16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Pozdrav

  1. #1
    Banovan Član BanePsy's Avatar
    Registrovan
    Apr 2013
    Lokacija
    Beograd
    Age
    60
    Postovi
    1
    Thanked: 0

    Pozdrav

    BanePsy, Vi ste član Radio Delta-a 168 dana i do sada niste ostavili ni jedan post. Napominjemo da s vremena na vreme vrši se brisanje članova koji nemaju nijedan post. Da biste ovo izbegli uključite se odmah u diskusije!

    Zovem se Bane,i bliži mi se pedeseta...imao kao mali paralizu,tako da mi je net povremeno,kad supruga i klinci odu svojim poslom (škola,faks....)na jednom sam sajtu moderator,i poznata su mi pravila postovanja.Nijedan link neću "prepisivati" na isti,jer je na tom sajtu mnogo vredan Teacher,tu sam čisto da bijh skidao staru dobru narodnu muziku




    puno vas pozdravljam.......i ponavljam,ako treba daću adminima,da ne bude "reklama" sajta,ime istog,i moj nik....poz svima.......

  2. #2
    Webmaster ★KOVAC★'s Avatar
    Registrovan
    Dec 2010
    Lokacija
    Užice
    Age
    35
    Postovi
    3,028
    Country: Serbia
    Thanked: 18523

    Wink Odg: Pozdrav

    Quote Originally Posted by BanePsy View Post
    Zovem se Bane,i bliži mi se pedeseta...imao kao mali paralizu,tako da mi je net povremeno,kad supruga i klinci odu svojim poslom (škola,faks....)na jednom sam sajtu moderator,i poznata su mi pravila postovanja.Nijedan link neću "prepisivati" na isti,jer je na tom sajtu mnogo vredan Teacher,tu sam čisto da bijh skidao staru dobru narodnu muziku

    Code:
    http://www.radio-delta.com/forum/2814-muzika-sa-starog-gramofona.html

    puno vas pozdravljam.......i ponavljam,ako treba daću adminima,da ne bude "reklama" sajta,ime istog,i moj nik....poz svima.......
    Samo procitaj pravila foruma i pridrzavaj se istih a ostalo nema problema.Dobrodoslica na talase najbolje narodne muzike.
    VODITELJ I DJ KOVAČ

Slične Teme

  1. Pozdrav za sve!
    By veny in forum Predstavljanje i Dobrodoslica
    Odgovori: 1
    Zadnji Post: 26.01.2016, 22:02
  2. Pozdrav
    By wicky in forum Predstavljanje i Dobrodoslica
    Odgovori: 2
    Zadnji Post: 16.10.2012, 21:22
  3. Pozdrav
    By Dinko89 in forum Predstavljanje i Dobrodoslica
    Odgovori: 1
    Zadnji Post: 07.10.2012, 19:20
  4. Pozdrav!
    By Mauzer80 in forum Predstavljanje i Dobrodoslica
    Odgovori: 2
    Zadnji Post: 18.08.2012, 22:22
  5. Pozdrav
    By MireP in forum Predstavljanje i Dobrodoslica
    Odgovori: 3
    Zadnji Post: 07.06.2012, 21:29

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: