PDA

View Full Version : Nesto o nasoj kuci!

Dj.Vesna
07.03.2011, 10:02
Poslednjih nedelja popravili smo imidz i tek kad je gazda udario u plafon,shvatio je koliki je to uspeh !Zato je dogradio jedan sprat vise...Ako uskoro udari u krov....definitivno smo Jedan ,Jedini Neponovljiv,Unikatan...No1)jupi)jupi)jupi)jupi)jup i)

Dj.Vesna
21.01.2012, 20:51
Dragi nasi cateri i forumasi,dragi clanovi ovog foruma,osecam potrebu da kazem nekoliko reci o radu ekipe,clanova foruma i sustini svega ovoga.Neznam dali znate , ali svi clanovi ekipe rade izskljucivo iz ljubavi prema dobroj i kvalitetnoj muzici svoj posao, svi smo ovdje amateri,koji smo se okupili da se druzimo,uzivamo i da obogatimo svoje kolekcije i diskografije pesama.Svi koji postuju muziku za slusanje i ostalo, ulazu ogroman trud i napor da sakupe i kompletiraju diskografije i kolekcije,da pronadju sto kvalitetnije snimke,zato pravi ljubitelji dobre muzike znaju to da postuju i cene.Oni kojima je muzika krinka za rusenje foruma i za stvaranje zbrke,cesto puta spamuju forum,kao sto sam i ja u pocetku cinila,ostavljajuci komentare pod dowland muziku.To stvara puno posla adminima,i zato bi zelela da zamolim posetioce ovog foruma da za zahvalnost koriste iskljucivo Say 'Thank You!' for this post.
Reply With Quote .Ne zelim diskutovati, niti biti kriticar, zelim samo da se svi zajedno potrudimo da nam bude lepo,da nam forum bude sadrzajan, bogat i pregledan.Zelim da doista uzivamo u lepoj narodnoj muzici,u druzenju,u mnogim poucnim i lepim stvarima.Kako kaze stara premudrost,,Sve sto cinis,sebi cinis,, tako bude u zivotu uvek.Svi u ekipi se maximalno trudimo,krademo od svog vremena jer volimo ovo sto radimo,zato se nadam da me niko nece pogresno shvatiti ako kazem,ovo je od svih nas pomalo.Ljubi vas vasa voditeljka!busy)