djordje Jovanovic - Adresu mi nisi ostavila ( A. Stepic - Atanasije Savic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Djordje Jovanovic - Jedna tajna iz proslosti ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Djordje Jovanovic - Kako da dodjem na svadbu tvoju ( A. Stepic - Atanasije Savic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Djordje Jovanovic - Maro, Maro, lepotice ( A. Stepic - Spasoje Ristic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Djordje Jovanovic - Ti si mi sudjena ( A. Stepic - G. Jovanovic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Djordje Jovanovic - Voleo bih da te sretnem ( A. Stepic - Spasoje Ristic - arr. i ork. Aca Stepic )






    Milica Petrovic i Milena Grujic - Bez ljubavi moje srce vene (A.Stepic - Jagoda Markovic - arr.i ork. A.Stepic)


    Milica Petrovic i Milena Grujic - Devojacki rastanak ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Milica Petrovic i Milena Grujic - Dragane cuj srca zov (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr.i ork. A.Stepic)


    Milica Petrovic i Milena Grujic - Izmedj` mene i Dragana izbila je sva ( A. Stepic - Dragoljub Pantic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Milica Petrovic i Milena Grujic - Nisi vise u mom zagrljaju ( A. Stepic - D. Pantic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Milica Petrovic i Milena Grujic - Zbogom dragi, ja odlazim ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. Aca Stepic )






    Radenko Popovic - Seoski delija ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. Aca Stepic )


    Radenko Popovic - Slusao sam srce svoje ( A. Stepic - Branko Cvetinovic - arr. i ork. Aca Stepic )





    Grozda Milovanovic - Devojka sam za udaju ( A. Stepic - Dobrivoje Ivankovic )


    Grozda Milovanovic - Djacka ljubav ( A. Stepic - Olgica Mijailovic )


    Grozda Milovanovic - Dva me momka vole ( A. Stepic - M. Nikolic )


    Grozda Milovanovic - Jesen je stigla ( A. Stepic - Dobrivoje Ivankovic )


    Grozda Milovanovic - Nikad te zaboravit` necu ( A. Stepic - A. Stepic )


    Grozda Milovanovic - Pesma bola i ljubavi ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Grozda Milovanovic - Pitao me moj komsija ( A. Stepic - D. Ivankovic )


    Grozda Milovanovic - Poslednje pismo ( A. Stepic - Mladen Nikolic )


    Grozda Milovanovic - Svi pricaju da me dragi vara ( A. Stepic - Mladen Nikolic )


    Grozda Milovanovic - Tebi dragi pevam ( A. Stepic - A. Stepic )






    Gvozden Radicevic - Zbog voljene zene ( A. Stepic - Zorica Djudjic - arr. i ork. Aca Stepic )






    Hasim Catic - Domovino moja mila ( A. Stepic - Ostoja Stojicic - D. Jovanovic )


    Hasim Catic - Ej zivote, lazni druze ( A. Stepic - S. Kalaba - Caslav Ljubenovic ) - ork. D. Jovanovic


    Hasim Catic - Ja necu jos jednom tugu ( A. Stepic - M. Jovicic - C. Ljubenovic ) - ork. D. Jovanovic


    Hasim Catic - Ne diraj u srecu ( A. Stepic - Rade Joksic - Caslav Ljubenovic )


    Hasim Catic - O mladosti moja ( A. Stepic - Ostoja Stojicic - Caslav Ljubenovic )


    Hasim Catic - Otvori srce vatreno ( A. Stepic - G. Jovanovic - C. Ljubenovic ) - ork. D. Jovanovic


    Hasim Catic - Sam u sobi, sam za stolom ( A. Stepic - G. Jovanovic - C. Ljubenovic ) - ork. D. Jovanovic


    Hasim Catic - Volela je druga moga ( A. Stepic - Jasmina Kojic - Caslav Ljubenovic )






    Imeri Sefadin - Ne poricem, da sam te voleo (A.Stepic - M.Bajraktarevic - arr.i ork. A.Stepic)


    Imeri Sefadin - Niko nije slican meni (A.Stepic - Grada Jovanovic - arr.S.Nikolic - ork.A.Stepic)


    Imeri Sefadin - Odlazi jedna ljubav ( A. Stepic - Miki Jovicic - arr. i ork. A. Stepic )


    Imeri Sefadin - Ostala si u secanju mome (A.Stepic - Grada Jovanovic - arr.D.Stojkovic - ork.A.Stepic)


    Imeri Sefadin - Sinoc sam te video sa drugim ( A. Stepic - M. Barjaktarevic - arr. i ork. A. Stepic )


    Imeri Sefadin - Srecna budi (A.Stepic - Nedjo Mitrovic - arr.S.Nikolic - ork.A.Stepic)


    Imeri Sefadin - Sreo sam je u malom kaficu ( A. Stepic - N. Gljiva - arr. i ork. A. Stepic )


    Imeri Sefadin - Sto raskrsca i sto staza ( A. Stepic - A. Savic - arr. i ork. A. Stepic )



    Prizrenka Petkovic - Srce je moje ranjeno ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. Aca Stepic )





    Sadik Hadzic - Hajde da se zabavljamo (A.Stepic - Ostoja Stojicic - arr. i ork. A.Stepic)


    Sadik Hadzic - Kako se prezivas sada ( A. Stepic - G. Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Sadik Hadzic - Necu laznu ljubav ( A. Stepic - S. Kalaba - arr. i ork. A. Stepic )


    Sadik Hadzic - Sta ce mi ovaj zivot ( A. Stepic - M. Bojanic - arr. i ork. A. Stepic )


    Sadik Hadzic - Sviraj, sviraj violino (A.Stepic - J.Jocic - arr.i ork. A.Stepic)


    Sadik Hadzic - Trznuo sam, trznuo opasno na tebe ( A. Stepic - S. Kalaba - arr. i ork. A. Stepic )


    Sadik Hadzic - Volela te nije moja majka (A.Stepic - Nedjo Mitrovic - arr.i ork. A.Stepic)


    Sadik Hadzic - Zaljubih se iznenada (A.Stepic - M.Bjelovic - arr. i ork. A.Stepic)






    Selim Sivic - Semo - Plakala je reka, sumeli su vali ( A. Stepic - D. Matovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Selim Sivic - Semo - Spavaj, spavaj moje lane ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Selim Sivic - Semo - Sve moje juce, danas i sutra ( A. Stepic - Jasmin Jaganjac - arr. i ork. A. Stepic )


    Selim Sivic - Semo - Svrati malo prijatelju ( A. Stepic - G. Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic )






    01. Obrenovacki vez ( Aca Stepic )


    02. Djurdjija (Chanson populaire serbe)


    03. Tamnavka kolo ( Aca Stepic )


    04. Bosno moja (Bosna - peva Marko Jovicic)


    05. Baricanka (Danse Serbe - frula Milovan Stepanovic)


    06. Volesmo se (Aca Stepic - M.Milutinovic - peva Marko Jovicic)


    07. Ducino kolo (Danse, Aca Stepic)


    08. Pantino kolo (Danse violina, Aca Sisic)


    09. Kako sto e taja casa (Domaine public - Makedonija)


    10. Makedonsko oro (Domaine public)


    11.Stara mjesta (M.Petrovic - peva Marko Jovicic)


    12. Kolo iz Beljina (Dance de Beljina - saksofon Marko Jovicic)


    13. Milijana (Chanson populare du Montenegro)






    Aca Stepic - Acino kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Avalski povetarac ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Batino kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Devojacki vez ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Kolo Lepe Lukic ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Kolubarski vihor ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Maturantsko kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Mikijevo kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Nadino kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Novo Cukaricko kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Obrenovacko kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Oplenacko kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Rodjendansko kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Sabacki vez ( Aca Stepic ) - I nagrada strucnog zirija na XIV "Beogradskom saboru"


    Aca Stepic - Topcidersko kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Velikopoljsko kolo ( Aca Stepic )


    Aca Stepic - Zov sa juga ( Aca Stepic )



    Duet Branka Tosic i Zivan Pavlovic - Jedne noci secas li se (A.Stepic - Mica Milutinovic arr. i ork. Aca Stepic)


    Duet Branka Tosic i Zivan Pavlovic - Lepe dane jesen nosi (A.Stepic - Mica Milutinovic arr. i ork. Aca Stepic)


    Duet Branka Tosic i Zivan Pavlovic - Ne gledaj me devojcice (A.Stepic - Mica Milutinovic arr. i ork. Aca Stepic)


    Duet Branka Tosic i Zivan Pavlovic - Vesela se pesma ori (A.Stepic - Mica Milutinovic arr. i ork. Aca Stepic)




    Kompozicije - koktel

    01.

    Nikola Urosevic - Gedza - Za tvoj rodjendan ljubavi ( A. Stepic - N. Mitrovic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - Jugoton


    Beba Selimovic - Tecite suze ( A. Stepic - Z. Djudjic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - Jugoton


    Hanka Paldum - Hocu lijepe reci ( A. Stepic - G. Jovanovic - Balkan Ekspres ) - ork. Balkan Ekspres - Sarajevo Disk


    Lepa Lukic - Beograde Bar te zove ( A. Stepic - B. Timotijevic ) - ork. Bogdan Kojovic - PGP


    Lepa Lukic - Ti si moja ljubav ( A. Stepic - M. Nikolic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - PGP


    Lepa Lukic - Zaspi srce ako mozes ( A. Stepic - M. Zivojinovic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - PGP


    Marinko Rokvic - Ko te uze iz mog srca ( A. Stepic - M. Ilic - A. Stepic ) - ork. Tomica Miljic - PGP


    Milos Milosevic - Nek` se vino toci ( A. Stepic - I. Adamovic - Tomica Miljic ) - ork. Tomica Miljic - PGP


    Muharem Serbezovski - Anifa, mila devojko ( A. Stepic - M. Nikolic - Bozidar Boki Milosevic ) - ork. Bozidar Boki Milosevic - PGP


    Muharem Serbezovski - Jos uvek te volim ( A. Stepic - M. Nikolic - A. Stepic ) - ork. Koco Petrovski - Jugoton


    Predrag Gojkovic - Cune - Ivanjice, lepotice ( A. Stepic - M. Ilic - S. Nikolic ) - ork. S. Nikolic - PGP


    Predrag Gojkovic - Cune - Zasto da patim ( A. Stepic - arr. A. Stepic ) - ork. A. Stepic - Jugoton


    Rale Cajic i Mira Besirevic - Da li me cujes ljubavi nocas ( A. Stepic - S. Adamovic - Dragan Aleksandric ) - ork. Dragan Aleksandric - Jugoton


    Saban Saulic - Jedna zena srece zeljna ( A. Stepic - Grada Jovanovic - A. Stepic ) - ork. B Djokic - PGP


    Safet Isovic - Sunce ljubavi ( A. Stepic - R. Vidic - A. Stepic ) - ork. Z. Josipovica - Skule - PGP


    Savo Radusinovic - Otisla je moja draga ( A. Stepic - B. Cvetinovic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - Jugoton


    Savo Radusinovic - Sesnaest ti leta bese ( A. Stepic - B. Cvetinovic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - Jugoton


    Serif Konjevic - Ispijam casu srece ( A. Stepic - G. Jovanovic - D. Stojkovic - Bosanac ) - ork. D. Stojkovic - Bosanac - PGP


    Toma Zdravkovic - Necu plakati zbog tebe ( A. Stepic - M. Nikolic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - Jugoton


    Vesna Zmijanac - Podji samnom il` ostani s njom ( A. Stepic - G. Jovanovic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - PGP


    Vesna Zmijanac - Tuguj, tuguj ostavljena zeno ( A. Stepic - G. Jovanovic - A. Stepic ) - ork. A. Stepic - PGP



    02.
    Dobrica Avramovic - Srce moje neposlusno ( A. Stepic - G. Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Dobrica Avramovic - Volim te takvu kakva si sada ( A. Stepic - G. Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Draga Popovic - Uzalud se zvezde roje ( A. Stepic - M. Nikolic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Draga Popovic - Zaspi srce ako mozes ( A. Stepic - M. Zivojinovic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Habiba Biba Hamzagic - Idi dragi iz zivota moga (A.Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. A.Stepic)


    Habiba Biba Hamzagic - Nikome te srce pokloniti nece (A.Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. A.Stepic)


    Hamid Ragipovic - Ne zovi me usamljena zeno ( A. Stepic - S. Kalaba - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Marija Helesic - Gde su nasi zagrljaji ( A. Stepic - P. Radivojevic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Meho Hrstic - Kako da te zaboravim ( A. Stepic - M. Nikolic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Milena Jelic - Behu nekad isti snovi ( A. Stepic - M. Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Milena Jelic - Hej, stidljivko moj ( A. Stepic - M. Jovicic - arr. i ork. A. Stepic )


    Milena Jelic - Hvala ti najdraza ljubavi ( A. Stepic - R. Joksic - arr. i ork. A. Stepic )


    Milena Markovic - Ako si mi neveran u oci me ne gledaj ( A. Stepic - M. Ilic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Milena Markovic - Ne zovi me ( A. Stepic - M. Ilic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Sabrija Sasa Suntic - Biraj mene ili njega (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Sabrija Sasa Suntic - Dodji srecu da ti dam ( A. Stepic - M. Ilic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Sabrija Sasa Suntic - Miruj srce ne luduj (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Sabrija Sasa Suntic - Ne daj srcu da zaplace ( A. Stepic - S. Ristic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Sladjana Milikic - Srce voli, srce pati ( A. Stepic - G. Jovanovic - A. Stepic ) - ork. Slobodan Spasojevic


    Zajko Odobasic - Devojcice mali vraze ( A. Stepic - G. Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton


    Zajko Odobasic - Vrati moje srecne dane ( A. Stepic - F. Odobasic - arr. i ork. A. Stepic ) - Jugoton
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  3. Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    Black (08.03.2019)

  4. #3
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599
    03.

    Bahrija Puzic - Ako srce imas (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Bahrija Puzic - Prokleta sudbo sto nas razdvoji ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Bahrija Puzic - Zivim za tebe ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Bora Drljaca - Poslednja noc ljubavi (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Branka Stanarcic - Kunem ti se srecom (A.Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. Zoran Vlajic)


    Dina Bajraktarevic - Sudbina je tako htela (A.Stepic arr. i ork. Aca Stepic)


    Dusica Bilkic - Pusti majko da ga sanjam ( A. Stepic - Mira Ilic - arr. i ork. A. Stepic )


    Ismet Krcic - Lazna ljubav (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Natasa Vladetic - Ostavi mi prsten tvoj (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Seka Minic - Ja proklinjem ljubav tvoju ( A. Stepic - Branko Cvetinovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Seka Minic - Ljubav i suze ( A. Stepic - Rajko Ivanovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Seka Minic - Trazila sam tebe majko (A.Stepic - Branko Cvetinovic - arr. i ork. A.Stepic)


    Seka Minic - Vrati se ljubavi moja (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Sloba Zivanovic - Stani zoro jos ne svani ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Sloba Zivanovic - Sto smo samo prijatelji ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Slobodan Kacavenda - Vrati draga prsten moj ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Slobodan Kacavenda - Lepa zeno sto si usamljena ( A. Stepic - Mira Ilic - arr. i ork. A. Stepic )


    Toni Tomasevic - Zalud cekam svedoke ljubavi ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Toni Tomasevic - Zivot mi se bez tebe ne zivi ( A. Stepic - Grada Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic )



    Cveta Radisavljevic - Behu nekad isti snovi ( A. Stepic - M. Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Cveta Radisavljevic - Desilo se, eto ( A. Stepic - M. Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Cveta Radisavljevic - Dokle da se igras samnom ( A. Stepic - M. Nikolic - arr i ork. A. Stepic )


    Cveta Radisavljevic - Ne pitaj me kako mi je ( A. Stepic - M. Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Cveta Radisavljevic - Sutra mi se dragi zeni ( A. Stepic - M. Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Hasim Kucik - Hoki - Kad bi znala koliko te volim ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Ljubica Jestrovic - Buba - Idem putem koji sreci vodi ( A. Stepic - G. Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Ljubica Jestrovic - Buba - Kuda cemo kad se rastanemo ( A. Stepic - G. Jovanovic - arr. i ork. A. Stepic )


    Meho Puzic - Iskrena ljubav ( A. Stepic - Rade Vidic - arr. i ork. A. Stepic )


    Mila Matic - Kroz moj vocnjak putic vodi ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Mila Matic - Otis`o si kad nisam zelela (A.Stepic - Jagoda Markovic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mila Matic - Polomljene ruze ( A. Stepic - S. Djuric - arr. i ork. A. Stepic )


    Mila Matic - Sto mi dragi ne dolazis (A.Stepic - Draga Pantic - arr. i ork. A.Stepic)


    Zora Drempetic - Isprati me sa osmehom ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Zora Drempetic - Jos se secam kad sam tvoja bila ( A. Stepic - Aca Stepic - arr. i ork. A. Stepic )


    Zora Drempetic - Na proplanku pokraj vrela ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Zora Drempetic - Oj mladosti, kad bi se vratila ( A. Stepic - S. Gavrilovic - arr. i ork. A. Stepic )








    Bajo Roganovic - Ja sudbinu svoju krivim ( A. Stepic - Grada Jovanovic )


    Bajo Roganovic - Na svadbu cu tvoju doci ( A. Stepic - Ostoja Stojicic )


    Bajo Roganovic - Ne poklanjaj ljubav svoju ( A. Stepic - Sekib Kalaba )


    Bajo Roganovic - Oprosti mi ljubavi ( A. Stepic - Nedjo Mitrovic )


    Bajo Roganovic - Ostavi me, napusti me ( A. Stepic - Sekib Kalaba )





    Mustafa Ezic - Asik, asiklija (A.Stepic - Predrag Kojdic - arr.i ork. A.Stepic)


    Mustafa Ezic - Dal` si bolan, mili sine (A.Stepic - D.Vincetic - arr. i ork. A. Stepic)


    Mustafa Ezic - Jedna rana na mom srcu (A.Stepic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mustafa Ezic - Lepotica Fata (A.Stepic - D.Vincetic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mustafa Ezic - Ne tuguj ljubavi (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mustafa Ezic - Pijem da te zaboravim (A.Stepic - Rade Vidic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mustafa Ezic - Samo se jednom voli (A.Stepic - Z.Milosavljevic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mustafa Ezic - Sta bih Bosni poklonio (A.Stepic - D. Hadzic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mustafa Ezic - Tvoje crno oko (A.Stepic - D.Vicentic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mustafa Ezic - Vracam ti se majko (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)





    Ljubomir Djurovic - Jos me peku suze tvoje (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Ljubomir Djurovic - Nikada ti oprostiti necu (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Ljubomir Djurovic - Pevaj, sviraj prijatelju (A.Stepic - D.Jovovic arr. i ork. Aca Stepic)


    Ljubomir Djurovic - Ranila si srce moje (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)





    Mica Jakovljevic - Da nije bilo ljubavi (A.Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A.Stepic)


    Mica Jakovljevic - Ja sam momak za zenidbu ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )


    Mica Jakovljevic - Ljubav nije samo za bogate ( A. Stepic - Draga Pantic - arr. i ork. A. Stepic )


    Mica Jakovljevic - Povodjanka ( A. Stepic - Mladen Nikolic - arr. i ork. A. Stepic )
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  5. Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    edipsos024 (17.10.2020)

Slične Teme

  1. Aca Stepic - Tekstualna Kolekcija
    By Dj.Vesna in forum Narodne
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 29.10.2016, 16:13
  2. Aleksandar Zivanovic - Biografija
    By Dj.Vesna in forum Biog. Izvodjaca Narodne Muzike
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 15.08.2016, 15:02
  3. Aleksandar
    By klosar in forum Zabavna Muzika
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 01.12.2014, 15:05
  4. Aleksandar Stanojevic Bokan - Biografija
    By Dj.Vesna in forum Biog. Izvodjaca Narodne Muzike
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 06.11.2014, 07:47
  5. Aleksandar Aca Stepic - Narodna kola
    By Dj Slaki in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 27.10.2012, 15:39

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: