16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 3 od 3
  1. #1
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599

    Boy George - Biografija

    Boy George - Biografija



    Пуно име - George Alan O'Dowd

    Датум рођења - 14. јун 1961

    Место рођења - Лондон (Енглеска)

    Инструмент - вокал

    Жанр - рок, поп, соул

    Занимање - певач

    Издавачка кућа - Virgin Records
    Epic Records


    Бој Џорџ (енгл. Boy George; Лондон, Енглеска, 14. јун 1961.) је енглески певач и композитор. Током осамдесетих година 20 века, Бој Џорџ је био певач поп бенда Калчер клаб (енгл. Culture Club). Одрастао је у великој породици радничке класе у предграђу Лондона. Током целе каријере има посебан стил облачења, један је од највећих ексцентрика светске музичке сцене и поп икона осамдесетих.[1] Декларише се као бисексуалац.
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  2. #2
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599

    Odg: Boy George - Biografija

    To je sredinom 1980-ih. Ti si Boi George, pevač Culture Club i jedan od najprepoznatljivijih pop ličnosti na planeti. Ali, vaša grupa razbija na vrhuncu svoje slave. Da li: ) raspadaju emotivno i razvoj narkomanije javnost tako da je u jednom trenutku u tabloidima predvidi da ćeš biti mrtav u roku od nedelju dana? b) Idi solo i imaju evropski broj jedan sa prvog singla? C ) Sačekajte do kasnih 1990-ih za oživljavanje 1980-ih, a zatim reforma kulturni klub sa originalnom sastavu i vrši da prodaju iz gužve ispočetka? D) nestaju nazad u korenima klubske muzike i preduzme desetogodišnji uspon da postane ? jedan od najuglednijih proizvođača dance muzike i DJ-eva odgovor, naravno, je da su Boj Džordž: radite sve gore. život Džordž O'Daud, kao njegov rodni ga poznaje, sadrži toliko uzbuđenja, tragedija i drama koja VH1 Behind the Music odlučio da ga imaju i Dom kulture u jednom od njegovih prvih (i najpopularnija) epizoda, dok je njegovo golo-sve autobiografija "Take it Like A Man & # 39; je međunarodni bestseler. Ono što Amerikanci ne znaju da je Boj Džordž provodi većinu svog vremena u potpunosti uronjen u napredan dance evropskoj muzičkoj sceni, kao hedlajneri kluba DJ; hosting popularnu radio emisiju, pisanje, proizvodnju, remikse (i još uvek pevanje); i sastavljanje najprodavaniji mik CD. Sada, posle skoro desetak evropskih izdanja, njegov debi album American DJ dolazi kao deo uspešne Otac-londonskom "Essential Mik" seriju, a to će iznenaditi nekoliko ljudi koji Mislili su ga poznavali. Od dva koraka do ragga, disko na techno, progressive house šta Džordž cheekili naziva "Pradu Trance, 'njegovi osamnaest rezovi su predodređeni da impresionira, kako za obična muzičke obimu i njihovo neuništivu ritmičkog vitalnosti. Naravno , Boj Džordž nije stranac u noćnim klubovima i dens muzika. Sopstvenom priznanju "vinil obsessiv" rekao je blizak prijatelj i Džeremi Hili dosadan zapise zajedno na hip londonskim klubovima davne 1979. Njihovo stalno prisustvo na toj sceni video da slavljen kao originalni Blitz decu, Nev Romantics koji su oduzimali trenutak da formiraju grupe (sa Culture Club Džordž i Džeremi sa Haisi Fantaizee) i uživaju, barem u slučaju Đorđa, više uspeha od zamisliti. Ali kada vrteška zaustavio - i to za Đorđa naglo pala - oni su i dalje imali ostatak života ispred njih. Kada je izašao iz olupine, a nakon što sam imao solistički broj jedan koji pokriva Hleb je "Everithing I Ovn," Boj Džordž je otkrio da je Hili Djing ponovo. I zarađuje za život na njoj. Tada je čuo o klubu noći u Londonu koji je duvao ljudske umove. Kao što je neko "uvek u potrazi za šta je novo", odlučio je da lično proveri. Godine bio je 1988, bio je mesto održavanja Nebo, DJ je bio Paul Oakenfold, i noć, zove Spectru m, pomogao mreste rođenje "Acid House" - a sa njom ceo trenutni ples pokreta.


    "Nisi morao da bude obučena, nije bilo o tome da pop zvezda", priseća se on spektra. "Bilo je sjajno mesto da se samo druže i nestati." I tako, nakon godina slavnih istura Culture Club, sada se bacio u razdragan anonimnosti u nastajanju kluba kulture. Ako pank rok poslao decu od kupovine gitare, a Nev Romantics inspirisala nalet na sintisajzerima, zatim kiselina kuća od gramofone sredstvo kul, i Džordž uredno splurged na par tehnike, jednostavno "," Zato što si morala da ih ima "U međuvremenu,. on je nastavio solo puštanja singlova, ali da je u nestajanju publici. Onda je u 1989 i Hili, uz London Clubland prijateljima Simon Rodžersa i MC nastran, zabeležen jedan kao e-Zee Posse pod nazivom "Sve počinje sa E. 'Baš kao kulturni klub je stopljena sa reggae pop, E-Zi Posse spojio 'ragga' s kuću, pušten na novom plesnom Đorđa otisak više proteina, "Sve počinje sa E 'klub postao klasik. Posebno korisno za Džordža bila je činjenica da mnogi ljudi ne znaju da je deo toga.


    "U Engleskoj, ljudi zaista vole da vas drži u uglu", kaže on, "pa ako sam rekao ljudima da ću to uraditi, to verovatno ne bi bio ' t je prodao sve "On je zbog toga nastavio sa pseudonimima. Njegova proizvodnja kredita su bili Angela prašine. I dok ozloglašeni Boj Džordž zaustavio puštanja singlova, određeni Jesus Loves Iou počeli da hitove, prvo sa "Nakon Ljubav", a zatim trajnih & # generacije "ljubavi." 34, sam pokušao da izbegne rade očiglednih plesne evidenciju ", priseća se on. "Znao sam da je u tom periodu, samo da bi preživeli, morao sam da uradim nešto što je levo od centra." Sa svim ovim Clubland aktivnosti, Džordž ubrzo se našao ponovo postane DJ. U početku, on je i sam ograničen da napravite sobe gde je mogao da svira malo od svega, ali je zatražio da se toliko često obavljaju na glavnim spratovima da je odlučio da preuzme izazov ", poput školskog diskoteke." . "Počela sam da radim na tome i troše mnogo vremena vežbanja, uzimam oko palube sa mnom kada sam otišao u studio, što kasete i samo učenje. Ali, pošto je rekao da nije bitno koliko vežbate kod kuće i kolika si, kada igrate u klubu sve menja. "


    Džordž prizna da je "uplašen" o preuzimanju visokog profila Dj rezervacije, delom zbog onoga što on naziva "novina stvar Boi George igra rekorde u klubu", ali više u svesti potencijalnih ozlojeđenosti da bivši pop idol bi se usudio da se ponovo osmisli. "It'sa pravu britansku stvar", primećuje on. "Kada ste imali idete, šta god to bilo, oni žele da nervira, a oni ne mogu da podnesem ako se vratiš, ne mogu da podnesem. Oni bi radije da čujem da ima skretanje na kabare kola. "


    Dakle, u svom inauguralnom perioda, Džordž morao da se suoči sa ljubomoran vanna-be DJ-evi koji su smatrali da ih je radio iz nastup ("Moj odgovor je bio da there'sa mnogo DJ-eva izradu evidencije, i oni imaju pravo na to, ") dok je pokušavao da savlada tehnologiju u živom stanju. On podseća, smeje sada, vreme u Mančesteru Hacienda održao je miks koji je zvučao (pop zvezda prijatelj "kao kraljica pada niz stepenice u paru Vivienne Vestvood platformi!" u prisustvu okrenuo i nasmejao:) On se seća da kada je igrao uz Sašu, po prvi put, da je to bio, nije mlađi DJ ", pa makar oni znaju da si ovde." koji je bio starstruck i "tako uplašena sam skoro bacio gore."
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  3. #3
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,211
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4599

    Odg: Boy George - Biografija

    Ipak, gde god je igrao Džordž, on je povezan sa publikom. I još je igrao, više njegovo ime namaz, da nove generacije odrastaju nakon vladavine Culture Club-a, Boj Džordž je pre svega DJ. Do sredine 90-ih, ne samo da bi mogao da se mešaju sa najboljim od njih, ali je mogao da privlače posetioce da se takmiči sa najveće od njih. London mega klub Ministri of Sound ga je unajmio da sastavi jednu od svojih prvih CD-a, a on odmah prodao u 100.000 primeraka. Džordž je jasno razvio veliki talenat DJ-a je da znamo kako da se oba programa i predstavljaju veliki muziku. "Ja samo igram stvarno stvari koje volim", kaže on ležerno. "Uvek sam nerado kažem da ne igram ovo ili ono, ja igram ono što radi. Postoji mnogo DJ-eva koji igraju poseban stil, ja stvarno nemam nikakvu lojalnost na bilo koji zvuk. "


    Toliko je očigledno iz njegovog Prvih nekoliko pesama, uključujući i fanki prerada "Girl from Ipanema" od strane Boogie Macove, i "vidimo se i kroz" Essential Mik ". # 39; Kulturnog Diversions, na kojoj Džordž peva, uvode ono što on naziva "najseksipilniju zvuk oko," dva koraka. "To je u osnovi R & B, sa malo ragga," kaže on žanra koji je preplavio britanske top liste. "Mislim da ako nešto će preći u državama To će biti taj zvuk, jer se zaista ne uključuju mnogo toga američke R & B ukus." Ne da je Džordž ograničava sebe da bilo jedan žanr. There'sa nova verzija Babi D's brojem jedan (UK i SAD rejv klasična) "Let Me Be Iour Fantasi", a izgled sa svojim starim prijateljem Kinki Roland pevanja " ; Rođen Funki "Postoje stop off u Majamiju (sa Shauna Solomona) i Italija (Tutto Matto protiv Different Gear).. Na mnogo teže vrha, Džordž i prijatelji kao prodavac Colein obavlja optimistički 'širili Svetlost', i nova britanska solo pevač Amanda Ghost se odlikuje Filthi vidu američkog kluba Smash ". & # 39; album zatvara sa nekim ozbiljno crpne noćno groovesfrom Bassdubs, Oskara Goldmana Vave II, sve duge Dancefloor putovanje od uvodnih posekotina.

    Sa "Essential Mik, 'Boj Džordž se nada da u potpunosti iskoriste trenutno otvorene države američkog plesa navijača uma. "Mnogo toga smo imali slobode u ranim danima acid house više nema, jer je cela stvar ples je postao toliko korporativni", kaže on u Velikoj Britaniji scene. "I jedan od zaista lepe stvari o Americi je da Amerika nije baš u toj fazi još uvek, tako da ne postoji ta strogost o tome šta možete da stavite na evidenciji. Zaista možete pokazati ljudima da vaši ukusi su različiti i širok ", priseća se predaje legendarnog Larri Levan Culture Club remik na Paradise Garage, a saslušanje je na plesni podijum posle pet minuta, a on želi da zadrži tu spremnost. da šansu u svojim nastupima. "Biti u DJ kabini," kaže on, "je jedno od retkih mesta koje imate potpunu slobodu."

    Za clanove foruma, prevela i prilagodila DJ.Vesna
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

Slične Teme

  1. George Michael
    By smejker in forum Strana Muzika
    Odgovori: 11
    Zadnji Post: 29.01.2018, 21:47

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: