16 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***

Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:


Prikaz rezultata 1 do 4 od 4
  1. #1
    Rlca's Avatar
    Registrovan
    Feb 2010
    Age
    36
    Postovi
    162
    Thanked: 1617

    Rica - Imam problem

    znaci vama je rade da ljudi napune forum sa nekim pisanjem samo da ima dvadeset postova da moze skinuti album.
    Dragi prijatelji i drugi su to probali da ne pisem koji pa su ubrzo videli da to
    nicemo ne vodi nego samo da se ljudi sklone sa tog foruma jel u danasnja vremena ima covek toliko stranica i foruma da si izabira i nije prinuden ovde da
    silom nesto pise.Ali meni se cini da cete vi to brzo svatiti da je to realnost.Bez zamjere ali to je moje misljenje.
    mfg Rica

  2. #2
    Počasni Član SeRbIaN_GiRl's Avatar
    Registrovan
    May 2008
    Postovi
    799
    Thanked: 858
    Niko te ne primorava da budes na forumu...ako ti nije ok i imas druge slobodno ti idi i skini...samo budi bar malo realan pa reci da li je lako sastaviti i postaviti neku diskografiju...tebi tesko da pises...kako bi tek postavio...niko nece da postavi jer je nezahvalno raditi to, ali zato umete da prigovarate...

  3. #3
    Rlca's Avatar
    Registrovan
    Feb 2010
    Age
    36
    Postovi
    162
    Thanked: 1617
    hallo serbian girl nije to pregovor nego samo moje misljenje a to se valda slobodno ovde pise zato je ovaj forum barem tako mislim ispravi me,jel kako ja tvoje misljene akzeptiram tako bi ti trebala i moje.
    Sto se tice uploada ja sam probao samo nije islo kako treba a sto se tice muzike i diskografije mogu ti ciste savesti kazati da imam dosta toga i rado bi podelio to
    sa drugima ali kazem ti nije ovo izgovor ali stvarno ne ide kako tamo stoji da se otvori rapidshare itd.
    mfg Ricazivelii

  4. #4
    Počasni Član SeRbIaN_GiRl's Avatar
    Registrovan
    May 2008
    Postovi
    799
    Thanked: 858
    Nisi jedini koji ne zna...bilo ih je jos, ali su umeli da pitaju, bilo da otvore temu ili na chatu...svakom se objasnilo i poceli su da postavljau bez ikakvih problema...ti nisi nasao za shodno nikoga da pitas, a jps manje da otvoris temu...inace ovoj raspravi nije mesto ovde...

Slične Teme

  1. Odgovori: 0
    Zadnji Post: 25.03.2016, 01:13
  2. Zerina Cokoja 1990 - Evo ti sve sto imam
    By aramisBL in forum Rip by aramisBL 320 kbps
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 05.06.2015, 20:05
  3. Sandi Cenov 2009 - Sve sto imam /Best of/
    By aramisBL in forum Rip by aramisBL 320 kbps
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 05.06.2015, 14:02
  4. SMS 2010 - Sve sto imam
    By aramisBL in forum Rip by aramisBL 320 kbps
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 01.04.2013, 12:26
  5. Cira 2010 - Pare nisu problem para nema
    By aramisBL in forum Rip by aramisBL 320 kbps
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 02.11.2012, 15:42

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: