16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Strana 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 13
  1. #1
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253

    Wink Crni Humor...

    # Idu mama i sin plazom. Mama, mama vidi koliki je rak!!!! Eeee sine nije to nista koliki je kod tebe u glavi.

    # Koliko je beba potrebno da se ofarba jedan zid? Jedna, ako dobro zamahnes!

    # Zvoni postar i zena otvori vrata, a postar u rukama drzi dve umrlicePita ga zena sta je to, a on odgovara: -Stigla deca s ekskurzije.

    # Ide zena po ulici i zove sina: - Leo!!! Leo!!!! Cuje to komšija i obrati joj se: - Ali vas se sin ne zove Leo! - Ma to ja njemu od milja, jer ima leukemiju.

    # Kako plavusa zna da mama ima menstruaciju? Tatin ima ukus krvi..

    # Razgovor u tramvaju: Umrla mi je baka ..od čega? ..od gripa ..srećom ništa ozbiljno

    # Čovek koji je preživio Černobil sretne poznanika, a ovaj mu kaže da ima osmeh koji zrači

    # Što radi savjesni vozač kamiona kad vidi djecu koja se igraju na cesti? Uključi brisače.

    # Gde se sada oblači lady Di? Kod Versacea

    # Sta dobijes kad nabijes bebu na kolac? - Raznjic!

    # Zasto grbavac pusta brkove? Da bi ga zvali brka.

    # Sta nastane kada se kamion pun krompira zabije u vrtic?
    MUSAKA!

    # Spremila mama supu sinu debilu i sin jede i naidje na persun, pa pita mamu: mama, mama sta je ovo mama: to je persun sine, to je zdravo a sin debil pocne da mase ka supi i vice ZDRAVO

    # Ide covek pustinjom sav iznemogao i zedan.Vidi u daljini bunar i povika:
    -VODA, VODA..!
    Utom se zachu glas iz bunara:
    -GDE,GDE...?

    # Kakva je razlika izmedju mrtve bebe i plasticne case?
    Kad zapalis mrtvu bebu ne zagadjujes atmosferu.

  2. #2
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # Zasto je lakse istovariti kamion mrtvih beba nego kamion put kugli za kuglanje?
    Mozes da koristis vile..

    # Kako prepoznatio bogatog etiopljanina?
    Nosi rolex oko struka!

    # Gde je u etiopiji najveca gustina stanovnostva?
    tamo gde vetar duva!

    # Zasto dete iz cernobila ima dve glave?
    Zato sto mu je neko odsekao jednu

    # Prelaze dve starice preko pruge i naiđe vozPrvu pregazi a druga srećom ostane zalepljena za prozorsko staklo!

    # Dođe Hitler u konc logor i kaže: "Kako je ovdje hladno, Hans! Daj baci još dva u peć!"

    # Dođe Hitler pred lopatu i vikne: "Amo Židovenemoj se više skrivat iza te lopate." I tada Hitler iznenađeno kaže: "A dvojica ste mamicu vam!"

    # Dode mali židov kod Hitlera: Striček, dajte da vidim posljednji put mamu i tatu! Hitler: Dobro, treći sapun lijevo.

    # Sta je to sivo, dugacko, vuce se po zidu i ubija Jevreje? Plinska cev!

    # Slepa devojcica dodje do raskrsnicea..zeli prieci na drugu stranu..osluskuje..tisina..krene ona..odjednom..BUM..Novi Audi A Quattro, TIHO DO BOLI.

    # Sta radi beba na machu? Klizi!

    # Sta uradi vozac kamiona kada ugleda grupu decice da prelazi ulicu?
    UKLJUCI BRISACE!!!!!!!!!!

    # Mama, Hocu da se igram klikera...-Dosta bre sine, sta ti mislis koliko baka ima ociju..?

    # Mama, necu da jedem jaja..-Moras sine..-A jel' moram i kljun!?

    # Mama, a sta je to vestica? -Objasnicu ti kasnije, a sada stavi nogu na panj, i ako ne budes vristala kao prosli put, dobices deo tabana za veceru..

  3. #3
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # Deda, stavi mi ku*ac u dupe..-Necu ..Pa dobro stavi mi u pic*ku..-Necu..Ma stavi bilo gde, samo mi ga vadi iz usta..

    # Mama, necu da glumim tatu! - Cuti sine i ulazi u krevet...

    # Mama, a zasto ti stenjes? - Cuti sine, i lizi!!

    # Porodila se zena u bolnici i sad dete treba da se izmeri, ali u bolnici nema vagaPosto u blizini ima jedna mesara, odnesu je oni tamo na merenjeNakon min izlazi mesar sav krvav i kaze: - grama bez kostiju!

    # Perica:Mama, mama mogu li da se igram sa klikerima? Mama: Nemoj sine baki danas treba stakleno oko!!!

    # Koja je razlika izmedju jevreja i pite od jabuka? Kada obadvoje stavis u rernu pita ne vristi.

    # Narkoman i gubavac u zatvirskoj celijiStrazaru ispadnu kljuceviKrene gubavac rukom da ih dohvatiOdpadne mu rukaKrene drugom, otpadne mu i drugaKrene nogom, otpadne mu nogaKrene drugom nogom, otpadne i onaNa to ce narkoman: Brate, jos malo pa si izasao.

    # Sta gubavac radi u bazenu? Glumi sumecu tabletu

    # Postavlja keva sinu debilu da jede, a on je pita: "Maamaa, a sta je oovoo...?"Keva mu odgovori:" Spanać sine, to je zdravo!" "Zdraavooo!!!"

    # Sta kaze vampir kad vidi trudnicu? KINDER SUPRAIS!!!

    # Padaju dve bebe sa -og sprata i jedna se uhvati okom za granu a druga vilicom za ivicnjak.

    # Secam se kada su me oteli i kada su mom ocu poslali moj mali prst, kao dokaz da sam kod njihOtac je trazio jos dokaza.

    # Na plaziPlace brat a sestra umire od smehaDolazi otac -Sta se desava? Sestra- Haha mama se udavila! Brat- Buuu a ja nisam video...

    # Naidje Hitler na gomilu pepela: "Hans, jesam rek'o da su sva javna okupljanja Jevreja zabranjena!"

    # Stoji debil kod prozora i kaze: -Mama, mama, jel' ono krava? Mama: -Jeste, sine, jesteDebil: -A gde?

    # Zasto dete iz Cernobilja ima dve glave? Zato sto su mu odsekli trecu.

  4. #4
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # Deda, stavi mi ku*ac u dupe..-Necu ..Pa dobro stavi mi u pic*ku..-Necu..Ma stavi bilo gde, samo mi ga vadi iz usta..

    # Mama, necu da glumim tatu! - Cuti sine i ulazi u krevet...

    # Mama, a zasto ti stenjes? - Cuti sine, i lizi!!

    # Porodila se zena u bolnici i sad dete treba da se izmeri, ali u bolnici nema vagaPosto u blizini ima jedna mesara, odnesu je oni tamo na merenjeNakon min izlazi mesar sav krvav i kaze: - grama bez kostiju!

    # Perica:Mama, mama mogu li da se igram sa klikerima? Mama: Nemoj sine baki danas treba stakleno oko!!!

    # Koja je razlika izmedju jevreja i pite od jabuka? Kada obadvoje stavis u rernu pita ne vristi.

    # Narkoman i gubavac u zatvirskoj celijiStrazaru ispadnu kljuceviKrene gubavac rukom da ih dohvatiOdpadne mu rukaKrene drugom, otpadne mu i drugaKrene nogom, otpadne mu nogaKrene drugom nogom, otpadne i onaNa to ce narkoman: Brate, jos malo pa si izasao.

    # Sta gubavac radi u bazenu? Glumi sumecu tabletu

    # Postavlja keva sinu debilu da jede, a on je pita: "Maamaa, a sta je oovoo...?"Keva mu odgovori:" Spanać sine, to je zdravo!" "Zdraavooo!!!"

    # Sta kaze vampir kad vidi trudnicu? KINDER SUPRAIS!!!

    # Padaju dve bebe sa -og sprata i jedna se uhvati okom za granu a druga vilicom za ivicnjak.

    # Secam se kada su me oteli i kada su mom ocu poslali moj mali prst, kao dokaz da sam kod njihOtac je trazio jos dokaza.

    # Na plaziPlace brat a sestra umire od smehaDolazi otac -Sta se desava? Sestra- Haha mama se udavila! Brat- Buuu a ja nisam video...

    # Naidje Hitler na gomilu pepela: "Hans, jesam rek'o da su sva javna okupljanja Jevreja zabranjena!"

    # Stoji debil kod prozora i kaze: -Mama, mama, jel' ono krava? Mama: -Jeste, sine, jesteDebil: -A gde?

    # Zasto dete iz Cernobilja ima dve glave? Zato sto su mu odsekli trecu.

  5. #5
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # Majka i cerka na tavanu, raskopavaju stare stvari..I otvore oni jedan sanduk, kad u njemu vencanica-Mama, jel ovo vencanica u kojoj se baka udala? -Jeste, sine-Mama, jel ovo vencanica u kojoj si se ti udala? -Jeste, sine-Mama, jel ovo vencanica u kojoj cu se i ja udati? -Neces, sine, ti imash leukemiju

    # Bili u vozu gubavac i kurvaUsao voz u tunel i gubavac navali na kurvu i siluje jeKurva: Mogao si me pre pitati jer imam AIDSGubavac: Ma nema veze, i onako mi je ostao unutra...

    # Moj deda je poginuo u konc logoru '....Pao sa osmatracnice.

    # Moj deda je spasio rusa ....Pokvarila mu se motorna testera.

    # Mama, svi mi govore da imam veliku glavu. Nemas sine, posje naberi kg krompira i stavi u kapu.

    # Kako se zove Zidov sa bocom plina na ledjima? OvisnikKako se zove Zidov sa dvije boce plina na ledjima? DealerKako se zove Zidov sa tri boce plina na ledjima? Triler.

    # Mama i sin u nacističkom logoruStavili mamu u krematorijum i sprže jeSin stojeći na vrhu krematorijuma na odžaku, vidi kako bukti crni dim i kroz suze ispruži ruke i kaže: - MAMA..NARAVOUČENIJE: Važna je ljubav, a ne agregatno stanje!

    # Zasto je Hitler izvrsio samoubistvo?-Doso mu racun za plin!

    # Kcer: mama mama tata povraća po stolu Mama: pa šta onda Kćer: ona kurbača od sestre jede sve velike komade.

    # Sta je to zeleno - klik - crveno? Zaba u mikseru!

    # Znate koja je sifra za beg zidova iz Auscwicha? - Visina dimnjaka puta brzina vetra

    # Pricaju dva grobara, kaze jedan: Jebote, jutros mi je stigla jedna zenska imala je klitoris ko krastavacKaze drugi: Sta tako veliki? Prvi: Ne, tako kiseo.

    # Sta je to malo crveno i sprica na sve strane? Beba se igra cirkularom

    # Dvoje mladih se ljube i ona njemu: Dragi, uzela sam ti zvaku. Nije to zvaka, prehladjen sam.

    # Eksplodirala bomba izgorio vrtić dođe mama i kaže: -Ja sam došla po svog sina Uglješu

    # Dolazi Hitler u logor i kaze Jevrejima: "dragi moji Jevreji,danas igrate vaterpolo utekmicu." Ove njegove reci su docekane aplauzom i pitanjem sa kim? "Vi u
    belim kapicama a, krokodili u plavim."

  6. #6
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # Dolazi Hitler u Lgor i kaze Jevrejima: "Dragi moji Jevreji Danas idete na rok koncert." Ove njegove reci su docekane ovacijama i pitanjem ko svira"Hanc mitraljezac"

    # Kako se zove Jevrejsko zabaviste? "veseli plamicak"

    # Koko staviti osam Jevreja u peglicu? Dva napred, dva nazad, a ostale u pepeljaru.

    # Sta rade Jevrejska deca na krovu krematorijuma? Cekaju mamu i tatuPouka: Nije vazno agregatno stanje - Vazna je ljubav!

    # Posle porodjaja lekar uzima bebu i pocinje sa njom da udara u vrataUtom nailaziotac deteta i sav iznerviran kaze: "Jesi li ti normalan ubices mi dete!", a na to ce doktor: "Opusti se covece mrtvo rodjeno".

    # Umre vojniku Petrovicu majka, i sad kapetan treba da mu prenese vest na lep nacinSad se on razmislja kako ce to da uradi?! I seti sePostroji on jedno jutro sve vojnike i kaze im: "Ko od vas ima majku nek istupi!" .."A ti Petrovicu 'de si poso?!!!!!!!!"

    # MUZ I ZENA IZLAZE IZ ROBNE KUCE I GURAJU DECIJA KOLICAODJEDNOM SE ZENA ZAPREPASTI I VIKNE: ZABOGA, COVECE OVO NIJE NASE DETE! DAJ, DAJ,NE PANICI...NACI CEMO GA VEC NEKAKOALI MORAS PRIZNATI ZENICE DA SU OVA KOLICA MNOGO LEPSA NEGO NASA!

    # BILE MAJKA I CERKA U KUPOVINI I PITA CERKA MAMU:"MAMA KUPI MI OVU HALJINU""ALI SINE VELIKA TI JE" "MAMA NOSICU JE KAD PORASTEM" "SINE NECES PORASTI IMAS LEUKEMIJU".

    # Dva covjeka ispred zgrade stoje i kolju bebuNaidje zena iz komsiluka pa ih pita: "Majstori jeste li za rakicu?"

    # Koja je razlika imedju mrtve bebe i kamena? -Kamen ne mozes jebat!

    # Mama mama, sto mene svi zezaju da puno jedemMama: -Ma pusti njih sta kazu, idi uradi domaci i eno sam ti udrobila u kadu da jedes.

    # Vraca se sin kuci i kaze majci: -Mama, mama, danas sam igrao fudbal! Ali kako, sine, kad ti nemas ni ruke ni noge? Pa bio sam lopta...

    # Crni sine, izlazi odatle!!! - rece majka i otvori rernu.

    # Što je to - zeleno, klik, crveno? Žaba u mikseru.

    # Znate li što je najbolji poklon za mrtvo dete? Mrtvi mačić!

    # -Mama, mama! Ne mogu disati! -Dobro, znači radi!

    # -Mama, mama! Šta to radiš s tom seki...

    # -Mama, mama! Mogu li se igrati u pesku? -Ne, dok ne nađem bolje mesto za zakopati tatu.

  7. #7
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # -Mama, mama! Što je to vukodlak? -Ućuti i počešljaj svoje lice!

    # -Mama, mama! Što je to delinkventno dete? -Ućuti, zapali cigaretu, popi whiskey i daj već jednom, podijeli te karte!

    # -Mama, mama! Mogu li ići na plivanje? -Daj ne blebetaj gluposti. Kao da ne znaš da tvoj čelična pluća ne plutaju.

    # -Mama, mama! Seku je pregazio valjak! -U kupatilu sam, ne mogu doći. Gurni je ispod vrata.

    # Mama, mama! Tata je povratio po kuhinjskom podu.-Samo ga ignoriši sine-Ali mama, mi je otela sve velike komade!

    # - Mama, mama! Tatu je zahvatila vatra s roštilja! - Ajde ućuti i donesi kečap!

    # - Mama, mama, što je to orgazam? - Nemam pojma dušo što je to, nikad to nisam imala, Idi pitaj tatu

    # - Tata, tata, što je to travestit? - Daj ućuti i otkopčaj mi grudnjak!

    # -Mama, mama! Zašto moram stalno skakutati? -Ajde ućuti ili ću ti odseći i drugu nogu!

    # -Mama, mama, imam li ja velike noge? -Nemaš sineA posle da si stavio cipele u garažu!

    # -Mama, mama, glava me boli! -Ajde ućuti, i pomeri se od mete za pikado!

    # -Budi dobar dečko sineDođi gore-Ne, mama, mama, opet ćeš me baciti dole

    # -Mama, mama, ne želim ići u Kinu! -Ajde ućuti i ulazi u taj paket humanitarne pomoći

    # -Mama, mama, zašto slavimo Božić u aprilu? -Ajde ućuti, Znaš da imaš rak

    # -Mama, mama, što ću biti kad odrastem? -NištaZnaš da imaš AIDS!

    # -Mama, mama, mogu li dobiti bicikl za Božić? -NeVeć imaš svoja invalidska kolica!

    # -Mama, mama! Ne želim pljeskavice za ručak! - Ćuti ili ću ti samleti i drugu ruku

    # -Mama, mama! Zašto guramo auto blizu litice?! - Ćuti sine, probudićeš tatu

    # -Mama, mama! Ne želim prazniti kantu za smeće! - Ćuti i nastavi da jedes

    # -Mama, mama! Loše mi je od ovog učenja plivanja! - Ajde ućuti, ili ću opet povući vodu!

  8. #8
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # -Mama, mama! Valjak je od tate napravio palačinku! - Ćuti i donesi pekmeza!

    # Sede dva mala crnca u jednom plemenuJedan se prežderava, a drugi ga moli: "Daš mi malo?" "Ne dam!" "A daaaj!" "Ne dam." "A samo griz?" "Ne dam i gotovo." "Dobro dobro, videćeš ti kad meni mama umre..."

    # Što je gubavac na vjetru? Maslačak

    # Koja je razlika između bebe i papira? Papir ne vrišti dok ga pališ

    # Što je to malo plavo na dnu bazena? Beba sa probušenim gumom.

    # Što je to malo zeleno na dnu bazena? Isto beba, samo tri meseca kasnije

    # Što je zabavnije od zakucavanja bebe na zid? Skidanje iste

    # Sede dva kauboja u saloonu i ulaze dve dame, pa će jedan kauboj: "Eno moje verenice!" "A koja?" Izvadi prvi kauboj pištolj i opali i kaže: "Ona koja stoji

    # Ide klinac ulicom plačući na sav glas. Naiđe neka ženska i pita ga zašto plače"Tata mi je udavio mačiće." Žena zgranuta: "Ajde, nemoj plakati, kupiće nove." "Ali tata mi je obećao da ću ih ja zadaviti..."

    # "Dobar dan tetka! Jel' može Ivica sa nama da ide da igramo fudbal?" "Ali deco.., pa vi znate da on ima dečju paralizu?" "Znamo, znamo, tetka, al' fali nam jedna stativa."

    # Sto je to gubavac u bazenu ? - Sumeca tableta!

    # Komšija, sta ti radi beba na vrhu ormara? Ma pusti, ja sam je stavio - juče mi je pala sa kreveta pa nisam čuo!

    # Preskace curica konop u dvoristu Ausvica, naide Hitler i pita je: -Mala koliko ti imas godina? -Sedam, sutra cu osam! -To samo ti mislis!!!

    # Mali Zidov trazi tatu u konclogoru. Odvode ga do ostave i kazu: "Drugi sapun lijevo"

    # Došao Hitler u posetu Aušvicu i razgleda logor-Danas je tako fin vazduh i još mirišu karameleNa to će komadant logora: -Nije to moj fireru nego spaljujemo šećeraše

    # Uhapsili fašisti jevrejske majke i decuVreme je ručka i fašisti posluže decuNa to uđe Hitler: "Dobar dan""Dobar dan", pozdrave decaZatim Hitler upita: "Volite li vi svoje mame", a deca odgovaraju: "Da, puno"Na to ce Hitler: "Prijatno"

    # Dođe Hitler u konc logor i kaže: "Kako je ovde hladno, Hans! Daj baci još dva u peć!"

    # Dođe mali vampir u pekaru i traži dvadeset komada hlebaPekar mu da hleb i upita ga šta će sa tolikim hlebom? Vampir odgovori: - Devojka je dobila menstruaciju pa umačemo.

    # Sta je crno, malo i kovitla se pored zida?? Beba nasla steker

    # Sida, sida, e pa šta je, ako je sida nije lav sida, sida, pa neka je, ne boji se ko ima leukemiju..

  9. #9
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # Sta uradite ako naidjete na bebu na auto-putu? Uključite brisače.

    # Unuk kaze dedi deda zaklopi oci, a zasto, mama i tata su rekli da ce nama biti bolje kad ti sklopis oci!

    # Mama mama stiglo proljece, kako znas, visi+baba na tavanu!!!

    # Drži mladi otac dete iznad kipuce vode i cita: Ako dete ne želi piti mleko, skuvati ga.

    # Padaju dvije bebe s nebodera i jedna zakaci okom od exer!

    # Nesrecno dete place i u ocajanju pita majku: Mama, sta da radim kad imam rak na mozgu? Ne brini sine, vodim ja tebe u banju na kupku od blataZasto, mama, hoce li to da mi pomogne? Ne, nego ces da se naviknes na zemlju!

    # Ulece sin u sobu i vice: "Tata, tata, mama je umrla"A otac ce: "Pocni da places, odmah dolazim"!

    # Koja je razlika izmedju III i IV stepena radijacije? Kod III stepena kada provuceš ruku kroz kosu, ostane ti kosa u ruciA kod IV stepena - kada provuceš ruku kroz kosu ostane ti ruka u kosi.

    # Kakve boje su oci moje sestre? pita sin majkuPlave, sineE nije, nego crvene! - Rece decko pokazujuci oba oka u ruci.

    # Na Kordunu grob do groba, traži majka sina svoga, našla ga je, sreća prava, Coca-Cola osvežava!

    # Tucaju se gubavac i sidašica. Kad su završili radnju, sidašica rece: Izvini nisam ti rekla, ali znaš ja imam AIDS. Gubavac mrtav hladan rece: Ne sekiraj se, ostao je unutra!

    # Razgovaraju dva pijanca u kafani: Prijatelju,..hik..obecaj mi da..da ceš, kada umrem od ci..hik, ciroze, da mi zaliješ..grob raki..hik, rakijomNema prob..hik, problema; ali cu prvo..da je propustim kroz bubrege

    # Covek želi da iznajmi stanPrimetio je mrlje na zidu i rece: Kakve su ono mrlje na zidu? Pre vas ovde je bio hemicar koji se bavio opasnim eksperimentima..I to su hemikalije? NeTo je hemicar

    # Tuče tata sina: "Jesam li ti lepo rekao da moraš da budeš odličan!" A sin odgovara: "Pa ti tata ne znaš kako je teško čitati Brajevu azbuku kukom"

    # Dobio mesar deteNa slavlju pitaju ga kakve oci ima - on kaže plave, ima li kosu - kaže ima malo, na koga lici - na tatu, kol'ko je teško - ode on i vraca se sav krvav do pojasaTri ipo kila bez kostiju

    # U ratu granata vojniku otkinula nogu i on urlice od bolovaPrilazi mu drugi vojnik i dreknu na njega: Šta se dernjaš? Granata ti je otkinula samo noguOnom tamo je otkinula glavu pa cuti

    # Danas sam rucao buba-švabeBLJAK. Kakav li to ukus ima? Paaaaaaa..nešto kao gusenice ili slicno..

    # Poštovani roditelji obavještavamo vas da su vaša djeca u sigurnim rukamaDjecji krematorij "VESELI PLAMICAK".

  10. #10
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    # Sta dobijas kad skuvas bebu - caj od majcine dusice.

    # Kuca nije, maca nije, ptica nije, mama koju ono zivotinju imam? Rak sine, rak

    # U Etiopiji glodje Ivica kost, trgne ga Stevica i kaze daj mi maloNedam rece IvicaNa to ce Stevica daj mi samo maloNedam opet ce IvicaA Stevica kaze: -Dobro, dobro umrece i moj tata

    # Sede dve devojcice u bljuvotini, zasto jedna place? Zato sto je druga pojela veci komad od nje.

    # Moli mazohista sadistu: -Muci me, udaraj me, vezi me, bicuj me, slomi me celog..A sadista mu hladno odgovori: -Necu.

    # Ide bakica ulicomi nailazi na upotrebljeni prezervativLagano se sagne, digne i kaze: -Ajme, ova danasnja omladina..uvek ostavi najbolje! SRRRK!

    # A guy calls into work and says: -Boss I cant come to work, I'm sick today. Boss asks: -How sick are you? The guy says: -I'm at home fucking my sister, how sick is that?

    # Nadju dva ludjaka pistolj. Kaze prvi to ti je lula, stavi pistolj u usta i opali i padne mrtavKaze drugi kakav jak duvan.

    # Idu baba i deda vodit ljubav, te baba rece dedi, stavi kondom-Ali nama to vise ne treba! Neka, neka, mogu dobiti salmonelu od starih jaja!

    # Mother held her little daughter minutes under water, not to make her any troubles, but to see a funny bubbles!

    # Baka od godina na groblju pita grobara, gdje je parcela broj 9? Grobar: -Sta si izasla babo ako se ne znas da se vratis!

    # Sto ima noge i ruku? Bulterijer na djecjem igralistu.

    # Sto je africki rulet: -Kad ti pusi crnkinja, a jedna je ljudozder.

    # Dolazi baba na groblje, i pita grobara: -Izviiini, sinko, gde je ovde parcela ? -Ma lezi, baba, de oces !!!

    # Kakva je rezlika izmedju pacova i penzionera? Pacovi brze stizu do kontejnera

    # Kakva je razlika izmedju WC-a i groblja? Nema razlike: kad moras da ides, moras..

    # -Izlecio sam sina od grizenja noktiju-Stvarno, ali kako? -Izbio sam mu sve zube...

    # Mama se penje uz stepenice i drzi dete za jednu nogu, a glava mu udara o stepeniceKomsinica dovikuje: - Spasce mu kapica, komsinice! Mama joj odgovara: - Ne brinite, zakucala sam je.

    # Perice, gdje si izgubio oko? -Komsinica me ubola iglom za pletenje-Slucajno? -Ma ne, kroz rupu na kljucanici

    # Mama, mama a sta je to vestica? Objasnice ti mama posle vecere, a sada budi dobra devojcica, stavi nogu na panj, i ako ne budes vristala kao prosli put, dace ti mama najsladje parce od tabana!

Strana 1 od 2 12 ZadnjaZadnja

Slične Teme

  1. HUMOR
    By dane2 in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 07.03.2015, 23:47
  2. Crni Gruja - Sezona 2
    By ★KOVAC★ in forum Domace Serije
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 27.11.2013, 18:30
  3. Crni Gruja - Sezona 1
    By ★KOVAC★ in forum Domace Serije
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 21.11.2013, 19:46
  4. Crni Biseri - Biografija
    By Dj.Vesna in forum Biog. Izvodjaca Narodne Muzike
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 26.08.2013, 06:44
  5. Vicevi i humor
    By Joca in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 38
    Zadnji Post: 23.02.2013, 23:22

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: