16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 10 od 21

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253

    Wink Ljubavne SMS Poruke

    Ulicom lutam ne bih li te srela, da ti pruzim ruke jer sam te volela, ljubav vise necu jer ljubav je tuga, volecu te vecno ali samo kao DRUGA!!!!!!


    Ne znam da li cujes jecaj moga srca, ne znam da li osecas da za tebe kuca, da li cujes dusu sto za tebe dise i na tebe misli dok ti ovo pise...


    Na tebe cu prestati da mislim kada tisina progovori, kad se spavalica obraduje zori, kada cvece izraste iz stakla i kad se smeh zacuje iz pakla...


    Ja ne trazim nikog da me voli, ja samo trazim da me neko shvati. A kad me taj neko shvati on ce me sigurno zavoleti. Da li si me shvatio?


    Vece je tamno, hladan je zrak, poljubac ti saljem topao i jak, zagrljaje vrele da te nocu greju, poljubac za usne sto se slatko smejuu...


    Tumarajuci kroz lavirinte samoce, skupljajuci ostatke ponosa, ljubavi i inata, uzalud pokusavam spojiti delove sebe, jer kud god da krenem ja mislim na tebe.


    Tek onda kada nekog prihvatimo onakvog kakav je zapravo i kada zavolimo i sve njihove mane i ne ocekujemo vise od onoga sto pruzimo, a pri tom pruzimo samoo onoliko koliko mislim da mozemo, tek tada ce mo moci da kazemo da smo naucili da volimo!


    Jutrom nemiri proslosti vredjaju moju dusu, surovo bez stida. Dolazis iz daleka, umorno polazes glavu na moje grudi. Gledas me nezno ocima boginje, grlis moja ramena, MI SMO JEDNO.


    U ovom trenutku gorim,jer te ludo volim,mastam o nasoj sreci i kada cu sa tobom u krevet leci,da delimo dane,noci i jutra...ha,ha,ha...MALO SUTRA!


    Mislim na tebe kad te svi zaborave, vracam se tebi kad te svi ostave, cekam te kad ti svi odlaze, jer u mom srcu ti ostajes, a drugi samo prolaze..


    Volim te...da ne znam ni gde, ni kako, ni otkud...Volim te...svim srcem, bez stida ,bez ponosa...Volim te...jer drugo ne umem...


    U mojoj psiholoskoj konstituciji manifestuje se apsolutna dominacija pozitivne energije za individualnost tvoje licnosti. Krace receno-OBOZAVAM TE!


    Ljubav se nikada ne moze naci tamo gde je nema, niti sakriti tamo gde je ima, dobro je kad te svi vole pomalo, niko previse, a neko sasvim dovoljno...



  2. #2
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Cuo sam od komsinice moje tetke, koja stalno bleji sa sestrom od tvoje naj drugarice iz osnovne da je rekla drugaru da ti se svidjam. Pa, jel to tacno il da menjam foru?


    Ne trazim ti zivot ceo, trazim samo jedan deo, jedan minut tvog zivota, jedan pogled tvoga oka, za jedan otkucaj srca te molim, ma svati vec jednom da TE VOLIM!!!


    Ispuni godine zivotom a ne zivot godinama. Ostvari ono sto zelis, stekni ono sto nemas i sacuvaj ono sto volis!! Srecan ti rodjendan...


    Pusti da te dodirnem, neka ti zadrhti glas kada te upitam da li si me mogla voleti? Nocas cu se pretvoriti u tvoju suzu i pascu ti na grudi gde cu zauvek ostati!!!


    Dodji mi u snove u moj se krevet uvuci, ljubi me nezno sve sa mene svuci, dolazi dok mi radi masta bice nam ludo radicemo svasta.


    Boze podari mi mudrosti da odvojim dobro od zla. Hrabrosti da se oduprem zabludi i strpljenja da istrajem u vremenu iskusenja.


    Ljubav je kao igra s kartama. Uvek pobedi onaj ko je bolje varao.


    Ljubav je kao partija saha. Uvek se nadje neki konj da te matira.


    Volim te da me to gotovo boli, volim te zato i ti mene voli. Zelim da ti usnama milujem lice, zelim da znas kako te voli srce tvoje devojcice!!!


    Mjesec sija ko tepsija, mene pici depresija, primi ovaj buket ruza, ebo mater ako te ne volim!


    Ako umre ljubav, umiru i snovi, ni camac bez vode ne moze da plovi. Kao nebo bez sunca,kao mesec bez noci-i ja bez tebe znam da necu moci!!!!


    Kao sto Bog miluje vetrom more, a more talasima ljubi obalu, tako i misao o tebi miluje moju dusu, a moja dusa talasima uzdaha ljubi obalu tvoga bica...



  3. #3
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Voli onda kad zbog toga patis i neces se kajati jer jednom ces da shvatis, da covek ne umire kad prestane da dise, vec onda kad ne moze da zavoli vise.


    Srce moje ja te cimam kad pozelim da te imam, i ti mene uvek cimas kad pozelis da me imas. Poruka je jasna svima, KO SE VOLI TAJ SE CIMA!!!


    Kad ti proteknu sati ove noci i kad ujutru otvoris oci, neka te doceka poruka ova:"Dobro jutro, bebo moja!"


    Lutam ulicom koju vec grli tama, gledam ocima tuznim - ponovo sam sama. Tvoje ime sapucem dok lutam u ovoj noci, a neko kao da govori:"Ne cekaj, daleko je, nece doci!"


    Zivot je lep kad se ziveti zna, zato uzmi sta ti da... jer sreca je kratka, a zivis zbog nje, ne trazi suvise i dobices sve!


    Bilo gde da si svetlo ne gasi, ne zatvaraj vrata, vec slusaj otkucaj srca...i kada se kazaljke spoje sa tobom su misli moje!


    Oprosti sto sam te volela a sto to nisi znao, oprosti sto sam trazila ljubav koju mi nisi dao. Kad divno vreme prodje i kad starica budem bila, seticu se VOLELA sam al voljena nisam bila...


    Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me nezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!


    V=ece je proslo, O=pet ce doci, L=ep je zivot, I=to ce proci, M=islim da te volim, T=o nije sve, E=vo jos jednom VOLIM TE!!


    Tri palidrvceta jedno po jedno Pale se u noci Prvo da bi se videlo tvoje lice Drugo da bi se videle tvoje oci Poslednje da bi se videla tvoja usta A mrak okolo da me podseti na sve to I da te stegnem u svoje ruke!


    Ja nism prosjak za ljubav da molim,ja imam srce i znam da volim.

  4. #4
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Osecam te pored sebe, osecam tvoj dah, prste kako lagano klize niz vrat, usne traze tvoje, da se spoje, ljubis me i na moj stomak spustas dlan, Ne, ne zelim da se zavrsi noc, jer kada osvane dan, zelecu da si i dalje pored mene a shvaticu da je to bio samo jedan mnogo lep san!!!


    Ne nudi mi lazne usne sto nocas drugoj dajes, Necu vise iste price da me Volis. da se KaJeS...


    Neka ti nijedna noc u zivotu ne vene, ti se sacuvaj samo za mene. A ako te neko za ljubav moli reci mu:"Ja nisam sama mene vec neko najvise na svetu VOLI!!!"


    Danas te zelim zagrliti jako, dozivotno ti podariti deo srca svog, neka te svako voli i zeli, ali samo za mene neka te cuva Bog! Hvala ti za ljubav, za srecu, za pametne razgovore, za smeh i slatke suze! Hvala ovom danu sto postojis! Srecan rodjendan srce moje!

    Secaj se...U secanjima ima misli.Misli... U mislima ima ljubavi. Voli...U ljubavi ima zivota. Zivi... Jer u zivotu imas nekoga kome cesto u mislima lutas!


    LJubav je kao delfin obasjan mesechinom. Pliva u vechnoj toplini tvojih ochiju, zato ih nikada nemoj zatvoriti jer kazu da delfini umiru u tami.

    Neko cudo voli te ludo, cima te stalno misli da je vazno, salje ti poruke lude gde god da bude, ako znas koje je ovo cudo, mozda ga nekad zavolis ludo!


    Ova poruka je poslata u svemir pre 1000 godina u nadi da ce pronaci najsladje stvorenje na planeti.Ovog trenutka misija je uspesno zavrsena!!


    Volela bih da sam droga, da me volis kao Boga, da me ubrizgas u vene i da umres zbog mene!!!


    Pratim te, sve u korak svaku stopu poljubim, sveku suzu svaki uzdah osetim, tu sam da ti nadu vratim, ako padnes da te uhvatim...Pratim te i kad ne gledam po koraku te znam,svaki drhtaj tvoga tela osecam, tu sam da ti nadu vratim ako padnes da te uhvatim....


    Lepota je prolazna, zivot kratko traje, sve sto imam moje srce ti daje! Uzmi moju ljubav jer znam samo jedno-sve na ovom svetu nije kao TI VREDNO!!!


    U jednom gradu daleko od mene postoje slatke okice snene, mali andjeo sto mozda slatke snove sniva, ja ga zvukom poruke ove budim polako jer ga volim jako!


    Hajde da podelimo svet 'nebo tebi, zvezde meni, sunce tebi, svetlost meni, more tebi, talas meni...Ma ne! Najbolje ovako:sve tebi, a ti meni!


  5. #5
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Jedna je rana teska, jedno me srce boli, a mladost necujno vene... Umirem jer te volim. Secam se nasih dana, cuvacu nase sne, zelecu tebe sreco i ako nemam te...


    Ne dozvoli da juce bude ti sutra, da tudje pakosti ruse ti jutra, podigni glavu i veruj u sebe...A JA SAM BILA I BICU UZ TEBE!!!


    Samo zaborav cini kraj, nikada vreme, niti kilometri...jer pokusati nekoga na silu zaboraviti, znaci jos vise ga voleti!!!


    Tvoja ljubav kao potok sto iz raja tece. Zbog tebe je moj zivot prepun srece. Saljem ti poljubac sladji od meda, jer ti si sve sto mi u zivotu treba...


    Kada spojis plemenito srce sa dobrom dusom, dobrotu sa lepotom, krasne misli sa lepim recima, topli pogled pun razumevanja-dobija se osoba poput tebe.....


    Ko si zapravo ti? Sudbina ili lep hir, san koji se odsanja ili scena sto proganja? Ko si zapravo ti? Prividenje ili mit, nesto sto boli, ili neko ko zna da voli!!!


    Dan bez tebe godina, Zivot bez tebe robija, Srce bez tebe nemoze da dise jer te volim najvise, a sto te volim pitam boga a on kaze imas i koga.....


    Najvecoj zelji svih mojih nadanja, imenu koje najlepse zvuci, usnama koje se najlepse smeju, zelim samo da kazem... "NEDOSTAJES MI"


    Usred nedavnog zemljotresa u Kini doslo je do pada kineskog zida. Za izgradnju novog, potrebna nam je jos jedna cigla, molimo posaljite nam vas mobilni telefon. Unapred zahvalna Kineska Ambasada :)


    Sedim i drhtim u srcu hladnoca, nije to zima to je samoca. Nocima te sanjam, u mislima molim, ne znas i ne slutis koliko te volim!!


    Dopusti da te naucim da zivis jer zivot nije samo "morati i hteti" i nije vazno ono sto mislis da jeste! Zapamti: nema moc onaj ko vlada vec onaj ko *VOLI*!!!!!


    Jos jedna noc lagano prolazi, tvoj lik mi u snove stalno dolazi. Gledam te izgledas lepse nego na javi, daj probudi me i stvarno se pojavi !


    Nemoj da patis, suze da lijes, ako me volis zasto da krijes, ne muci srce, ne muci sebe jer mozda i ja volim tebe.


    Koliko u danu ima minuta, toliko te zelim poljubiti puta.


    Pusti me da zavirim u tvoje srce i da zaspim na usnama tvojim pusti me da jos jednom poljubim ti usne i tiho sapnem da te VOLIM!!!


    Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao nece izgubiti i u kome se pamti samo najlepse. Zato gde god da si zatvori oci otvori srce i znaj da te volim.


    Volim te srce voli me i ti. Ti si mi sunce koje sja, ja sam ti....sta? PISI hitno odgovor cekam ja!


    Mislim da stvarno nije u redu da onaj ko te ima upeca zlatnu ribicu, jer imajuci tebe nema sta da trazi...


    Ti na jednom ja na drugom kraju kao andeli u nebeskom raju. Andeli se sastaju sa bogom, a nadam se da cu se i ja sastati sa tobom....


    Saljem ti tajne poruke na krilima vetrova, ali ne znam da li prolaze pored rajskih vrtova, da bi nasle put do tebe ANDJELE MOJ ! !


    Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom telefonu i necu izaci iz njega dok ti ne izadjes samnom....



  6. #6
    Milancmiki®'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2008
    Age
    41
    Postovi
    20
    Thanked: 253
    Veruj da te volim i kada te nevidim, veruj da te zelim i kada te nezovem, veruj da te ljubim i kada te nedodirujem veruj da mi trebas i kada nisi tu!


    Neznam da li te volim zato sto te nemam, ili te nemam zato sto te volim? Jer svi ljudi oko mene vole ono sto imaju a ja ono sto nemam...TEBE!!!


    Potrazi me u gradu u kome si me ostavio u mislima u kojima si me zaboravio, u poljubcima koje mi nisi davao seti se svega...mozda bi me ipak voleo!?!


    Dok zeka vozi avion, ja bih te do milion..puta poljubila, dok zeka u rupi zebe, meni se...misli na tebe, eeee zeki se mnogo stuca, a meni...srce za tobom kuca!


    Zivot je lep kada se ziveti zna, zato uzmi sve sto ti da. Sreca je kratka a zivis zbog nje, netrazi suvise i dobit ces sve!


    Mozda cemo se jednog dana sresti u nekom daljem vremenu, neke lepe jeseni kada ce oci pokazati sjaj koji sada prekrivaju, a usne smeti reci ono sto sada cute.


    Ja sam mali tigar, a sta si ti? Ja cu da te gricnem, a sta ces onda ti? Ja setam po sumi, a sta radis ti? Ja mislim na tebe, a na kog mislis ti?


    Izmislicu svet drugaciji od svih, pretvoricu tebe u najlepsi stih, nedam ti da odes iz zivota mog, jer ti si moja sudbina, andjeo i Bog...


    Plasim se da ti kazem da si mi stalno u glavi, da mi tvoj pogled u mislima haos pravi, da si jos odavno moja ljubav i zelja... Plasim se jer ne zelim da izgubim nesto tako vredno - TEBE za prijatelja!


    Pogledaj mi oci-nekad si to zeleo, dodirni mi ruke-nekad si ih grejao, pricaj mi o nama-o tebi i meni nekad si to cinio, poljubi me-nekad bez toga nisi mogao, voli me-nekad si POKUSAO...


    Ove noci zima zari, poljubac ti shaljem mali. Da poljubi usne tvoje da ti kaze da su moje, da poljubi vratic tvoj da ti kaze da sam tvoj, pa da onda kaze svima da si moje sunce koje sija.


    Kada bi ti znao tu unutrasnju silu ljubavi...znao bi da je gasiti plamen njen isto sto i vatru snegom paliti!


    Nista nemoze vratiti sjaj u travi, lepotu u cvetu, tugovati necemo...vec snagu traziti u onome sto ostaje...


    Voleo bi da sam suza da se rodim u tvom oku, spustim niz tvoj obraz i umrem na tvojim usnama..


    Kad me pogledas, u meni se istog trenutka i more uzburka..I sto vise pokusavam da se opirem tvome pogledu, talasi se sve vise dizu u meni, a ja bespomocno tonem i tonem kroz njih.. Jer ti si kao ljubavni heroin. Sa ceznjom zelim da te osetim i naredni put.


    Neka ti ova poruka bude pouka: zivi, vristi, razbijaj i plesi jer covek je rodjen da gubi i gresi. Prokockaj dane, prodivljaj noci, jer jednom ipak to neces moci!

  7. #7
    Banovan Član Igor0555's Avatar
    Registrovan
    Mar 2020
    Postovi
    1
    Country: Greece
    Thanked: 1
    1. Čudno je kako je život prazan... Kada jedna osoba nije tu... Ili kada živiš među toliko ljudi... A misliš samo na nju...

    2. U duši plamen u srcu žar, voleti tebe od boga je dar, nema na svetu veće miline - od ljubavi prave, njene siline. Ona me vodi, smisao daje, bogu se molim večno nek traje.

    3. Želim bezbroj poljubaca posuti po tvome telu. Želim tvoje dodire po svojoj koži. Želim zaspati uz tebe i probuditi se šapćući ti nežno VOLIM TE.

    4. Otvori mi vrata tvoga srca, pusti me unutra i nedaj mi nikad da izađem.

    5. Ja nisam pesnik slomljenog srca, mirisnih polja i cvetnoga maja, ja sam pesnik što voli da prca, meni inspiracija dolazi iz jaja.

Slične Teme

  1. Tajci-Najljepse.Ljubavne.Pjesme
    By sokac91 in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 09.01.2016, 11:50
  2. Vanna - Najljepse Ljubavne Pjesme
    By sokac91 in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 08.01.2016, 15:33
  3. Severina - Najljepse ljubavne pjesme
    By sokac91 in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 30.12.2015, 16:16
  4. Najlepse Ljubavne Pesme
    By Dj.Vesna in forum Delta Kafic
    Odgovori: 94
    Zadnji Post: 25.12.2014, 21:28

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: