PDA

View Full Version : pozdravčič

Taxi
24.08.2010, 05:15
Eve da se i ja ispopredstavljam, ja sam ja i dolazim odonuda a bio sam kojekuda i radio svašta po raznim stranama sveta i meridijanima i ponekom paralelom a onda jednog lepog dana dok je grejalo sunce i mirisalo na kišu moj dobri drug hern mesiur Stevanovic me je izazvao da vam se pridružim i ovde pošto mu je bilo dosadno brez mena a sas vas a u korist sviju nas a naročito ( zamislite ) na veliko zadovoljstvo dobrodržećih dama i širokog auditorijuma opštenarodnih masa sa akcentom na jači pol ( naučno je dokazano da su dame jačeg morala ) a gde sam ono stao, sedi da ti objasnim reče bosanac crnogorcu i tako kao što iz predhodnog videste ja sam postao vaš član, još čekam da poštar pozvoni ( nedaj bože 2x ) i da dobijem člansku kartu. što u slučaju da se desi iliti dogodi poslao bih lično i personalno moju sekretaricu da svojeručno stavi svoj potpis i preuzme odgovarajući dokumenat koji me usvrstava medju ravnopravne članove ovog foruma,

Uz sve dužno poštovanje i moj duboki naklon širokim medjunarodnim masama i ostalima želim da vas sve izpozdravljam (dame lično) i poželim ugodno bitisanje na ovim interkontinentalnim internet vezama, tj spregama kontaktima i ostalim nerazumljivim kalabalajznama sa wireless i žicama bakarnim još iz vremena Nikole Tesle
I još jedna poruka (ja sam genije i saznao sam), za sve su krivi Adam i Eva , oni su prvi započeli i za to sad svi imamo iste muke, ne pali mi u ruke videli bi svog boga a možda bi adam izgubio još koje rebro.. . .

Milance®
24.08.2010, 07:46
hehe))hehe))hehe))hehe))hehe))hehe)) E jes si ga srocio swaka ti dala pa makar vode iz bokala !
Dobro dosao na najbolji muzicki forum !

SeRbIaN_GiRl
24.08.2010, 18:32
Pozzzzzz tebi koji su odonud a bio kojekud...zelim ti dobrodoslicu u nase malo i otkaceno drustvo i da se sto duze druzimo...red bi bio da neko zaebe Adama i Evu...ako mi zajednickim snagama ne uspemo nece niko...cool)cool)cool)

SuDbbInnAaa
05.09.2010, 02:51
(hm)(hm) da te neznam rekla bih ti .... Ludji si hehe))bre od Struje hehe))