16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 21
  1. #11
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Napravi prednost u svome ziotu, za jedno srce sto pruza toplotu. Daj mu malo volje, voli ga malo jace, ne moj da dozvolis da ono zbog tebe zaplace...


    Ako nekog volis, voli ga polako, sve sto ide brzo, ide naopako. Ljubav koja brzo plane, brzo se i gasi, ljubav koja tiho tece, vecno zivot krasi.


    Ljubicu te slatko da me dugo pamtis, ako ikad odes meni da se vratis. Volecu te tako da se sreci cudis, ako korak odes za mnom ces da ludis.


    Covek ne gospodari sobom a najmanje zapoveda svojim osecanjima. Zavedi mi um i imas moje telo, pronadji mi dusu i imas me zauvek!!!!!!!


    Srce ima svoju moc, srce srcu mora doc, a kad srce srce nadje tad je ziveti najsladje, svako ima srce svoje, znas li da si srce moje?


    Cudni su putevi srece, ono sto zelis nikad te nece, zavolis jednom, vecito patis, malu gresku napravis i izgubljeno ne mozes da vratis.


    Koliko te volim to ti necu reci, odgovor je tezak pa cu ga izbeci! Reci cu ti samo da je blizu neba, reci jel dosta ili jos vise treba!


    Sanjas li ikad da cu kroz vreme proci? Sanjas li ikad moje oci? Sanjas li ikad da cu ti doci? Sanjas li ikad mene i sebe? Sanjas li ikad da ne mogu bez tebe???


    Ti mislis da se svi momci za tobom okrecu da svakom srce mozes da zavedes, ali kad suprotno shvatis tvoj vise nikad biti necu, jer se takvi kao JA jednom srecu!!!


    Ja sam obelezena usnama tvojim... osecam se ko da ne postojim...i dok sstojim pored tebe da te pogledam ja se bojim... R*** V...m TE!!!

  2. #12
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Zbog tebe umrecu ja i ti ces to znati. Kad shvatis da sam te voleo onda ces zaplakati. Kad te svi ostave na grob ces mi doci:"pozeleces da ustanem ali necu moci".


    Mozda ces jednom u mojim ocima videti iskren bol, mozda ces shvatiti da si zivot moj, mozda ces u mojim ocima videti tugu i shvatices da zelim tebe a ne osobu drugu..


    Divno je kad nekoga volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vernosti. Prava ljubav je kad nekoga volis kao ja tebe!!!


    Daleko si od ociju al od srca nisi, jedino sto mi nedostaje znaj ti si... Nisi zvezda ni andjeo, ni bog da te molim, ali si osoba koju ludo i iskreno VOLIM...!


    Oprostaj nije lak pogotovu ako ne razumete zbog cega vam je neko svesno naneo bol. Da bi se oprostilo treba shatiti da su autori isto toliko ranjivi, krhki i nesavrseni kao i mi sami.


    Kako da te zovem mojim zivotom kad je zivot kratak, kako da ti kazem sunce kad dan prolazi, da te zovem cvetom cvet vene, zvacu te DUSO MOJA jer je ona deo mene!!!


    Ako nemas ono sto zelis, ti voli ono sto imas jer zivot je ono sto jeste, a ne ono sto bi trebalo da bude. Pozeli nesto veceras, mozda se cudo dosadjuje!!!


    Dok zeka vozi kamion saljem ti poljubaca milion! Dok zeka u rupi zebe, ja mislim na tebe! Eee zeki se mnogo stuca, za tebe moje srce kuca!


    Prestacu da te volim tek kada slepi slikar naslika zvuk pada latice ruze na stakleni pod dvorca koji nikada nije postojao...


    Ti si meni kao Coca-Cola.... Stetis zdravlju,razdrazujes nerve, negativno utices na san, ali ne mogu bez tebe ni sekund, a kamoli citav dan.


    U zivotu postoje trenuci kada mi mnogo nedostajes, tako jako da te zelim izvaditi iz misli i zagrliti u stvarnosti. Ovo je jedan od tih trenutaka!


    OTVORIS SRCE, SHVATIS DA VOLIS, ALI SE ZA LJUBAV DOVOLJNO NE BORIS... VOLJENI ODLAZE, NESTAJU U TAMI, VOLIMO A IPAK, OSTAJEMO SAMI...


    Cutimo i ti i ja, nemamo vise nista reci, ovom cutnjom nestao je deo sna, ubija nas ponos koji je sve veci! Govorimo svima da sve dobro je, a iznutra umiremo oboje!


    Odavde do vecnosti sve mi mogu uzeti, suzu necu pustiti, jer sam s tobom ljubavi zelela da ostarim, posle tebe nista nece boleti, posle tebe nikog necu voleti...


    Ne zelim da ti se ispune sve zelje i snovi, jer onda nista vise ne bi zeleo i sanjao, ali zelim da ti se ispuni onoliko zelja i snova koliko ti je potrebno da budes SRECAN!


    Sex je jedan od devet razloga zasto bi smo se trebali reinkarnirati. Ostalih osam nisu vazni...


    Ljubav ne poznaje sredinu: Upropasti ili Spasi..


    Velika srca vole, mala traze da budu voljena...


    Nije tesko zaljubiti se, tesko je to reci...


    Ljubav je pobeda maste nad inteligencijom...


    Ljubav je stanje u kojem covek vidi stvari onakvima kakve one nisu...


    Ako nemas onu koju volis, voli onu koju imas...


    Ljubav je kao voznja automobilom: startujes naglo, vozis prebrzo, a kocis kad je vec kasno...


    Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot ali samo prijatelji ce te voleti i ostaviti trag u srcu!


    Duboko veruj u ono sto zelis! Zapamti, izgubljeno je samo ono od cega smo se odrekli! U zivotu pozeli samo jedno: da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!

  3. #13
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Srce je bogatstvo koje se ne kupuje i ne prodaje, vec poklanja!Ja sam svoje poklonio Andjelu koji cita ovu poruku...


    Ako ne odgovoris za 25 sekundi od kojih je proslo 15 i ako mi tvoja poruka ne stigne za 10 od kojih je proslo 8, duzan si mi 100 poljubaca! VREME JE ISTEKLO!


    Ako ikada budes voleo drugu, onako kao sto sam ja tebe volela, pazi da je ne izgubis kao sto sam ja tebe izgubila. Ako je izgubis nemoj plakati kao sto sam je plakala jer te suzama nikad nisam vratila!


    Klizila je niz obraz i na usne stala...Bila je tako nezna i mala... U njoj se skrivala tuga, u njoj su usnule boli... Ta suza je znala da te srce voli!


    Kad se po nebu raspu zvezdice i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne okice i lepo spavaj andjele moj!


    U tihoj noci dok srce strepi seti se mene moj andjele lepi, i ne ljuti se sto ti pisem jer bez tebe tesko disem i jos jednom ja te molim ne ljuti se sto te VOLIM!


    Kad ti reci ponestanu, kada osetis da gubis dah, kada ti se snovi pretvaraju u prah, pomisli na nekog, na osobu koja misli na tebe, koja ti je oslonac u ovo vreme lazi, prevara, besa i mrznje, zagrli jastuk cvrsto, jako i znaj da koliko te volim ja, ne moze te voleti svako!


    Ljubavi moja najlepsa na svetu poklonila bih ti celu planetu ukrala svo cvece mediterana samo za jedan osmeh sa tvojih usana!


    Ti si moja kvadratna jednacina sa 2 nepoznate, ja stalno vrsim rotaciju oko tebe pokusavajuci da izvucem tvoje srce ispred zagrade. Ako tvoj odgovor bude +, nasa ljubav ce se sabrati i mi cemo se mnoziti a ako bude - sve ce se svesti na 0, dozvoli da te rastavim na proste cinioce!


    Ljubav je osecanje blagog ludila, a ja to osecam kada sam sa tobom i zato me nazivas svojom budalicom!


    Hladno ti je? Ugrejacu te! Vruce ti je? Skinucu te! Zelis nesto ? Pruzicu ti sve! Zelis osetiti usne moje? Dodji bice samo tvoje, ljubim te najdraze moje!!!!!!!!


    Ja imam ruke on su TVOJE, ti imas usne one su MOJE, ja imam srce sto za tobom vene, ti imas ljubav cuvaj je za MENE!


    Daljina nas deli a samoca spaja, jako mi je tesko bez tvog zagrljaja. Daljina nas deli a samoca boli...sve je ipak lakse kad se neko voli.



  4. #14
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Ti si moje srce hteo, ti si uzeo sto nisi smeo! Sada svoju svaku rec proklinjes, sad se kajes, sad se kajes!A bio si sunce moje sjajno, najmilija moja tajno!U tebi sam nasla spas, a ti kazes da nema nas!I gde cu sada milo moje,bez najsladje ljubavi tvoje!!!


    ludO woLim te ja, i dOk zwezda na nebu sja, ja samO mislim na tebe andjeli liche mi na bebe, i daju mi snagu ljubawi mOja da nekad bicu samO twOja..!!


    Mirisima tvojim izatkana u tebe toplog moja se oblaci toplina i dok se jedno drugom predajemo, kozu nam masta tetovira samo nama znanim znakovima!


    Zapamti neke greske se prave jednom u zivotu, poslije njih se kajemo, jer kad izgubis poslednju sansu, put za povratak je nemooguce naci.... Nikada se nemoj smejati onom ko zbog ljubavi gubi ponos, wec samo onom ko zbog ponosa gubi ljubaw, jer nije isto kad je COWJEK U PUSTINJI, A PUSTINJA U COWJEKU......


    Ti si moj andjeo, tebi sve dugujem, sve si mi ljubavi, zato sada tugujem, rastanak ovaj me, kod srca razdire, zato moje srce bez tebe umire....


    Nikada me neces imati vise, vreme svaki osecaj brise. Ti i ja u zadnjem plamenu gorimo, novim ljubavima nocas nazdravljamo. Uz pesmu slavim sad ja, a od sutra sve se zaboravlja. Lepo se provedi sa drugovima tvojim, ja cu sa flasom al kapljice ne brojim....


    Tamo daleko... Gde snovi prelaze granicu, odlazim i okrecem stranicu. Mozda tamo sunce sija i nocu, mozda tamo uspijem da ubijem ovu samocu i dok zvuci gitare paraju tishinu ja cheznem da dohvatim visinu o kojoj sanjam danima i nocima... I znam... Sreshcemo se opet, ja cu tada biti rosa na tvom licu i u tvom pogledu lichicu na jutarnju izmaglicu... A znam... Volecu te i tada...


    Nocas se nesto lepo sprema, ti si pored mene i ako te nema, osecam ti usne, tvog dodira moc, ljubavi moja ZeLiM tI lAkU nOc!!!!


    Saljem ti jedana zagrljaj jer te nema kraj mene saljem ti jedan pljubac jer su tvoje usne daleko od mene i saljem ti ovu poruku da vidis da mislim na tebe.....


    Veceras misli na mene ovo nebo ima cudesnu moc mozda se stvorim kraj tebe da te poljubim za laku noc.


    Kada srce razum savlada, kad u dusi haos zavlada, kada ne znam sta cu od sebe, okrenem broj, nazovem tebe... Digni slusalicu, reci molim, ja cu tebi JA TE VOLIM!!!


    Ti si svetlost u tami zivota, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si beskrajna tama za moje sne, ti si moj zivot i MOJE SVE!


    Zelim da jutra docekujemo u dvoje, da nam se usne poljupcem spoje, da delimo i dobro i zlo, jer znam da ti zelis isto to... Da delimo tugu i radost, da zajedno docekamo starost. Zelim te za vremena dobra i zla, da budemo jedno drugom ljubav najveca, da budem tvoj andjeo, a ti moja sreca. Zelim da nas zivot iz snova stvorimo, pa da nam svi zavide koliko se volimo......

  5. #15
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Kad svaku budes imao i od kurvi se umorio, trazices me... ali ostace ti iz proslosti uspomene.. Ja htela sam ti biti sve, sada ima mene ko da voli, neka sada tebe malo boli..Tvoja beba ne place vise, sad je neko voli jace, mnogo vise...neko ko ce suze s lica da joj brise i za nju da dise...


    Dusha i telo za tobom tragaju, traze u tvom oku spokoj vecni, zele se samo tebi predati da ih vodis kroz tamu ovog zivota! Zelim ti pokloniti osmeh proleca, u zavetrini tog osmeha da se krijesh...da zaborav ti zaokupi sve misli lose i tuzne...zelim ti reci da je moj spokoj tu kraj tebe...!!


    kada te pogledam, ti okreces glavu, shvatas da sam bila u pravu....sa njom srecu nasao nisi, a sad i mene izgubio ti si.....


    Stojim na mostu i gledam reku, mislim na tebe a suze mi teku. Lepe su oci tvoje, cudan je njihov sjaj, pusti me da tiho placem jer nocas trebas mi ZNAJ...


    Ova poruka ima zadatak da ti na usta stavi osmijeh sladak... Ako nije uspijela odmah je se rijesi a ako jest-opet se nasmijesi


    Kad vjetar zasvira simfoniju svoju i okrene stranicu novih nota sjeti se djevojke koja je bila slucajni prolaznik tvog zivota.


    Sa tobom je otisao deo mog srca, a drugi deo bez tog nemoze da kuca. Sada trazim tebe i deo srca moga. Ne vidim nikog, pa ni sebe, treba mi deo srca tvoga. Vrati se, dodji i srce mi vrati, pojavi se u zivot me povrati. Sada mi trebas dusu da mi predas, da zauvek budes tu...U MOM SRCU...


    Ako se nekad u životu sretnemo, na gradskom plocniku, u parku, bilo gdje ja te molim skreni pogled, zaboravi dragi sve Samo prodji mirno bez pozdrava kao da se nikad sreli nismo, jer mnogo se toga u životu desi, suprotno od onog što bih smo željeli!

  6. #16
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Ne mogu reci da sam te volela, jer te jos uvek volim... Ne mogu reci da sam te prebolela, jer ne mogu da te prebolim.. Ne mogu reci da nisam zaljubljena, jer u srcu jos uvek ti si... Al mogu reci da si bio moj, a da sada to vise nisi....


    Tiho, sasvim tiho sapni mi zasto si tu.. I nemoj nista precutati jer zelim sve da znam.. I kazi ko sam ti ja, a ko si meni ti... Sve je vec odavno receno ali hajde samo jos jednom... Ostani i ne ljuti se sto opet pitam ovo sve... Znas ti dobro, bojim se ako otvorim oci da samo ne sanjam te...


    Veceras bez suza placem tiho, veceras sam potpuno sama, veceras mi treba on, a njega nema, a oko mene je tama. Suze mi kvase lice jer nisam s njim. Pomozi mi drugarice moja da se pomirim sa tim. I tako cu sama zaspati, snivati o njemu, u snu dozivati mu ime i nalaziti njegov lik u svemu. Pomozi mi da zaboravim crne oci, taj osmeh sto dusu razdire, pomozi mi jer bez njega deo mene umire...


    Sada nema nas, znam kasno je za sve a toliko ti opet zelim reci volim te...samo da se jos jednom osetim srecna kao pre, ali nema te srece nestala je odneo si je...jos uvek se secam tvog pogleda, zagrljaja, osmeh, poljubca...bilo je ludosti, prevara,lazi, srece i bola, al sve je to nestalo sa nama sve je to sada prica stara...a meni je ostala samo tuzna uspomena....


    Proslost voli da falsifikuje svoje putne isprave i da se naziva buducnoscu. Ti tamo a ja ovamo to su dva antipoda koji jedan drugom pominju majku. Prvi i zadnji put ti poklanjam cvece a meni neka dodele zvona i onu koju sam mislio da volim. Udri u zvona da ja ne poginem a tebi koja me se secas srecu na putu vecnog povratka..ja proslost


    Za tezak zivot smrt je spas, za samocu neciji glas, za srecu uvek treba dvoje, mnogo mi nedostajes najmilije moje!!!


    Nije vazno ako me ne volis,ja umem da volim za oboje!


    Maska na licu me skriva, ja vise nisam ziva. Suze su isprale boje, razvodnile snove moje, nocas me grli tisina, a sve sto trebam je tvoja blizina. Vec dugo ove rijeci spremam zelim ti reci, hrabrosti nemam, a i na kraju tesko je s tobom, pogledati te u oci, reci ti zbogom, a jos je teze opet se skriti kad znam da moglo je i drugacije biti....


    Zavoleo sam te u jednom gradu, u jednoj ulici ispred malog ulaza gde si ti stanovala! Zavoleo sam tvoj osmeh, tvoj dodir tvoje zelene oke, i taman kad je bilo najlepse ti si se nasmejala i srusila sve, ostavila iza sebe bol, tugu, i jednu malu uspomenu i oziljak na srcu! Nisi se ni osvrnula kad si odlazila samo si rekla zaboravices me kao i sto sam ja zaboravila tebe!


    Strah me je da sveca ne sagori do kraja i ugasi se i poslednja zelja plamena tog, sto ga sakrismo negde dalje od pogleda zudnih. Plasim se...ali ta strast zarice u nama kao poslednja iskra, kao camac na otvorenom moru, kao TI I JA...


    Zelim da znas da sam ovo prava ja i da to sto osecam prema tebi se desilo nekako. Sve se menja, pocinjem da otkrivam sebe, mogu da volim i sada volim tebe. Dosta je bilo igranja mojim laznim zivotom, meni je potrebna cista dusa kao ti da mi zaleci rane neznoscu i lepotom...



  7. #17
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Neko ce me osuditi, neko razumeti, ali ja ne trazim oprostaj. Ja cu svoju gresku platiti jednoga dana, ali cu biti srecna ako nekoga sprecim da ponovi iste greske-jer svi smo mi u zivotu i gresnici, i zrtva, razlika je samo u bolu i gubitku...


    Ako procitas ovu poruku dugujes mi zagrljaj, ako je izbrises poljubac, ako memorises izlazak, ako ne odgovoris seks, ako odgovoris onda mi dugujes sve! Izbor je tvoj!


    Osecam tvoje ruke na sebi prstima vestim magiju stvaras, znam da ti verovati ja smela ne bih kockam se s tobom a znam da varas. Pod tvojom rukom i vreme staje, talas toplote krece duz tela. Mada, ce ovo kratko da traje, da trazim vise znam ne bih smela. Magicnom kretnjom budis mi cula. Osecam kako vladas mi telom. Ono ti daje s njim da se igras, bas kao vajar sa svojim delom......


    I ovog dana sunce mi se smeje, njegovo prisustvo mi stvarno smeta. Tvoja dusa me mnogo bolje greje, uz nju i moja sreca cveta. Lik ti se ne brise iz ociju mojih, tvoj smeh cu nositi uvek sa sobom. Ja vise ne mogu bez usana tvojih, sekund je vecnost kad nisam sa tobom...


    Svako voli, mozda bas tebe, ali te ne moze spasiti od same sebe. Jer svi koji se tebi dive morace u zabludi da zive, oni ne znaju da kao poslednja sveca samo za mene goris, ne znaju koliko te volim, koliko me volis!


    PRIZNACU TI NESTO, NECU TE LAGATI. NECU TE VOLETI VECNO, JER I ZIVOT NIJE VECAN. VOLECU TE SAMO JEDAN MALI DEO VECNOSTI KOLIKO TRAJE MOJ ZIVOT!!!!


    Cao medeno! Mogu li dobiti rezervni kljuc od tvog srca? Da vidim za koga ono kuca, da mu pocupam ove arterije i vene ako ne kuca bar sekund za mene.


    Znam da se neke stvari nece nikada promeniti, znam da ne mozes da promenis toplotu sunca, brzinu vetra, srusis piramide, isusis sva mora, sravnas sve planine... nista od toga ti ni ne trazim, vec samo da se promenis!! znaj da te ni jedna nece traziti ako je pustis da ode..kao sto si mene!!!


    Nocu spavaju oni koji su voljeni a budni su oni koji vole zato ti spavaj jer ti imas nekog ko te voli.


    TESKO JE VOLJETI, A LJUBAV KRITI, U SRCU PLAKATI A NASMEJAN BITI, TESKO JE UMRIJETI KAD NISTA NE BOLI AL NAJTEZE JE ZABORAVITI ONOG KOGA TI SRCE VOLI.


    Koliko cvetu treba suncev sjaj, toliko meni treba tvoj zagrljaj, koliko pustinji trebaju kise, ti meni trebas jos vise, kao sto sunce obgrli planetu, tako i ja tebe volem najvise na celom svetu.

  8. #18
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Pogledaj ko te nocas silno pozeleo, u cijoj se dusi sneg zabeleo, ko ti usne ljubi u snu...ma ne moram da te ljubim, ali samo da si uvek tu..


    Sutra kada povedes za ruku sina i suza iz oka sama ti krene u mom srcu bice vecna praznina, molim te tada seti se mene... Pored mene proci ces vodeci njega, za svu moju tugu tad bices slep, molim te tada seti se svega, s njom imas sina na tebe je lep... Kad mene sretnes a suza ti krene, dok vodis sina i pricas mu bajke hoces li mu tada reci da si me voleo vise od njegove majke????


    Ima jedan mali meda koji voli tebe da gleda. I svaki put kad se budi ceka trenutak da te ljubi. Zbog tebe bi zanemario ceo svet, jer najvise voli tebe pa med!


    Voli me-Volecu te Ljubi me-Ljubicu te Sanjaj me-Sanjacu te A varaj me-Ubicu te!


    Osmeh je jedina kriva linija koja u zivotu moze da ispravi mnogo stvari. Zato se uvek smej i oprosti zivotu i svetu sto nisu savrseni poput tebe!


    Suza mi krece i niz obraz mi pada, jos uvek mislim da postoji nada. Uzalud te pitam dal mi imas nesto reci, jer znam da ces reci NE i jos suza ce poteci. Tek sam te sad najjace zavolela i nisi svestan kako je rec RASKID bolela. Ako si me stvarno toliko voleo koliko si pricao, kad se sve to prekinulo i nestalo? Takva ljubav ne gasi se tako lako, ali ako ti zelis, bice tako...


    Jednom kad bude kasno, kad shvatis da su bile iskrene reci moje, videces da si izgubio nesto sto je trebalo biti tvoje...


    Ne zovi me kad ti ona ode, ne zovi me jer te necu cuti. Dok sam ja tebe zvala slusao si nju, zato ne zovi me....za tebe vise nisam tu.


    Greh je mrzeti onog koga si voleo, a nije greh voleti onog koga si mrzeo. Volite se!!!


    Kad 1000 godina prodje i slova izgube boje, videces samo potpis a neces znati ko je, da me se setis ja te ne zaduzujem, ti me zaboravi ako to zasluzujem.

  9. #19
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Tog letnjeg dana ni slutila nisam da ce moje ochi izgubiti sjaj...zaljubila sam se ponowo, a ti si rekao samo KRAJ...


    Ostavi ga, on je moj! Nikad nece biti tvoj! Moj je bio, i ostace, tebi nikad doci nece! Moje usne zeli on, sad je srusen tvoj tron! Pobeda ce moja biti, KRVI CU SE TEBI KUCKO NAPITI! Nikad ti ga necu dati, a ti cuti, i pati!!!!


    Ako vidite devojku sto srlja bilo kud, vi pustite je, jer volela je UZALUD, nesto sto imena nema i sto ljubav ne treba, ona samo bila je NISKA POTREBA!


    Zapamti ovo za ubuduce..."Za sve sto ti je tesko, mucno, ne odustaj-trudi se, jer coveku kada je gorko na pocetku-vrati mu se slatko...dobro! A, ako je sve na pocetku dobro-uvek mu gorko i mucno bude na kraju!


    Jednog dana kad sam tebe srela tvoje oci sam zavoljela. Svoje mlado srce ranila sam tada teska rana me boli i pece sjecanje na dugo i posljednje vece. Ako si sa drugom ja ti zelim srecu jako mi je tesko al plakati necu...ti si bio i ostao zadnji covjek srca mog u njemu poslije tebe nema mjesta za drugog....


    Od tvog dodira sunce se skriva, od tvog osmeha vatra se gasi, od tvog pogleda rana se pretvara u najlepsi san i sta jos da ti pricam kad mi nedostajes svaki dan...


    Ako me zapitas koliko te volim, ja cu ti reci kao golub svoju suzu...ti ces me pitati zasto tako malo ne znajuci da golub kada zaplace...on umire...


    zdjavo! ovde majeski mis. nita, samo da vidim ta jadis. ako ne misjis na mene, izgjickacu ti najbolu duksericu kada budes pavao pa ti vidi!


    Nekad sam nekog volela ja, mnogo je bolela ljubav ta, trazivsi nacin da prebolim nesrecno poce drugog da volim!


    VOLECU TE NA JEDNOM MESTU GDE VREME ODLUCI DA STANE, TAD NECU IMATI SUTRA JER NECU IMATI NI DANE, TAKO CU TE VOLETI VECNO I NIKAD MANJE....



  10. #20
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Ja nisam ona, odakle ti pravo da sa njom me uporedjujes. Ja nisam ona, u svemu sam bolja, sjeti se toga kad izgubis me!!!


    NEKA PROKLETA BUDE SVAKA NOVA LJUBAV TVOJA I NEK TE VECNO PRATI TA NEVINA KRV MOJA....KAO STO MENE PECE, NEKA TEBE SMRVI JER NA SEBI NOSIS TRAG NEVINE MOJE KRVI........


    Ja bi lagano, ti na brzinu ja u krevetu, ti na stolu, ja stojeci ti sedeci, ja pred zoru a ti nocu pa ti nikad edine neces kafu kad ja hocu.....


    I ovde daleko od tebe nisam sama i ne patim..ti si stalno u mom srcu, brojim dane da ti se vratim..Zeljno cekam na taj dan da osetim dodir i toplinu..da te zagrlim cvrsto i zaboravim na daljinu!


    Najvaznije je da pravu ljubav izgovoris CUTANJEM, osetis OSMEHOM, pokazes POGLEDOM, dotaknes SRCEM...jedino tako ces znati da ljubav nije samo VOLIM TE!


    UMRI DRAGI I JA CU UMRETI,PA CEMO SE POD ZEMLJU UZETI,JER OVDE GORE NA OVOM KRAJU DUSMANI NAM NE DAJU*****


    U mislima te cekam-Ti odlazis,Ocima ti vidim-Ti prolazis,Recima ti zovem-Ti necujes,Srce te moje voli_Ti mi neverujes!!!!


    DAJ MI PET MINUTA I SKRENUCES SA PUTA, KAD OSETIS LJUBAV PRAVU IZGUBICES ZAMNOM GLAVU. I SVE ONO STO TE MAMI DOBICES KAD BUDEMO SAMI...


    OVO MALO DUSE STO U MENI DISE, SVE CU TEBI DATI, DA NEMAM NISTA VISE. LOMIO ME ZIVOT, VARALI ME LJUDI SAD MI LJUBAV TREBA, TI MI LJUBAV BUDI!


    IMAM TRI ZELjE: PRVA-DA SADA BUDEM STOBOM, DRUGA-DA TE POLJUBIM. AKO MI SE ISPUNE OVE DVE NECU STICI DO TRECE, JER UMRETI OD SRECE!!!


    Oprosti sto sam plakala kad sam te videla sa njom i sto sam na tren pozelela da sam u zagrljaju tvom.Veruj mi da si mi sada drug, i tako ce uvek biti.Mozda sam te iskreno volela,ali to cu od tebe kriti.Iako nismo zajedno veruj nije mi krivo.Najbitnije je da si jos tu I DA SE MEDjU NAMA NIJE SVE ZAVRSILO............

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjaZadnja

Slične Teme

  1. Tajci-Najljepse.Ljubavne.Pjesme
    By sokac91 in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 09.01.2016, 10:50
  2. Vanna - Najljepse Ljubavne Pjesme
    By sokac91 in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 08.01.2016, 14:33
  3. Severina - Najljepse ljubavne pjesme
    By sokac91 in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 30.12.2015, 15:16
  4. Najlepse Ljubavne Pesme
    By Dj.Vesna in forum Delta Kafic
    Odgovori: 94
    Zadnji Post: 25.12.2014, 20:28

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: