16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Obavestenje

  1. #1
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,219
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4607

    Exclamation Obavestenje

    OBAVESTAVAM CLANOVE FORUMA DA SMO DOSLI U SITUACIJU DA NAM KOMPLETAN SADRAJ FORUMA KRADU LOPOVI I SAV NAS SADRZAJ SVAKODNEVNO KOPIRAJU ODNOSNO PREUZIMAJU I PRENOSE NA DRUGE OSOBE.

    Koliko mora neko da bude bolestan ili lud da krade kompletan rad i trud i vlasnistvo ovog Foruma posto Forum i radio placa nas nekoliko i odrzava a ludaci udju i prenesu sve na sebe.
    Prilazem linkove da se uverite sami. Ukrali su licencu, Skript i sve zajedno sa clanovima i sadrzajem a mi znamo ko je to mogao da uradi i kome je dostupna licenca.

    https://radio-delta.net/forumdisplay...Zabavna-Muzika

    https://radio-delta.net/forum.php

    https://radio-delta.net/showthread.p...4061#post54061 - totalna laz izmisljotina

    Zadrzali su i ime samo uneli u naslovu da vas ove godine caste promenama. Ovo je doista bezobrazluk bez presedana!

    Dj. Vesna
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  2. #2
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,219
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4607
    Tim ovog Foruma i Foruma Delta 1 obavestava sve nase clanove da mi ne primamo donacije, ne prodajemo sadrzaj foruma i nemamo nikakve veze sa kopijom naseg Foruma odnosno onim lopovima iz susjedne drzave koji su nam preuzeli sve, koji vam pisu da u dogovoru sa nama rade na modernizaciji Foruma.

    Ovaj Forum je falsifikat koji su postavili kradljivci na internetu, https://radio-delta.net/showthread.php?17553-Zahvalnica,

    https://radio-delta.net/showthread.p...zna-Obavestsve je laz sto pisu i rade.

    Molimo nase clanove da shvate da TIM Deltinih Foruma i Radia Delta i prijatelji nema nista sa njihovom kradjom. Ako pogledate tamo datume postavljanja videcete da sve zapocinje 25 Avgusta kad su nam uz pomoc nasih starih saradnika pokrali skript i Forum. Od tada vrse prenos nasih sadrzaja.

    Izvinjavamo se za ove tudje lopovluke nasim uploaderima cije delo oni sad naplacaju svojim clanovima.
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  3. #3
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,219
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4607


    Zaklela se zemlja raju da se sve tajne znaju!

    Eto na displeju kopy foruma iliti falsifikata napisase da su nam forumi nesigurni da je moguca zloupotreba podataka clanova. Nasi clanovi mogu da spavaju mirno.
    Jedino oni koji su provalili sistem kopirali materijal i clanove zloupotrebom nasih clanova odnosno kradjom njihovih podataka, znaju kakav nam je sistem i da se vrsi zloupotreba. Meni na pamet nebi palo da ukradem podatke nekom iz ekipe i koristim njegov nik da ulazim na druge forume gde je takodje u ekipi, te im kradem sadrzaj foruma.
    Kako kaze stara narodna, svaki stap ima dva kraja. Hvala im sto su priznali kako su nas kopirali i sto sad znam i ko je to cinio posto nam je skrenuo paznju da pazimo sta nam clanovi ekipe rade.
    Neda Bog lopovima da se sakriju. Na srecu nasu pada sneg pa se svi tragovi pokazu i vide.
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  4. #4
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,219
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4607
    Pozdrav za sve clanove i goste Deltinih Foruma Deta.com i Delta.org kao slusaocima naseg radia Radio 31 plus!

    Sve sto je aktivno na Forumu dostupno je i besplatno za nase clanove, mi ne zivimo od Foruma i radia ovo je iz ciste ljubavi do muzike i dobrih ljudi.
    Svaki nas clan koji se obrati za obnovu linka ili da trazi nesto sto nema, u najkracem roku to dobije ako igde postoji a cesto puta vas na emajl adresu
    (ukoliko je validna), obavestim da je trazeno obnovljeno.
    Mozete to i sami napisati mada nema potrebe za tim, nemamo razlog nikome da se pravdamo niti dokazujemo, ovaj forum je aktivan od 2008 godine.
    Ako ne budemo sposobni placati svoj hobi, pogasicemo sve i uzivati u drugim lepim stvarima.
    -
    Neverovatno zvuci cinjenica da se mladi klinci koji nemaju ni 40 godina, trude da kopiraju mene jednu ostvarenu zenu koja je odavno ostvarila svoje snove ima zdravu vrednu i uspesnu decu, unucad u srednjoj skoli, dobru penziju i ogromno ljubavi i strpljenja. Zalosno je sto su bez ideja i volje da sami nesto ostvare.
    -Imponuje mi kad vidim da ljudi kupe moje ideje, kopiraju moja dela, kad se trude da me u potpunosti oponasaju iako su svesni da je svako od nas original i da su sve imitacije samo losa kopija.
    Lako je iskopirati moj tekst ali je vrlo tesko uci u podsvest ljudi ili pratiti proslost, sadasnjost i buducnost, kroz vreme vizije se ne mogu kopirati niti ljudska dusa.

    Ja sam vrlo bogata zena jer moja desnica je uvek ispruzena u davanju, i uvek imam vise nego sto mi treba. Sto vise dajem vise dobijam a upravo vi moji saradnici, moji dragi admini, supermoderatori, moderatori i aktivni clanovi na Delta jedan i Delta dva forumima, cinite moje bogastvo nemerivim i od srca vam hvala.

    Svima Vama zelim svako dobro od Boga i srecne predstojece praznike!


    Vasa Dj.Vesna

    P.S. Molim clanove Foruma ukoliko traze nesto a da su linkovi neaktivni da se obrate clanu-adminu koji je odredjenu temu uploadovao da bi obnovili link.

    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

Slične Teme

  1. Paznja vazno obavestenje
    By Dj.Vesna in forum Filmovi i Serije
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 08.10.2018, 17:40
  2. Odg: Obavestenje clanovima foruma!
    By Dj.Vesna in forum Obavestenja
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 01.09.2013, 09:37

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: