PDA

View Full Version : Delta MIX!?

shadyns
20.06.2014, 21:09
Moooooolim Vas, slusam Delta Radio cesto ali pogotovo kasnije uvece pustim da cujem da li pustate one Vase delta mixeve. Da li negde na forumu imaju da se skinu ti Vasi mixevi? Dosta sam pretrazio ali nisam nasao nijedan.
Pretpostavljam da su to neki anonimus ljudi koji pevaju, mislim sada lupetam ali nikada nisam prepoznao ko peva a mixevi su extra... sada ne znam kako da objasnim koji su ali uvek su slicni, neko peva 20-tak pesama zaredom i narodna i zabavna, starogradska....
Hvala puno unapred.

★KOVAC★
20.06.2014, 21:12
Moooooolim Vas, slusam Delta Radio cesto ali pogotovo kasnije uvece pustim da cujem da li pustate one Vase delta mixeve. Da li negde na forumu imaju da se skinu ti Vasi mixevi? Dosta sam pretrazio ali nisam nasao nijedan.
Pretpostavljam da su to neki anonimus ljudi koji pevaju, mislim sada lupetam ali nikada nisam prepoznao ko peva a mixevi su extra... sada ne znam kako da objasnim koji su ali uvek su slicni, neko peva 20-tak pesama zaredom i narodna i zabavna, starogradska....
Hvala puno unapred.

Pozdrav za Vas, morate dati vise detalja ovako nista ne znaci mnogo takvih stvari ima pa je tesko pronaci ako nema tacnog izvodjaca ili naziva pesama....

Dj.Vesna
21.06.2014, 08:54
Hvala puno unapred.

hehe))hehe))Drug, to su mixevi uzivo muzike sa raznih svadbi, igranki veselja i Moravski Biseri.
To je postavljeno u temi MUZIKA UZIVO ali na zalost mnogi linkovi su istekli a osobe koje su postavile odavno ne obnavljaju nista.

Prijatan dan!

shadyns
22.06.2014, 17:35
Pretrazio sam dosta u muzika uzivo ali nista ...
Ne bitno slusacu svaki dan uvece i kada cujem te mikseve zapisacu redosled pesama posto izvodjaca nemam pojma i mislim da su to neki anonimus kao sto sam rekao... ali opet kazem to uvek bude uvece i samo se najavljuje kao delta mix tako da ne mogu da znam ko peva a svi su mi EXTRA koji god... ali ajde zapisacu redosled pesama pa mozda pomogne...