16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 10 od 62

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253

    Wink Vicevi o Perici

    • Učiteljice, Stevica me gađa stolicom!
    • Pa gađaj i ti njega.
    • Ne mogu, retka mi je.

    Gledao mali Perica krišom svoju stariju sestru kako se tušira i vidi kako se mazi po telu i stenje:
    • Hoću muškarca... hoću muškarca!
    Sledećeg dana opet Perica gleda sestru kako se tušira i opet ona:
    • Hoću muškarca... hoću muškarca!
    Narednog dana Perica pogleda kroz ključaonicu, kad sa njom pod tušem neki frajer i radi radnju. Sledećeg dana se mali Perica tušira i mazi po telu i viče:
    • Hoću bicikl... hoću bicikl...

    Došao Perica u apoteku i povika, onako s vrata:
    • Imate li prezervativa?
    • Ne viči, mali! Stani u red i sačekaj! - reče apotekarka.
    Dođe Perica na red, a apotekarka veli:
    • Mali, to nije lepo tako glasno govoriti, a uostalom to i nije za decu. Koji ti broj treba?
    • Znate šta: nas su u školi učili da govorimo glasno i jasno, drugo, znam da nije za decu nego protiv dece, a treće, mami trebaju svi brojevi jer ide na more.

    Pita Perica mamu:
    • Da li je tatu prošao proliv?
    • Kakav crni proliv, dete?
    • Pa, čuo sam da si sinoć pitala tatu: "Kad će ti se već jednom stvrdnuti to tvoje govno?".

    Dobilo odeljenje od učiteljice zadatak da svako nacrta ono što najbolje zna. Tako svi crtaju samo mali Perica nešto švrlja u uglu. Učiteljici bi čudno pa dođe da vidi šta to Perica radi. Kada je uzela crtež, primetila je da je list prazan, samo je neka muva na uglu. Kada je probala rukom da je otera, zaključila je da je to samo crteži i to toliko veran da se oduševila i odmah pozvala Pericine roditelje da dođu sutra u školu. Sutradan dolazi Pericin otac sav ljut što je njegov Perica opet napravio sranje. Međutim, oduševljena učiteljica ga smiruje i hvali njegovog sina kao velikog talenta i genija, a na to će otac:
    • "Ma nije to ništa. Meni je u kući na zidu nacrtao pičku, pa sam skroz izderao kurac!".

  2. #2
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Pita učiteljica Pericu:
    • Reci, Perice, zašto se upotrebljava biber?
    • Za spavanje.
    • Kako za spavanje, Perice?
    • Pa lepo, tata kaže svako veče mami: "Daj da ti ga zabiberim pa da bolje zaspiš".

    Zatraži učiteljica od sve dece da napišu po neku reč stranog porekla i da je objasne. Javi se mali Perica da pročita šta je napisao.
    • Hajde Perice! - proguta učiteljica knedlu.
    • PERVERZIJA - izvali Perica.
    • Dobro - prekine ga učiteljica - hajde sad objasni taj pojam, ali da ne upotrebiš ni jednu bezobraznu reč, kao što inače umeš.
    • Važi - kaže Perica. Zamislite dve žene kako idu ulicom i jedu sladoled. I sad jedna ga liže a druga ga grize. Koja je od njih udata?
    • Pa... - učiteljica se zamisli, pa se zacrveni i na kraju kaže - Ona koja ga grize.
    • Ne - kaže Perica - udata je ona koja nosi burmu, a to što ste vi pomislili, to je perverzija.

    Došao Perica kući iz škole, sav snužden i kaže ćaletu:
    • Dobio sam keca!
    • Iz čega? - pita ga otac.
    • Iz veronauke. Kaže pop: "Bog je svuda oko nas, u nama, u svemu živom i neživom, u svakoj kući, u svakom dvorištu" a ja ga pitam: "Jel' ima Boga u Đokinom dvorištu"? On kaže da ima a ja na to: "E kurac ima, Đoka nema dvorište"!

    Dobilo odeljenje za domaći da napišu sastav na temu "Ima samo jedna mama!" Sutradan, u školi učiteljica pita ko će da čita. Javi se Mirjana:
    • Ja sam pre neki dan vozila bicikl pa sam pala. Onda me je moja mama poljubila i sve je prošlo. Ima samo jedna mama.
    Zatim se javi Jelena:
    • Moja mama meni uvek sprema moje omiljene kolače kad sam neraspoložena i ja se brzo oraspoložim. Ima samo jedna mama.
    Onda se javi Perica:
    • Meni mama spremala palačinke i pošalje me u ostavu da donesem dve tegle džema. Ja odem do ostave i vidim da nema druge tegle pa joj viknem: Ima samo jedna mama!

    Kaže učiteljica đacima:
    • Ko od vas za sebe smatra da je glup, neka ustane.
    Svi sede, niko ne ustaje. Posle dužeg vremena, ustaje Perica. Učiteljica sva zapanjena, ne može da veruje da on za sebe smatra da je glup, pa ga upita:
    • Štaaaa!? Ti sebe smatraš glupim???
    A Perica odgovori:
    • Ma ne, nego mi bilo žao da sami stojite!

  3. #3
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Došao Perica u javnu kuću i kaže gazdi:
    • Dajte mi jednu kurvu sa triperom.
    • Što sa triperom?
    • Pa hoću da je unajmim kao sobaricu.
    • Zašto?
    • Zato što će onda ona da se kresne sa mojim ćaletom i onda će moj ćale da se zarazi, pa će onda on da se kresne sa mojom kevom, pa će onda ona da se zarazi, pa će mama da se kresne sa komšijom, pa će da vidi on kome će da buši loptu, mamu li mu njegovu!

    Pitala učiteljica svoje đake kako dolaze deca na svet. Prvo se javio Miloš:
    • Ja mislim da decu donose rode.
    Učiteljica:
    • Dobro, dobro, Miloše, da vidimo ko je sledeći?
    Onda se javila Milica:
    • Ja mislim da deca nastaju tako što se mama i tata poljube.
    Učiteljica:
    • Pa nije baš tako Milice, aha eno Perica se javlja, reci Perice.
    • Učiteljice, da li mi što smo jebali do sada, možemo da izađemo napolje da ne slušamo ove gluposti?

    Hteli Pericini da se jebu, pa njega poslali na terasu da im priča šta se dešava napolju. Stoji Perica na terasi i priča:
    • Eno vidim jednog čiku sa šeširom, neka deca igraju fudbal, komšinica ide u prodavnicu, vidim susedni soliter, a eno ga Mikica na terasi, mora da se i njegovi opet jebu.

    Učiteljica vodila decu u zoološki vrt i naravno, stigli su do slona, a slon je imao "nešto" od 1,5 metar ali nije surla, neko kurac. Perica radoznalo pita učiteljicu:
    • Učiteljice, učiteljice, šta je ono slonu?
    A učiteljica kaže:
    • Ma nije to ništa...
    Perica na to drugu:
    • Jesam ti rek'o da je kurva, njoj ni 1,5 metar nije ništa!

    Seda baba na bicikl, kad dotrčava Perica:
    • 'De ćeš ti, baba?
    • Ide baka na groblje.
    • A ko će da mi vrati bicikl?

  4. #4
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Dobio mali Perica jedinicu iz seksualnog vaspitanja pa je odlučio da se osveti učiteljici. Pozove on svog najboljeg druga pa mu kaže:
    • Slušaj plan! Pričekaćemo kraj nastave i sakrićemo se u grmlje. Ti onda iskoči i digni joj suknju, a ja ću je lupiti šakom u jaja!

    Popeo se Perica na drvo i jede bananu. Došli drugovi pa mu kažu:
    • Perice, majmuni su odavno sišli sa drveta!
    • Vidim! - reče Perica.

    Učiteljica proziva Pericu:
    • Perice, juče ponovo nisi bio u školi!
    • Baka mi je bolesna!
    • Svaki put kad izostaneš iz škole tebi je baka bolesna. Ne verujem u to!
    • Jeste, učiteljice, i mi sumnjamo da baka glumi!

    Dolazi Perica iz škole, pa pita ćaleta:
    • Šta mu to dođe "fiktivno" i "faktički"?
    • Idi pitaj kevu i sestru da li bi se trpale sa Unproforcima za 10.000 DEM pa kad se vratiš, objasniću ti.
    Ode Perica prvo do keve:
    • Kevo, je l' bi se trpala ti sa Unproforcima za 10.000 DEM?
    • Pa znaš sine, u principu ne bih ali nam trebaju pare pa za toliko bih.
    Ode Perica do sestre sa istim pitanjem i ona mu kaže:
    • Uh gde ne bih, trpala bih se i za pola od toga!
    Tako se Perica vrati ćaletu i kaže mu za situaciju a ćale ce njemu:
    • E pa vidiš sine, mi ti fiktivno imamo 20.000 DEM a faktički imamo dve kurve!

    Kaže Perica učiteljici:
    • Napisao sam pesmu o seksu.
    • Hm...Perice... ma dobro, da čujemo.
    • Ustanem rano, idem u školu, učim, malo se igram, opet učim, spavam i sve tako...
    • I dobro, a gde je tu seks? - pita učiteljica.
    • Pesma se zove "Jebeš takav život".

  5. #5
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Mali Perica dolazi kući posle škole i govori svojoj majci:
    • Mama, mama, sad znam kako ćeš dobiti novu bebu!
    • Pa kako Perice?
    • Mama i tata se skinu, onda tatina piša naraste, onda je on stavi u mamina usta i nakon nekog vremena mama dobije bebu.
    • Ma ne dragi moj, tako mama ne dobija novu bebu. To je kako mama dobija novi auto!

    Otac pita Pericu:
    • Šta ste danas radili u školi?
    • Pa, na hemiji smo učili o eksplozivnim materijalima.
    • A šta ćete sutra raditi u školi?
    • U kojoj školi?

    Učiteljica pita đake da nabroje delove čovečjeg tela koji su u paru. Javi se Perica:
    • Pa... Dva uha, dva oka, dve ruke, dve noge, dva kurca...
    • Ijuuuu... Perice, pa kako dva polna organa?
    • Jeste, jeste, učiteljice, video sam kod tate. On ima jedan mali sa kojim ujutro piški i jedan veći sa kojim se uveče mama igra.

    Piše mali Perica pismo Deda Mrazu: "Dragi Deda Mraze, molim te, pošalji mi za poklon malu seku!"
    Odgovara Deda Mraz: "Dragi Perice, nema nikakvih problema, ali prvo ti meni pošalji mamu!"

    Pita učiteljica decu šta je najbrže na svetu. Mali Nikola kaže:
    • Metak.
    Učiteljica kaže:
    • Dobro, metak je brz, ali nije najbrži.
    Mali štreber Slaviša kaže:
    • Svetlost.
    • Bravo! - kaže učiteljica.
    Mala Marica romantičarka kaže:
    • Misao je brža od svetlosti.
    Učiteljica je oduševljena:
    • Bravo, Marice!
    A mali Perica kaže:
    • Moj tata je još brži!
    • Kako to? - pita učiteljica.
    • Čuo sam kad je rekao mami: "Svršio sam brže nego što sam mislio"!

  6. #6
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Kaže otac Perici:
    • 'Ajde sine, da pričamo malo o seksu!
    Na to će on:
    • Dobro matori, šta te interesuje?

    Pita učiteljica decu šta im roditelji rade. Te jednom otac policajac, drugom službenik, te ovo, te ono.... Perica neće da kaže.
    • Šta je Perice?
    • Ništa.
    • Pa, ajde, reci.
    • Pa, moj otac je striper u gej klubu. On igra i skida se drugim muškarcima za novac. Ponekad, kada je drugi muškarac baš zgodan i kada ponudi novac, moj otac ode posle posla sa njim da zajedno iznajme sobu u jeftinom hotelu. Tada za novac dozvoljava da drugi muškarac ima seks sa njim!
    U učionici muk! Učiteljici neprijatno, skrene temu na nesto drugo, jedva nekako dovrši predavanje.
    Posle časa pita Pericu da li je moguće da je sve to istina. Na to će Perica:
    • Ma, jok! Otac mi igra košarku za Srbiju i Crnu Goru, nego me blam da priznam.

    Došao drugar Perici u goste. Kad su seli da ručaju, drugar zgranuto upita:
    • Zar se vi ne molite pre jela?
    Perica mu punih usta odgovori:
    • Zašto? Moja mama dobro kuva.

    Razgovara Perica sa Bogom:
    • Bože, voleo bih da sagradiš most koji povezuje Evropu i Ameriku.
    • Ne mogu Perice. Okean je to, nemirna voda, velika razdaljina. Most bi bio nestabilan. To je gotovo nemoguće.
    • Dobro. Onda mi objasni zašto su žene takve, da im ništa ne odgovara, šta god da uradimo. Čas se smeju, čas plaču, čas besne...
    • Dobro de Perice, reci mi sa koliko traka želiš most?

    Pita učiteljica:
    • Zašto ti Perice svaki dan kasniš u školu?
    • Zato što na uglu pre škole stoji znak na kojem piše "USPORI! ŠKOLA!".

  7. #7
    Banovan Član Igor0555's Avatar
    Registrovan
    Mar 2020
    Postovi
    1
    Country: Greece
    Thanked: 1
    Perica pita tatu:

    - Tata, šta je to politika?

    Otac pokušava da mu objasni:

    Vidiš sine, na primer, ja zarađujem i donosim novac kući, znači ja sam kapitalizam. Tvoja majka raspolaže sa tim novcem, znači ona je vlada. Nama je važno da tebi bude dobro, znači, ti si narod. Naša kućna pomoćnica je, prema tome, radnička klasa, a tvoj mali braca, koji je još u pelenama, on je budućnost. Da li si sad shvatio?

    Perica slegnu ramenima i odgovori da će preko noći pokušati da razume šta mu je otac objasnio i ode da spava. U sred noći mali brat napuni pelene i počne da plače i Perica se probudi. Ode kod roditelja u sobu, majka spava i nikako da se probudi. Ode on kod kućne pomoćnice u sobu, kad tamo, otac "skače" po pomoćnici i niko ne obraća paznju na njegovo lupkanje na vrata. I tako se on vrati u krevet.

    Sutradan, otac ga pita da li je shvatio preko noći šta je to politika i da mu to objasni. Kaže Perica:

    Jesam tata! Kapitalizam jebe radničku klasu dok vlada spava. Narod se totalno ignoriše, a budućnost je puna gova*a.

Slične Teme

  1. Vicevi o Lali
    By auditaxi in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 4
    Zadnji Post: 08.03.2020, 21:38
  2. Vicevi Mix
    By MireP in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 179
    Zadnji Post: 29.07.2019, 10:44
  3. vicevi
    By doris in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 471
    Zadnji Post: 04.02.2014, 20:32
  4. Vicevi i humor
    By Joca in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 38
    Zadnji Post: 23.02.2013, 23:22
  5. Vicevi o plavuama :)))
    By gocili in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 31.08.2010, 10:51

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: