SRECNU NOVU GODINU I BOZICNE PRAZNIKE ZELI VAM EKIPA RADIO DELTA FORUMA !!!

Trenutna pesma: Loading ...
Bit rate:
Status servera:

Slušajte radio Delta i Prijatelji - narodna muzika pomoću:
Winamp, iTunes   Windows Media Player   Real Player   QuickTime

Prikaz rezultata 1 do 3 od 3
    Webmaster ★KOVAC★'s Avatar
    Registrovan
    Dec 2010
    Country: Serbia

novo delta Bombardovanje ( 2019 )

Kako su sukobi na Kosovu 1998. postali svetski problem broj jedan, u kome su se uvažavali samo interesi jedne strane?
    "Sreda, 24. mart 1999, 19.45. Bombe i krstareće rakete padaju na Saveznu Republiku Jugoslaviju; započela je operacija NATO pakta "Milosrdni anđeo". Milosrđa za građane Savezne Republike Jugoslavije neće biti sedamdeset i osam dana. Bombe će padati i na kasarne i aerodrome; na sela i gradove; na javne zgrade i privatne kuće; na fabrike i mostove; na pijace i bolnice; na putničke vozove i izbegličke kolone. Na Srbe - i, na Albance.
    Zašto je NATO, prvi put u svoj istoriji i bez saglasnosti Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija, napao zemlju koja nije ugrožavala nijednu članicu alijanse? I, kako se je bilo moguće da se ubijanja i razaranja, nazovu humanitarnom intevencijom?"
    Ovim rečima počinje i na ova pitanja odgovara trodelni dokumentarni film "Bombardovanje" koji je emitovan na Radio-televiziji Srbije a snimljen je u produkciji RTS-a i "Vreme" filma. Povodom dvadesetogodišnjice bombardovanja, svoje priče iznosi četrdeset sagovornika od kojih se većina ranije nije pojavljivala pred kamerama, a njihova svedočenja ilustrovana su obiljem do sada neiskorišćenog arhivskog materijala.

Autori filma: Filip Švarm i Radoslav Ćebić (Autori filmova "Jedinica", "Pad Krajine" i "Atentat na Đinđića - medijska pozadina".)
    Snimatelj: Zoran Stojičić,
    Montažeri: Živojin Stolić i Jelena Jevtić Marjanović

1 DEO - PUT U RAT:

**Zaključano: Kliknite na dugme HVALA koje se nalazi na dnu posta u levom cosku da otključate**
    Last edited by ★KOVAC★; 19.05.2019 at 22:01.
    Za obnovu mojih isteklih linkova pisite mi privatnu poruku, takodje,ako su nekome potrebni moji linkovi na drugom serveru osim na Megi neka mi se javi na PP....
    Srecnu novu godinu i Bozicnne praznike zeli vam ekipa Radio Delta Foruma....

VODITELJ I DJ KOVAČ

Registrovan
    Dec 2010
    2 DEO - KAKO SE VODIO RAT:

**Zaključano: Kliknite na dugme HVALA koje se nalazi na dnu posta u levom cosku da otključate**
    Za obnovu mojih isteklih linkova pisite mi privatnu poruku, takodje,ako su nekome potrebni moji linkovi na drugom serveru osim na Megi neka mi se javi na PP....

VODITELJ I DJ KOVAČ

Registrovan
    Dec 2010
    3 DEO - ZRTVE RATA:

VODITELJ I DJ KOVAČ

Slične Teme

1. Razni Izvodjaci - Dora 2019 (2019)
    By dragan84 in forum Noviteti 2019
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 17.02.2019, 08:36

Pravila Postanja