Branko Dragas: Nas narod - izbor iz stampe

Muka mi je više da slušam kako je naš narod najgori na svetu.

Režim psihopate Dramosera namerno širi tu laž da su Srbi neradni i ološ.

Pripisuje nam najgore osobine i hvali druge narode da bi nas dodatno uvredio i ponizio.

Pljuje i bljuje po nama svojim poganim jezikom da nas ubije u pojam.

To je sve deo specijalnog rata koji se vodi protiv sluđenog naroda.

Nezabeleženi bezobrazluk i ludilo je kada predsednik države veliča Murata kao veliko državnika , vojskovođu i stratega.

Eh, Murat! To je …to je državnik…ovi naši mu nisu ni do kolena….

Veličati osvajača, razbojnika, krvnika i okupatora svoga naroda može samo duševno poremećena ličnost.

A onda su nam doveli ovu odvratnu i ružnu nobelovku, kćerku naciste, SS-ovca, da nam drži predavanje o tome da su Srbi krvi za zločine i da je vojna intervencija protiv našeg naroda bila opravdana i da ona nije pacifista i da podržava vojne intervencije.

Sistematski se, braćo i sestro, Srbi i Srpkinje, građani Srbije vrši psihološki teror izdajničke i konvertitske vlasti i njihovih mentora iz sveta, krstaša, konkviskadora i inkvizitora da se satre jeda slobodarski i hrabri, drevni i duhovni narod u Evropi, koji je svetu podario prvu civilizaciju, pismenost, umetnost, gradnju i metalarugiju.

Ko je počinio genocid u Jerusalimu 1099.godine, kada je u jednom danu u hramu ibijeno 40.000 nevinih ljudi, žena i dece?

Ko je smislio Inkviziciju i ubijao sve heretike?

Krvnik Simon od Montforta je u krstaškom ratu protiv jeretika 1209 godine kada je u Berzisu pobio sedam hiljada ljudi,žena i dece, koji su se sklonili u jednu crkvu, jer je među njima MOGAO DA BUDE i neki jeretik.

Ko je stotine miliona njudi porobio u svetu i opljačkao sve svoje kolonije?

Koji bolesni um je smislio konclogore i tamo pobio milione ljudi?

Ko je istrebio Indijance, Inke, Maje i stare i drevne narode i kulture?

Ko je bacio atomsku bombu na Japance?

Ko je pobio milione nedužnih Vijetnamaca?

Ko je bacao bombe i ubijao 1941 , 1944 i 1999 godine naš narod.

Ko je ubijao u Jasenovcu, Jadovnu i koga su bacali u jame?

Koga su krvnici Osmanlije nabijali na kolac?

Ko je 36 puta do temelja rušio Beograd?

Braćo i sestre,

Srbi i Srbkinje,

Građani Srbije

Mi nismo kolonizovali, pljačkali, otimali i ubijali druge narode.

Mi nismo imali inkvizitore, konkviskadore i krstaše.

Molim vas, preklinjem, da ne nasedate na podvale izdajničkog režima.

Ne slušajte nedojebane nobelovke, koje leče frustracije svojih SS očeva.

Ni stidite se što ste Srbi i što pripadate narodu koji ima najstariji kalendar na svetu.

Ne stidite se našeg naroda koji je uvek branio svoju slobodu i nezavisnost od uzurpatora, osvajača, krvnika i razbojnika.

Ne stidite se što Srbi imaju Božiji osečaj za pravdu i jednakost.

Ne stidite se naroda koji je izrodio Nikolu Teslu, Ruđera Boškovića, Milutina Milankovića, Mihaila Pupina, Njegoša, Kostu Stojanovića, Borislava Pekića……….

Ponosni smo što smo Srbi.

I nikome ne damo da nas ponižava i vređa.

Nikome ne damo da nam otima i falsifikuje drevnu istoriju.

Nikome ne damo da nas porobljava i ubija.

Srbi su, uprkos svim nedostacima, najbolji, najneviniji, najinteligentniji i najplemenitiji narod na planeti.

Da li ste živeli sa drugim narodima?

Da li radite sa drugim narodima?

Kakvi su ti drugi narodi?

Da li političari tih naroda pričaju za svoj narod da su najgori, da su genocidni i da su milione ljudi pobili po svetu?

Šta je krvnik Murat tražio na Kosovu?

U čiju kuću je ušao? Koga je pitao da dođe?

Ko mu je dozvolio da dođe sa vojskom? Čiji je bio Konstantipolj pre 29.maja 1453. godine?

Braćo i sestre, glavu gore!

Ne prihvatamo izdaju!

Nećemo da budemo vazali i sluge!

Ne razmišljamo glavom debilnih fašista iz Brisela!

Mi smo- Srbi i branimo našu istoriju, našu tradiciju, veru, kulturu , identitet i našu državu.

Mi rezervne države nemao.

I nećemo da se iseljavamo!

Ostajemo ovde!

Borimo se za ono što su nam ostavili naši preci.

Koji su ginuli da bismo mi živeli u svojoj državi, da bismo bili slobodni i govorili svoj jezik.

E, to nikome ne damo! Nikome! Zapamtite to dobro!

dragas.biz/koreni.ra