16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 2 od 2
  1. #1
    Snoopy89's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Age
    37
    Postovi
    35
    Thanked: 5

    Plavusa pise dnevnik

    Plavuša piše dnevnik

    Ponedeljak:

    Evo zavrsio se medeni mesec i smestili smo se u nas novi dom. Veoma je zabavno kuvati za Toma. Danas sam napravila predivan kolac po ovom receptu:
    "Umutite 12 jaja odvojeno." No kako nisam imala dovoljno posuda, morala sam pozajmiti par od suseda da bi umutila sva ta jaja. Kolac je ispao super.

    Utorak:

    Hteli smo vocnu salatu za veceru. U receptu je pisalo: "Posluzite bez icega." To sam i uradila. Skinula sam odecu sa sebe. Ali, Tom je doveo nekog prijatelja na veceru. Nikad nisam videla tako zacudjena lica kada sam posluzila salatu.

    Sreda:

    Odlucila sam da danas posluzim rizu po receptu koji glasi ovako: "Potrebno je dobro pranje pre stavljanja rize u kipucu vodu." Tako sam ugrejala vodu, okupala se, pa tek onda stavila rizu da se kuva. Nije mi jasno bilo zasto sve to, jer riza nije imala nista bolji ukus.

    Cetvrtak:

    Danas je Tom trazio salatu. Probala sam novi recept. Glasi ovako:
    "Iseckajte sve sastojke i onda pospite po listovima zelene salate sat vremena pre no sto je posluzite". Morala sam otrcati skroz do maminog vrta. Posula sam salatu po listovima i cekala tu sat vremena da je pas ne pojede. Tom je navratio i pitao da li se osecam dobro. Pitam se zasto?

    Petak:

    Danas sam nasla jednostavan recept za kolacice koji kaze ovako: "Stavite sve sastojke u zdelu i dobro izmesajte, i to je to". Kada sam to uradila otisla sam do mamine kuce. Vjerovatno nesto nije u redu sa receptom, jer kada sam se vratila kuci, smesa u zdeli je izgledala isto.

    Subota:

    Tom je danas bio u kupovini i doneo je kokos. Zamolio me je da je sredim za nedelju. Nisam bila sigurna kako se kokosi oblace nedeljom, ali sam nasla jednu preslatku haljinicu i male cipelice. Izgledala je preslatko, ali kada ju je Tom vidio, izasao je iz kuhinje brojeci do 10?!

    Nedelja:

    Danas su Tomovi roditelji dosli na veceru. Htela sam napraviti pecenje, ali sve sto smo imali u zamrzivacu bio je hamburger. Tako sam ga stavila u rernu i podesila kontrole na pecenje. Mora da nesto nije u redu sa rernom, jer je na kraju pecenja opet ispao hamburger?!

    Laku noc Dragi Dnevnice.
    Ovo je bila uzbudljiva nedelja. Jedva cekam sutrasnji dan, tako da mogu
    isprobati nove recepte na mom dragom Tomu

  2. #2
    Snoopy89's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Age
    37
    Postovi
    35
    Thanked: 5

    Odg: Plavuša piše dnevnik

    Dragi dnevnice,

    Prosle sam godine dala na kuci zamijeniti sve stare drvene prozore sa novom pvc stolarijom i skupljim izo staklima.
    Prozori su super, stedimo na grijanju i sve bi bilo izvrsno da me nije prije nekoliko dana nazvao vlasnik firme koja je postavljala prozore i rekao mi da je proslo godinu dana, a da prozori nisu placeni.
    Bila sam jako iznenadjena tom njegovom izjavom pa sam mu ponovila sto su mi rekli njegovi iz prodaje kada sam kupovala :
    "Ti su prozori toliko dobri i stedljivi da ce za godinu dana sami sebe otplatiti..!!! "

    Halooooooo !!!!!!!!!!!!! Proslo je godinu dana !!!!!!!!!!!!!!
    Ako sam plava nisam glupa!

    S druge strane linije nastao je muk pa sam poklopila slusalicu.
    Sigurno se tip sad osjeca kao zadnja budala....

Slične Teme

  1. Radoslav Rodic Roki - albumi
    By aramisBL in forum Rip by aramisBL 320 kbps
    Odgovori: 8
    Zadnji Post: 08.02.2021, 19:34
  2. Odgovori: 0
    Zadnji Post: 08.11.2016, 11:47
  3. Dnevnik uvreda (1994)
    By ★KOVAC★ in forum Domaci Filmovi
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 23.11.2014, 18:13
  4. Keba 1991 - Srce Pise Suzama
    By aramisBL in forum Kanta Za Smece ( Linkovi koji su istekli ili ne rade )
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 09.11.2014, 11:48
  5. Dnevnik jednog emigranta
    By Milancmiki® in forum Humor - Igrice,Vicevi,Zabava...
    Odgovori: 2
    Zadnji Post: 19.02.2009, 18:31

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: